آموزش بالیاژ در غرب تهران

آموزش بالیاژ در غرب تهران

آموزش بالیاژ در غرب تهران توسط آکادمی زیبایی سمیه بانو و تحت نظارت بهترین متخصصین بالیاژ، آموزش داده می شود. بالیاژ از جمله مجموعه آموزش های خدمات آرایشگری است که هنرجویان آرایشگری می بایست در آن شرکت کنند تا بتوانند در بازار کاری آرایشگری موفق باشند و بتوانند خدمات با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهند.

شماره تماس دوره بالیاژ در غرب تهران

برای ثبت نام در دوره بالیاژ در غرب تهران با شماره های فوق تماس بگیرید :

02166560418

02166560417 

 

آدرس کلاس بالیاژ در غرب تهران :

برای ثبت نام در کلاس بالیاژ در غرب تهران آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم  مراجعه کنید .

 

خدمات بالیاژ چیست؟

بالیاژ در واقع از واژه‌ای فرانسوی منشأ گرفته است که به معنی رفت و برگشت قلم‌موی رنگ است. در خدمات بالیاژ نوعی از خدمات خاص رنگ کردن مو که در بین انواع مدل های رنگ مو بسیار پرطرفدار است، ارائه می شود.

کلاس های آموزشی بالیاژ در غرب تهران

دوره های آموزش بالیاژ در غرب تهران را به دو شکل می توانید تجربه کرد، یکی به صورت شرکت در دوره های رنگ مو و مش که بالیاژ نیز یکی از سرفصل های این دوره هاست و دیگری نیز از طریق شرکت در دوره های تخصصی بالیاژ و آمبره.

 

نمونه کار دوره ارایشگری

نحوه برگزاری دوره های آموزش بالیاژ در غرب تهران

از آنجایی که دوره های بالیاژ از سطوح یادگیری مختلفی برخوردارند و همچنین با توجه به زمان و توان مالی هنرجویان، دوره های مختلفی برگزار می شود. دوره های بالیاژ سمیه بانو، مانند تمام دوره های دیگر این آکادمی به سه شکل عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی تقسیم می شود، تا بتوان از هر نظر هنرجو را مورد حمایت قرار داد.

 1. دوره های عمومی

در این دوره ها بر اساس استاندارد های فنی حداکثر 15 نفر شرکت می کنند و به طبع این دوره ها هزینه کمتری دارند ولی محدودیت زمانی نیز دارند، به این معنا که هنرجو می بایست زمان بندی برنامه های شخصی خود را با برنامه زمانی کلاسها هماهنگ کند. البته از آنجایی که این دوره ها در زمان های مختلفی برگزار می شود، پس هنرجو نگرانی زیادی برای زمان بندی برنامه هایش با کلاس ندارد.

 1. دوره های نیمه خصوصی

این دوره ها بر اساس استاندارد های فنی با 3 الی 5 نفر برگزار می شوند. در این دوره ها امکان رفع اشکال برای هنرجویان بیشتر وجود دارد. امکان تنظیم زمان بندی برگزاری کلاس های دوره نیز دست هنرجویان را بیشتر باز می گذارد.

 1. دوره های خصوصی

این دوره ها بر اساس استانداردهای فنی برای 1 تا 3 نفر برگزار می شوند که هنرجو می تواند به صورت تخصصی با آموزش دهنده خود ارتباط برقرار کرده و زمان بیشتری برای حل مشکلات و سؤالات خود دارد. همچنین در این دوره های آموزش بالیاژ در غرب تهران امکان تمرین عملی برای هنرجویان بیشتر از سایر دوره هاست.

  بسیار خوشحال هستیم که تا اینجای مقاله همراه ما بوده اید  پیشنهاد میکنیم از  مقاله آموزش ترکیب رنگ در تهران   را نیز مطالعه کنید 

 

سرفصل های دوره های آموزش بالیاژ در غرب تهران

در دوره های آموزش بالیاژ که به‌طور تخصصی برگزار می شوند، به‌طور کامل به تمام مواردی که می تواند در افزایش تخصص فرد تأثیر گذار باشد پرداخته می شود تا هنرجویی که وارد این دوره می شود، در آخر دوره بتواند وارد بازار کار شود و کسب درآمد کند. به‌طور مختصر از مهم ترین مواردی که در دوره بالیاژ گفته می شود، می توان به موارد ریز اشاره نمود.

 1. مفهوم بالیاژ

در ابتدا هنرجو با مفهوم کلی بالیاژ و اصول اصلی بالیاژ آشنا می شود تا بتواند درک درستی از بالیاژ داشته باشد.

 1. ساختار مو

در این مرحله هنرجو با ساختار کلی مو و مواردی که منجر به آسیب مو می شود آشنا می شوند و در می یابند که چگونه در هنگام بالیاژ کردن از ایجاد آسیب بر روی موی فرد جلوگیری نمایند. همچنین در می یابند که موی فرد را باید به‌منظور بالیاژ کردن به چه مرحله ای آمادگی برسانند تا نتیجه عالی از بالیاژ حاصل شود.

 1. رنگ ها و ترکیب رنگ ها

ترکیب رنگ مناسب برای انواع موها کار بسیار سختی است که اگر فردی به درستی آن را بداند، می تواند یک جای بسیار عالی در بازار کاری برای خود به دست آورد، از این رو در دوره ی بالیاژ به‌طور تخصصی به رنگ ها و ترکیب مناسب رنگ ها با در نظر گرفتن فاکتورهایی بسیار مهم، پرداخته شده.

 

انجام بالیاژ مو در تهران
نمونه کار بالیاژ مو
 1. تفاوت بالیاژ با روش های دیگر رنگ مو و های لایت

در این قسمت هنرجو در می یابد که چه ویژگی های موجب تمایز بین بالیاژ و سایر روش های رنگ مو و های لایت دارد. این تفاوت ها به‌طور کلی عبارت اند از:

 • ظاهر طبیعی تر نسبت به سایر روش های رنگ مو
 • عدم آسیب رسیدن به ریشه مو به این دلیل که در روش بالیاژ ریشه های مو لایت نمی شوند.
 • در بالیاژ ریشه های مو تیره و ساقه های مو روشن می شود.
 • در اثر رشد مو ترکیب رنگی به هم نخورده و زیبایی اولیه حفظ می شود.
 • در روش بالیاژ فرد نیازی به ترمیم دکلره ندارد.
 • در بالیاژ هیچ قاعده خاصی برعکس های لایت برای رنگ کردن موها وجود ندارد.
 • آرایشگر در روش بالیاژ آزادی عمل بیشتری نسبت به روش های لایت دارد.
 1. آشنایی کامل با مزایا و معایب بالیاژ در تهران  

از جمله مزایایی بالیاژ که در این دوره ها هنرجو با آنها آشنا می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کوتاهی زمان انجام خدمت در مقایسه با سایر خدمات رنگ مو
 • ارزانی نسبت به سایر روش های رنگ مو
 • امکان انجام ترکیب سفیدی و سیاهی بر اساس نظر مشتری
 • متناسب با موهای کوتاه و بلند بودن
 • عدم آسیب رسانی به ریشه مو

از جمله معایب بالیاژ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ موی بالیاژ مدت زمانی بیشتری بر روی موهای فرد باقی می ماند و برای افرادی که مکرراً رنگ موهای خود را تغییر می دهند می تواند مناسب نباشد.
 • خانم های باردار نباید از بالیاژ در دوران بارداری استفاده کنند.
 • بالیاژ در برخی از افراد می تواند موجب حساسیت پوستی شود.
 1. تشخیص مشتریان و راهنمایی مشتریان در دوره بالیاژ در غرب تهران

در این مرحله هنرجو در می یابد که بهتر است روش بالیاژ را به کدام مشتریان خود پیشنهاد دهد. به‌طور کلی باید گفت که بالیاژ می تواند برای مشتریانی که موهای سفید دارند مناسب باشد. همچنین بالیاژ می تواند برای افرادی که به دنبال ترکیب رنگی آزادانه ای هستند مناسب باشد.

 1. آشنایی با ابزار مورد استفاده در بالیاژ

هنر جو در دوره های آموزش بالیاژ با کلیه ابزار و مواد مورد استفاده برای ارائه خدمات بالیاژ آشنا شده و کارکرد صحیح هر یک را فرا می گیرد. ابزار مورد استفاده در بالیاژ را می توان به‌طور کلی به شکل زیر عنوان کرد:

 • پودر دکلره: هنر جو به خوبی فرا می گیرد که چگونه باید موها را دکلره کند و موهای آسیب دیده را چطور برای دکلره کردن آماده کند.
 • اکسیدان و انواع آن: هنر جو با انواع مختلف اکسیدان و کاربرد هر یک از آن‌ها آشنا می شود.
 • کاسه رنگ: هنر جو کاربرد صحیح کاسه رنگ را فرا می گیرد.
 • فرچه یا همان برس رنگ مو

بسیار خوشحال هستیم که تااینجای مقاله همراه ما بوده اید پیشنهاد می کنیم که  مقاله آموزش رنگ و مش در تهران  را نیز مطالعه کنید

 

 1. مشاوره خرید

مربیان در این قسمت هنرجویان را برای خرید کالاهای باکیفیت هدایت می کنند تا بتوانند با خرید مواد با کیفیت و مقرون به صرفه در بازار کاری موفق باشند.

 1. تمرین عملی برای بالیاژ در غرب

در این مرحله بر حسب نوع دوره ای که هنرجو در آن شرکت کرده است بالیاژ به صورت عملی توسط هنرجو انجام می شود و مربی با نظارت بر تمرین هنرجو نکات تکمیلی را به ایشان آموزش می دهد تا هنرجو آماده ورود به بازار کار را پیدا کند و بتواند به ارائه خدمات با کیفیت بپردازد.

سخن آخر آموزش بالیاژ در غرب تهران

هنرجویان عزیز توجه کنند که مهارت بالیاژ نیاز به تجربه و مهارت دارد لذا به شما 2 توصیه‌ی می کنیم که می تواند در افزایش یادگیری شما بسیار تأثیر گذار باشد.

  1. حتماً در دوره های آموزش بالیاژ که توسط آکادمی زیبایی سمیه بانو برگزار می شود شرکت کنید و در قسمت تمرین عملی حتماً به اندازه کافی تمرین کنید تا نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و در همان جلسات تمرینی آنها را برطرف کنید، زیرا تنها چیزی که برای یادگیری تخصصی به شما کمک می کند، تمرین عملی است.

از دوره های آموزشی که با هنرجو چه در حین دوره و چه بعد دوره در ارتباط هستند و به شما مشاوره می دهند، استفاده کنید تا اگر در طول یا بعد از دوره به مشکل خورید، بتوانید آن را با کمک یک متخصص حل کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)