رنگ و مش قیطریه

رنگ و مش قیطریه

رنگ و مش قیطریه یک تکنیک رنگ آمیزی مو است که جذابیت مو را دو چندان کرده و به موها عمق می دهد. در مورد رنگ و مش در غرب تهران قسمتی از مو با رنگ زمینه متفاوت است و پس زمینه را تیره یا روشن می کند. این تفاوت اساسی بین رنگ موی جدید و رنگ پس زمینه ای که به موهای شما ظاهر جذابی می دهد، معمولا تا 7 درجه است. با این حال، به خاطر داشته باشید که هر چه کنتراست رنگ کمتر باشد، بهتر و جوان تر به نظر می رسید. مش های مو بسیار متنوع هستند و هر فردی می تواند مطابق با سلیقه خود از آن استفاده کند.

بنابراین، قبل از تصمیم گیری، آیا می خواهید یک رنگ زمینه تیره یا روشن روی موهای خود داشته باشید؟ آیا موهای رنگ شده متراکم هستند یا سوزنی و پراکنده؟ آیا ریشه مو باید تیره بماند یا ساقه مو است؟ سپس به آرایشگاه بروید و موهای خود را رنگ و مش قیطریه کنید، تا ظاهری جذاب ایجاد کنید. البته با انتخاب بهترین رنگ کار مو در تهران شما می توانید مشاوره های لازم را در این زمینه دریافت کنید. سالن زیبایی سمیه بانو با توجه به سوابق درخشان مرکز تخصصی رنگ مو در تهران می باشد.

آدرس ما: خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

رنگ و مش چیست؟

رنگ و مش قیطریه تکنیکی برای ایجاد تفاوت در رنگ مو است که در آن از اکسیدان ها و رنگ ها و همچنین دکلره نیز استفاده می شود. نواحی تیره و روشن مو به این ترتیب سایه های روشن جذابی روی مو ایجاد می کند و آن را زیباتر و عمیق تر می کند. معمولا ریشه های مو را تیره می کند و قسمت هایی را که می خواهید مش کنید روشن می کند، به این مش هایلایت می گویند.

رنگ پایه پس زمینه معمولاً 5، 6 و 7 است و رنگ مش 3-4 درجه روشن تر می باشد. اگر موهای شما خیلی روشن باشد، نامرتب و قدیمی به نظر می رسد و برای هایلایت های مش نامناسب می شوند. افرادی که موهای روشن دارند می توانند از تکنیک لولایت مش برای کاهش روشنی موهای خود استفاده کنند.

رنگ و مش قیطریه
بهترین رنگ و مش کار

روش رنگ و مش در قیطریه

رنگ ها و مش ها لایه های مو را روشن می کنند و برخی از آن ها را تیره می کنند. این معمولا باعث تیره شدن رنگ پایه مو می شود. تکنیک هایی که موها را روشن می کنند و رنگ های مختلف روی مو ایجاد می کنند، در سراسر جهان بسیار محبوب است. این تکنیک از دیرباز در کشور ما به عنوان مش و در کشورهای دیگر به عنوان لایت شناخته می شود.

نوع لایت تفاوت کمتری بین رنگ پایه روشن و رنگ پایه تیره (معمولاً 3 درجه) دارد، اما تکنیک های نوع لایت و مش یکسان است. علاوه بر همه چیزهایی که باید در مورد روش های مش کردن مو بدانید، از جمله اینکه مش چیست؟ همچنین، برای که چه کسانی مناسب است و چه تفاوتی با هایلایت دارد.

مش و لایت مو برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر می خواهید موهای خود را رنگ کنید اما نمی خواهید تمام قسمت های موهای خود را به یک شکل رنگ کنید، می توانید موهای خود را لایت یا مش کنید. نواحی روشن مو به خصوص ساقه مو در بین دختران جوان بسیار محبوب است. این روش ریشه مو را رنگ نمی کند و سن ظاهری فرد را افزایش نمی دهد. بنابراین، رنگ و مش قیطریه، به خصوص انواع هایلایت، راه خوب و جدیدتری برای جوانان است.

افراد مسن نیز می توانند ریشه سفید موهای خود را با رنگ تیره بپوشانند و دسته ای از رنگ های روشن بین موهای خود ایجاد کنند. افرادی که موهای کوتاه، موهای متوسط ​​و موهای بسیار بلند دارند می توانند موهای خود را مش کنند. برای موهای بلند معمولا از روش فویل استفاده می شود. یکی از مزایای این تکنیک این است که افراد مجبور نیستند هر ماه موهای خود را ترمیم کنند.

از آنجایی که نمی توانید موهای خود را به شکل یک دست رنگ کنید، حتی اگر ریشه مو رشد کند، تغییر زیادی نمی کند، مگر اینکه موهایتان را روشن یا سان لایت کنید. در کل هرکسی که خواهان ظاهری طبیعی و در عین حال به روز می باشد، می تواند از روش مش و لایت استفاده کند.

خدمات رنگ و مش قیطریه

انجام خدمات رنگ و مش تاثیر بسزایی در ظاهر و زیبایی فرد دارد، مشروط بر اینکه بصورت حرفه ای انجام شود. همه آرایشگاه های قیطریه رنگ و مش ارائه می دهند، اما در مورد کیفیت فقط تعداد محدودی نام پرسیده می شود. یکی از آن ها آکادمی سمیه بانو است. برای آشنایی بیشتر با خدمات رنگ و مش قیطریه به قسمت رزومه و گالری سایت این آرایشگاه مراجعه کنید.

رنگ و مش قیطریه
مدل رنگ و مش جدید

آرایشگاه تخصصی رنگ مو در قیطریه

اگر پیدا کردن یک آرایشگاه حرفه ای رنگ مو در غرب تهران برایتان سخت است، لازم نیز زیاد جستجو کنید. سالن زیبایی سمیه بانو یکی از سالن های زیبایی حرفه ای قیطریه تهران می باشد که خدمات ویژه رنگ و مش قیطریه را ارائه می دهد.

 

ویژگی خدمات رنگ و مش در سمیه بانو

همانطور که گفتم خدمات سمیه بانو به طور غیر منتظره به عنوان یکی از بهترین سرویس های رنگ و مش قیطریه تهران شناخته نمی شود. مزایای این خدمات به دلیل قابلیت های منحصر به فرد آن ها است. بد نیست بدون دردسر بیشتر به ویژگی های خدمات رنگ و مش این سالن زیبایی بپردازیم.

  1. کیفیت باور نکردنی

اولویت ما در سمیه بانو جلب رضایت مشتری است که با کیفیت عالی به دست می آید. یکی از افتخارات ما رضایت 99 درصدی مشتریان است که همواره باعث رشد کسب و کار ما شده است. برای تجربه کیفیت واقعی رنگ و مش فقط یکبار از خدمات این آکادمی استفاده کنید.

  1. تعرفه بسیار مقرون به صرفه

دومین مشکلی که این سالن زیبایی به آن پرداخت، هزینه بود و به راحتی توانسته آن را حل کند. برای اطمینان از دسترسی همه به خدمات رنگ و مش با کیفیت بالا، هزینه های ما به حداقل می رسد و شما می توانید خدمات رنگ و مش در قیطریه واقعی را با هزینه بسیار کمی دریافت کنید.

  1. پرسنل پیشرفته

موفقیت کسب و کار به پرسنل بستگی دارد و گفتیم که تمامی خدمات آکادمی ما از کیفیت عالی برخوردار است، بنابراین تیم سمیه بانو تنها جایی برای افراد حرفه ای است. تمامی پرسنل این آکادمی دارای چندین سال سابقه بوده و شما می توانید با خیال راحت از خدمات ما استفاده نمایید.

  1. ارائه خدمات تکمیلی

با توجه به اینکه سمیه بانو سال هاست به صورت تخصصی در زمینه خدمات رنگ و مش در قیطریه فعالیت می کند، پس جای تعجب نیست که تمامی سرویس های رنگ و مش این آکادمی از هر سالن زیبایی دیگری کامل تر باشد. هر روشی که برای رنگ و مش در قیطریه استفاده شود می تواند در این سالن زیبایی نیز اعمال شود.

 

نتیجه گیری

رنگ و مش قیطریه یکی از خدماتی است که در بسیاری از موارد ساده به نظر می رسد و به آن اهمیتی که شایسته آن است، داده نمی شود. رنگ و مش در قیطریه یکی از مهم ترین خدماتی است که برای زیبایی ارائه می شود به شرطی که توسط متخصص زیبایی رنگ و مش آرایش شود.

 

 

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)