آموزش صفر تا صد کوتاهی مو زنانه

آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران

آموزش کوتاهی مو در تهران

آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران توسط آموزشگاه های مختلف برگزار می‌ شود. امروزه آموزشگاه های زیبایی بسیار فعال هستند و دوره های متفاوتی را برای مهارت های زیبایی و پیرایشگری برگزار می‌ کنند. از آنجایی که تعداد هنرجویان متقاضی در تهران بسیار بیشتر از سایر شهرستان ها می باشد طبیعی است که آموزشگاه های فعال در تهران هم تعداد بیشتری داشته باشند و در رقابت با هم فعالیت کنند.

یک هنرجو برای اینکه در حوزه ی کوتاهی مو مهارت بالایی کسب کند و با موفقیت این مسیر را پشت سر بگذارد، در اولین قدمی که برمی دارد باید یک آموزشگاه خوب و معتبر را انتخاب کند‌. انتخاب یک آموزشگاه خوب کمک می کند که هنرجو تمام اصول مربوط به کوتاهی مو  را به صورت جزئی و کلی بیاموزد و پس از آن یک مدرک معتبر دریافت کند. که با این مدرک معتبر و این تخصص بالایی که اندوخته است، می تواند به راحتی وارد بازار کار شود و جذب سالن های زیبایی رنگ مو و کوتاهی مو مختلف شود و در لاین کوتاهی به فعالیت بپردازد‌.

آموزشگاه زیبایی سمیه بانو از جمله آموزشگاه های معتبر و شناخته شده در سطح تهران محسوب می‌ شود که نه تنها هنرجویان تهرانی، بلکه حتی هنرجویان شهرستانی هم برای یادگیری اصول کوتاهی مو به این آموزشگاه معتبر مراجعه می‌ کنند و در دوره‌های مختلف حضوری یا غیرحضوری آن ثبت نام می کنند.

آدرس ما: تهران خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

اگر شما هم جزو هنرجویان علاقمند به حوزه ی کوتاهی مو هستید، پیشنهاد می‌ کنیم که حتماً به وب سایت سمیه بانو سر بزنید و اطلاعات بیشتری را در رابطه با این آموزشگاه زیبایی کسب کنید.

آموزش کوتاهی مو چیست؟

دوره آموزشی کوتاهی مو شامل یک دوره کامل می‌ شود که طی این دوره روند کوتاه کردن مو برای فرم دهی به مو و افزایش زیبایی چهره افراد به هنرجویان یاد داده می‌ شود.

به طور کلی تمام نکاتی که مربوط به کوتاهی مو می‌ باشد در این دوره برای هنرجو به صورت عملی و تئوری توضیح داده خواهد شد و از طرف دیگر مدل‌ های پرکاربرد برای کوتاهی هم به هنرجو یاد داده می‌ شوند.

البته باز هم همه چیز بستگی به آموزشگاه منتخب هنرجو نیز خواهد داشت. زیرا هر آموزشگاه سرفصل‌ های مختص خود را بر اساس دانش و تجربه ی مدرسین خود در نظر می‌ گیرد.

در آموزشگاه سمیه بانو تمام سرفصل‌ های آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران به صورت کاملاً دقیق به هنرجویان یاد داده می‌ شوند و از همین رو هنرجویان علاقمند به حوزه ی کوتاهی مو جهت کسب مهارت بیشتر می‌ توانند این آموزشگاه را برای گذراندن دوره‌ های مورد نظر خود انتخاب کنند.

آموزش کوتاهی مو ساده در خانه

برای آموزش کوتاهی مو زنانه ساده در خانه باید دوره‌هایی را انتخاب کنید که امکان برگزاری به صورت آنلاین را دارند. تا بدین ترتیب بتوانید در خانه اصول مربوط به کوتاهی مو ساده را یاد بگیرید.

برخی از آموزشگاه‌ ها مانند آموزشگاه سمیه بانو دوره‌ های خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می‌ کنند تا آن دسته از هنرجویان علاقه‌مندی که امکان حضور در آموزشگاه برایشان فراهم نیست،  بتوانند به صورت غیر حضوری از آموزش‌ های مفید دوره بهره‌مند شوند.

بدین ترتیب شما با انتخاب این آموزشگاه می‌ توانید در منزل اصول مربوط به کوتاهی موی زنانه را به بهترین شکل ممکن فرا بگیرید و نکته جالب توجه این است که پس از اتمام دوره مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای را هم دریافت خواهید کرد تا با استفاده از این مدرک بتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید و از مهارت خود در راستای پیشرفت شغلی استفاده داشته باشید.

آموزش کوتاهی مو مدل باب که یکی از مدل‌ های ساده اما پرطرفدار می‌ باشد هم در آموزشگاه سمیه بانو یاد داده می‌ شود و شما می‌ توانید به راحتی در خانه این دوره آموزشی را پشت سر بگذارید و انواع مدل‌ های کوتاهی مو مختلف را روی موهای مشتری‌ های خود پیاده سازی کنید.

دوره آموزشی کوتاهی مو زنانه

مراحل یادگیری کوتاهی مو 

دوره آموزشی کوتاهی مو شامل مراحل مختلف می‌ شود که باید این مراحل را به ترتیب طی کنید تا در انتها، به فردی ماهر در زمینه کوتاهی مو تبدیل شوید و دوره کوتاهی مو در تهران هم دقیقا به همین منظور برگزار می شود. تا شما این مراحل را به صورت کامل بیاموزید.

کوتاهی مو مدل مصری

این مراحل شامل موارد زیر می‌ شود که به ترتیب آن ها را بیان می کنیم:

 1. یادگیری نکات تئوری کوتاهی مو
 2. آشنایی با قسمت های مختلف سر و صورت، آناتومی و زوایای صورت
 3. یادگیری کوتاهی زاویه ۳۰ درجه و ساده به شکل تئوری و عملی
 4. یادگیری انواع مدل های کوتاهی مو در زاویه های مختلف
 5. یادگیری ژورنال خوانی و سایر مواردی که در سرفصل های تخصصی کوتاهی مو قرار می گیرند.

سرفصل های دوره کوتاهی مو زنانه در تهران

بعد از انتخاب یک آموزشگاه برای یادگیری اصول کوتاهی مو زنانه در تهران باید با سرفصل های آن نیز آشنا شوید. سرفصل های دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران با توجه به روش تدریس مدرس متفاوت خواهد بود. اما قطعاً آموزشگاه های خوب و معتبر از سرفصل های زیر استفاده می‌ کنند که این سرفصل ها عبارتند از:

 1. شناخت آناتومی سر و صورت و گردن
 2. آموزش شناخت زاویه ها
 3. یادگیری تقسیم بندی مو به شکل صحیح
 4. شناخت خطوط برش
 5. روش شستشوی موی سر
 6. آموزش کوتاهی آلمانی
 7. آموزش صفر تا صد کلوش
 8. اصول چک کردن مو
 9. فرآیند افقی زدن مو
 10. معرفی و شناخت انواع قیچی ها
 11. یادگیری پیتاژ کردن مو
 12. یادگیری شانه پیتاژ
 13. یادگیری پیتاژ کردن کنار مو با استفاده از تیغ
 14. یادگیری پیتاژ کردن چتری ها
 15. یادگیری انواع مدل های چتری از جمله چتری کلاسیک، چتری عروسکی و…
 16. آشنایی با مدل های مختلف کوتاهی کلوش، ژورنالی، نشسته، ایستاده و جلوی سر
 17. آموزش مدل های فارا
 18. یادگیری مدل گرد ژورنالی
 19. آموزش اریب کردن بغل گوش
 20. یادگیری آموزش مدل باب
 21. یادگیری مدل تخم مرغی
 22. آموزش مدل قارچی
 23. یادگیری مدل لاب
 24. آموزش کرنلی ژورنالی
 25. یادگیری ۱۸۰ درجه خرد کردن مو به روش افقی و عمودی
 26. آموزش خرد کردن مو
 27. یادگیری کوتاه کردن قد پشت مو به شکل کاملاً صاف

بازار کار کراتین مو

بهترین آموزشگاه برای دوره آموزش کوتاهی مو دخترانه

اگر به دنبال یک آموزشگاه خوب و معتبر برای یادگیری دوره آموزش کوتاهی مو دخترانه هستید، باید آموزشگاه سمیه بانو را به شما معرفی کنیم. این آموزشگاه برگزار کننده ی انواع دوره های مربوط به زیبایی می باشد و یکی از دوره های محبوب و پرطرفدار در این آموزشگاه، دوره آموزشی کوتاهی مو به سبک دخترانه است.

هنرجویان مختلف از سراسر کشور و استان تهران می توانند با انتخاب این آموزشگاه معتبر دوره کوتاهی مو را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارند. این آموزشگاه معتبر، دوره های خود را به شکل آنلاین و غیر حضوری هم برگزار می کند تا بدین ترتیب امکان شرکت در دوره برای افرادی که ساکن تهران نیستند هم وجود داشته باشد. پس اگر ساکن تهران نیستید و نگران این موضوع هستید که ممکن است نتوانید در دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران شرکت کنید، باید بگوییم که با وجود قابلیت برگزاری کلاس های آنلاین، همه از سراسر کشور می توانند این دوره را پشت سر بگذارند.

نکته ی مثبت دیگری که در رابطه با این آموزشگاه وجود دارد این است که تحت مدیریت سرکار خانم سمیه یادگاری قرار دارد. خانم یادگاری دارای مدارک با ارزش بسیار زیادی در حوزه ی زیبایی می باشد و با وجود تخصص بالایی که دارد، سالانه هنرجویان زیادی را در زمینه های مختلف راهی بازار کار می کند.

با انتخاب آموزشگاه سمیه بانو می توانید دوره آموزشی کوتاهی مو زنانه را با کیفیت بالا، شرایط خوب و قیمت مناسب پشت سر بگذارید.

آموزشگاه کوتاهی مو زنانه در تهران

لوازم مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش کوتاهی موی زنانه 

آن دسته از هنرجویانی که قصد شرکت در آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران را دارند، باید با ابزار مورد نیاز برای آموزش کوتاهی موی بلند زنانه آشنا شوند. تا با فراهم کردن این ابزار روند آموزش خود را بهتر پیش ببرند. همانطور که می‌ دانید در دوره‌ های این چنینی علاوه بر دانش تئوری، دانش عملی هم به هنرجو یاد داده می‌ شود و برای انجام اقداماتی مثل کوتاهی، نیاز است که هنرجو لوازم مورد نیاز را تهیه کند تا بتواند فرایند آموزش را به صورت عملی پشت سر بگذارد.

برخی از این لوازم مورد نیاز شامل موارد زیر می‌ شوند:

کلیپس های کوچکقیچی دندانه‌ دارنرم کننده موی معمولیمواد فرم دهنده مو
کلیپس‌ های متوسطقیچی چند سرنرم کننده موی خشکمواد فیکس کننده مو
کلیپس‌ های بزرگقیچی منحنیحوله یکبار مصرفاسپری دو فاز مو
آبپاشبرس گردپیشبند ضد آبپیش بند یکبار مصرف
مو پرانبرس تختتیغ لیزریشامپوی موی معمولی
سشواربرس دو لبهترمیم کننده موشامپوی موی خشک
اتو موبرس پهن چهارگوشقیچی معمولیشامپوی موی چرب

مزایای شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو دخترانه

مزایای شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو دخترانه و زنانه بسیار زیاد است. قطعا یک هنرجو با انتخاب چنین دوره ای می تواند از این مزایای بیشمار برخوردار شود و بدین ترتیب با موفقیت وارد بازار کار شود و به درآمد بالا دست پیدا کند.

از جمله مهم ترین مزایایی که می توان برای چنین دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران در نظر گرفت عبارتند از:

 • دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای که باعث ایجاد اشتغال می شود.
 • ورود به بازار کار در سریع ترین حالت ممکن پس از دریافت مدرک
 • کسب درآمد بالا بعد از ورود به بازار کار
 • یادگیری انواع مدل کوتاهی مو دخترانه
 • یادگیری دانش آپدیت شده در حوزه کوتاهی مو
 • یادگیری کار با ابزار های مختلف آرایشگری از جمله قیچی و موزر
 • توانایی انجام کوتاهی مو به سبک ژورنالی
دوره آموزشی موی کودک
دوره آموزشی موی کودکان ذر تهران

هزینه آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران

هزینه دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران در آموزشگاه های مختلف متفاوت می باشد. هر آموزشگاه بر اساس نوع آموزش، نوع مدرس، تعداد جلسات دوره و… قیمت خاص خود را در نظر می گیرد. قطعا همه به دنبال آموزشگاهی هستند که دوره های خود را با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت برگزار کند. در همین راستا می توانید آموزشگاه سمیه بانو را در تهران انتخاب کنید.

قیمت دوره آموزشی کوتاهی مو زنانه و دخترانه در این آموزشگاه به مراتب مناسب تر از سایر آموزشگاه ها می باشد. همین قیمت مناسب و مقرون به صرفه باعث شده است که هنرجویان زیادی از تهران و حتی شهرستان های مختلف، آموزشگاه سمیه بانو را برای یادگیری این دوره ی پربار انتخاب کنند.

یکی از عوامل بسیار مهمی که روی قیمت چنین دوره ای اثر می گذارد این است که مدرس مورد نظر چقدر تجربه داشته باشد! با وجود اینکه سرکار خانم سمیه یادگاری تجربه، تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد، اما با افتخار، ضمن ارائه ی این دانش و مهارت بالا به هنرجویان خود، همواره قیمت منصفانه ای را برای دوره در نظر گرفته است. پس با خیال آسوده می توانید این آموزشگاه را برای یادگیری مهارت های مختلف از جمله آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران، انتخاب کنید.

بازار کار و درآمد هنرجو بعد از اتمام دوره کوتاهی مو

بازار کار مربوط به تمام حرفه های آرایشی بسیار خوب می باشد و این مسئله شامل کوتاهی مو نیز می شود. هنرجو بعد از اتمام دوره آموزشی کوتاهی مو زنانه در تهران و دریافت یک مدرک معتبر می‌ تواند به سرعت جذب بازار کار شود و در سالن های زیبایی مختلف فعالیت خود را آغاز کند.

البته اینکه یک هنرجو چه مدرکی را در این زمینه دریافت می‌ کند اهمیت بسیار بالایی دارد. آموزشگاه سمیه بانو مدرک فنی و حرفه ای ارائه می کند که یک مدرک بسیار با ارزش و حائز اهمیت است و قطعاً یک هنرجوی موفق با چنین مدرکی، چالش خاصی برای پیدا کردن شغل ندارد.

سخن آخر

برای شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران سالن سمیه بانو در خدمت شما می باشد. این سالن زیبایی دوره های خود را در سطح کیفی بالا و به صورت کاملاً پیشرفته برگزار می‌ کند. تمام سرفصل های مربوط به کوتاهی مو و آموزش کوپ در غرب تهران را در این دوره های مفید خواهید آموخت و می‌ توانید با موفقیت این دوره ی مفید را به اتمام برسانید و پس از دریافت مدرک فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید و درآمد بالایی در این حوزه کسب کنید.

4/5 - (21 امتیاز)

2 thoughts on “آموزش صفر تا صد کوتاهی مو زنانه

  • سمانه قنبری میگوید:

   سلام و درود
   برای اطلاع دقیق از هزینه دوره کوتاهی در تهران با شماره 09126440705 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)