دوره آموزش بافت مو

دوره آموزش شینیون مو

دوره آموزش بافت مو در کلاس های حضوری و غیر حضوری در آموزشگاه سمیه بانو برگزار می‌ شود. بافت مو در سال های اخیر به یک مهارت بسیار جذاب در بین آرایشگران تبدیل شده است و افراد زیادی برای تجربه بافت های مختلف به آرایشگاه مراجعه می‌ کنند و دوست دارند که برای ایجاد تنوع در موهای خود انواع بافت را تجربه کنند.

 اگر شما جزو آن دسته از هنرجویانی هستید که دوست دارید در زمینه بافت مو مهارت بالایی کسب کنید و مدرک معتبری در این حوزه دریافت کنید، تا بتوانید در سالن های زیبایی مشغول به فعالیت شوید، می توانید دوره آموزش بافت مو در آموزشگاه سمیه بانو را پشت سر بگذارید.

سالن زیبایی سمیه بانو بهترین مرکز آموزش بافت مو و شینیون می باشد  می باشد. این مرکز در کنار خدمات رنگ و مش دوره های  تخصصی آموزش رنگ و مش دوره آموزش بافت مو و شینیون را برگزار میکد برای کب اطلاعات بیتشذ با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برجهای ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

 قطعاً شرکت در این دوره شما را به یک فرد متخصص در زمینه بافت مو تبدیل خواهد کرد و این کمک می کند که بتوانید لاین اختصاصی خود را در ان سالن های زیبایی و آرایشی داشته باشید‌. در این دوره انواع روش های بافت از جدیدترین روش ها تا قدیمی ترین روش ها مورد بررسی قرار می‌ گیرند و به هنرجویان آموزش داده می شوند. انواع بافت مانند: بافت کف سری، بافت مو مکزیکی، بافت آفریقایی، بافت فرانسوی و…. در این دوره به صورت تئوری و عملی به هنرجو آموزش داده می‌ شوند. با ما همراه باشید تا با دوره‌ ی بافت مو بیشتر و تخصصی‌ تر آشنا شوید.

دوره آموزش بافت مو
دوره آموزش بافت مو در تهران

سرفصل های دوره آموزش بافت مو

آشنایی با سرفصل های دوره آموزش بافت مو کمک می کند که شما با یک آگاهی و شناخت نسبی وارد کلاس های این دوره شوید و بهتر هر یک از این سرفصل ها را بیاموزید. این سرفصل عبارتند از:

 • آموزش بافت کف سر 
 • آموزش بافت های آفریقایی یا چهل گیس
 • یادگیری بافت های فرانسوی 
 • یادگیری بافت هلندی 
 • یادگیری انواع بافت تیغ ماهی 
 • آموزش بافت توئیست
 • آموزش بافت های چهارتایی، ۵ تایی و شش تایی 
 • یادگیری بافت حصیری 
 • یادگیری بافت زیپ
 • یادگیری بافت اینفینیتی
 • آموزش بافت های آبشاری 
 • آموزش بافت سه بعدی
 • یادگیری انواع بافت های دم اسبی یا گیس بافت
 • آموزش بافت الماسی
 • یادگیری آموزش بافت زنجیری
 • آموزش بافت دردلاک
 • یادگیری بافت کویین یا بافت هایلایتی
 • یادگیری بافت کاموایی 
 • یادگیری بافت اکستنشن 
 • آموزش بافت با مهره و سایر ابزار بافت
 • یادگیری بافت چهارتایی پهن
 • آموزش بافت مکعبی و شل

هر کدام از این بافت ها به صورت کاملا تخصصی و اصولی در آموزشگاه سمیه بانو به شما آموزش شینیون مو  داده می شوند. تا وقتی که وارد بازار کار شدید بتوانید هر مدلی که مشتری در نظر دارد را روی موهایش پیاده سازی کنید.

مراحل دوره آموزش بافت مو چگونه است؟

مراحل دوره آموزش بافت مو شامل سلسله مراتب مختلف می باشد و فردی که در چنین دوره ای شرکت می‌ کند، باید تمام این مراحل را به ترتیب و به صورت کامل بیاموزد.

 این مراحل در آموزشگاه سمیه بانو با رعایت سلسله مراتب به شما آموزش داده می شوند. در مرحله اول شما با انواع روش های بافت مو آشنا خواهید شد و پس از آن مربی باید طریقه ی درست آماده کردن موها قبل از انجام بافت را به هنرجو بیاموزد. در مرحله بعدی موها باید به صورت اصولی بر اساس نوع بافت مو تقسیم بندی شوند و این تقسیم بندی هم نیازمند آموزش تخصصی خود می باشد.

در مرحله بعدی انواع روش های بافت مو به صورت عملی به هنرجو یاد داده می‌ شوند و در آخر با کمک مربی هنرجو باید بتواند تمرین های عملی را به درستی انجام دهد و انواع مدل های بافتنی که در سرفصل دوره پشت سر گذاشته است را روی موهای مانکن یا مدل پیاده سازی کند. تا در انتها مدرک معتبر فنی و حرفه ای در این زمینه را دریافت کند.

طریقه برگزاری کلاس های دوره آموزش بافت مو

کلاس های دوره آموزش بافت مو با توجه به نوع آموزشگاهی که برای این دوره انتخاب می کنید می توانند به روش های مختلف برگزار شوند. اگر انتخاب شما در این زمینه آموزشگاه سمیه بانو باشد، می توانید در کلاس ها هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری شرکت کنید. کلاس های حضوری برای کسانی که ساکن تهران هستند گزینه ی به مراتب بهتری محسوب می‌ شود. ولی کسانی که ساکن تهران نیستند اما دوست دارند که در کلاس های این آموزشگاه شرکت داشته باشند، می‌ توانند به صورت غیر حضوری این دوره را پشت سر بگذارند.

 نوع مدرک دریافتی در هر شکل از کلاس و میزان کیفیت کلاس نیز کاملاً یکسان و برابر است و از این نظر هیچ نگرانی خاصی وجود نخواهد داشت و اشخاص می توانند با خیال آسوده آموزشگاه سمیه بانو را برای کلاس های غیرحضوری بافت مو انتخاب کنند.

ابزار مورد نیاز برای یادگیری بافت مو

ابزاری که در دوره آموزش بافت مو در اختیار شما قرار می گیرند و برای یادگیری این مهارت لازم هستند عبارتند از:

 

ماکت مو برای انجام کارهای عملیسنجاق مویی رنگی
فیکساتور معمولیسرم مخصوص مو
فیکساتور قویکش های قیطانی 
چسب موبرس 
ژل موشانه
واکس مو بیگودی
سنجاق های ریز سشوار
سنجاق های درشتکاموا 
سنجاق مویی ریزنخ های رنگی

این ابزار کمک می کنند که شما بهتر در زمینه بافت مو فعالیت کنید و انواع بافت ها را بتوانید روی موهای مشتری های خود پیاده سازی کنید. در واقع بدون ابزار هرگز نمی توان مراحل عملی آموزش را به خوبی پشت سر گذاشت.

دوره آموزش بافت مو
آموزش بافت مو

مزایای شرکت در دوره آموزش بافت مو

مزایای شرکت در دوره آموزش بافت مو بسیار زیاد می باشد و قطعا اگر فردی این دوره را در آموزشگاه خوب و معتبر مانند آموزشگاه سمیه بانو پشت سر بگذارد می تواند بیشتر از این مزایا برخوردار شود.

 بعد از اتمام دوره فرد نه تنها انواع مدل های بافت مو را یاد می‌ گیرد، بلکه با نحوه صحیح براشینگ مو قبل از بافت، باز کردن گره های مو و مراقبت های لازم از مو نیز آشنا خواهد شد و اصول صحیح بافت مو را می آموزد.

علاوه بر این فرد روز به روز با جدیدترین متدهای بافت نیز آشنا خواهد شد و هر مدل ژورنالی را می تواند به بهترین شکل ممکن روی موهای مشتری خود پیاده سازی کند.

 مهمترین مزیت شرکت در این دوره دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای می باشد‌ وقتی که یک فرد مهارت آرایشگری خاصی را بیاموزد و مدرک معتبری را در این زمینه دریافت کند بدون تردید در بازار کار موفق تر خواهد بود و به راحتی جذب انواع سالن های زیبایی و آرایشی می شود. این مسئله به خودی خود موفقیت در شغل و افزایش درآمد را به دنبال خواهد داشت.

سخن آخر

آموزشگاه سمیه بانو با برگزاری بهترین و باکیفیت ترین دوره ها دوره آموزش بافت مو را هم به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ ای برگزار می‌ کند. تا تمام افرادی که علاقه‌مند هستند بتوانند با شرکت در این دوره مدرکی معتبر دریافت کنند و در این زمینه شغل اختصاصی خود را داشته باشند.

 فرقی نمی کند که در کجای کشور ساکن هستید، چه تهرانی ها و چه افرادی که در سایر استان‌ ها ساکن هستند می توانند در این دوره ی آموزشگاه سمیه بانو شرکت داشته باشند و امکان برگزاری کلاس های غیرحضوری برای کسانی که ساکن تهران هستند فراهم است‌‌. 

هزینه شرکت در این دوره در مقایسه با سایر آموزشگاه ها بسیار مناسب تر می باشد‌. تا همه بتوانند با هر میزان از بودجه ی مالی در این دوره شرکت کنند.

 

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)