آموزش رنگ و مش در تهران

آموزش رنگ و مش در تهران

آموزش رنگ و مش در تهران جزء دوره های آموزشی آرایشی است که هر ساله تعداد قابل توجهی هنر جود در این دوره ها شرکت می کنند تا بتوانند مهارت های رنگ کردن موی سر و انواع مختلف مش را فرا بگیرند زیرا که رنگ کردن مو از جمله خدمات آرایشی بسیار پرطرفدار پر مشتری برای سالن های زیبایی است.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی سمیه بانو 

02166560418 

09126440705

02166560417 

 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

 

برای بازدید از سالن و مراجعه حضوری برای ثبت نام در دوره های آموزش رنگ و مش تهران به ادرس زیر مراجعه کنید.

آموزشگاه تخصصی رنگ و مش در تهران

از آنجایی که آموزش رنگ و مش بسیار پر طرفدار می باشد، افراد زیادی به دنبال آموزش رنگ و مش در بهترین سالن زیبایی و آموزشگاه هستند که مهارت های لازم را در آموزشگاه تخصصی رنگ و مش در تهران را آموزش دیده و به بهترین شکل دوره های آموزشی را بگذرانند. امروزه با توجه به اینکه رنگ و مش مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است، از این رو داشتن مهارت رنگ و مش بسیار کاربردی است.

زیرا که نه تنها شما نیاز به مراجعه به سالن زیبایی ندارید بلکه می توانید به راحتی از این راه کسب درآمد کنید. یکی از بهترین آموزشگاه تخصصی رنگ و مش در تهران سالن زیبایی سمیه بانو می باشد که مراجعه کنندگان و هنرجویان زیادی داشته و جزء پر طرفدار ترین سالن زیبایی ها می باشد.

آموزش رنگ و مش در آموزشگاه تخصصی سمیه بانو

آموزش رنگ و مش در تهران سمیه بانو، تمام مراحل و چگونگی رنگ کردن موها، با روش‌های مختلف برای زیبایی بیشتر موها برای دانشجویان عزیز توضیح داده می‌شود. این دوره آموزشی بسیار کامل است، و شما با شرکت در دوره آموزش رنگ و مش مجموعه زیبایی ما، به طور کامل بر همه مباحث رنگ و مش مانند آشنایی کامل با تمام مباحث رنگ و مش، آموزش رنگ و مش در تهران تهیه رنگ‌های ترکیبی و زیبا، آشنایی با کلیه نکات گذاشتن رنگ برروی مو بدون آسب زدن به ریشه مو، آشنایی کامل با مراحل دکلره بدون آسیب به ریشه مو‌ها، ارائه تکنیک‌های رنگساژ مو آشنایی با بروزترین روش‌های جدید رنگ مو احاطه کامل پیدا می‌کنید.

هنرجویان گرامی باید این موضوع مهم را به خاطر بسپارند، که در انتخاب رنگ مو، حتماً به سلیقه و نیاز مشتری توجه ویژه باید داشته باشند. در دوره آموزش رنگ و مش در تهران علاوه بر تکنیک‌های فوق با انواع رنگ‌های ژورنالی و ترکیبی و طریقه درست کردن این رنگ‌ها نیز آشنا خواهید شد. بزرگترین دستاورد ما در این مجموعه زیبایی، آموزش هنرجویانی است که، به صورت تخصصی و حرفه‌ای آموزش دیده‌اند و قادر به ارائه هرنوع رنگ ترکیبی با توجه به سلیقه و رنگ پوست و ظاهر مشتری هستند.

آموزش رنگ و مش در تهران

آموزش رنگ و مش حرفه ای

برای آموزش رنگ و مش در تهران باید دوره های تخصصی و حرفه ای را و مهارت های لازم را گذرانده باشید. اینکه چه  مهارت ها و دوره هایی را باید بلد باشید بستگی به آموزشگاه و هنر آموز شما دارد که از چه ترفند هایی برای رنگ و مش استفاده می کند. اما تنها نکته ای که درباره آموزش رنگ و مش در تهران باید دانست این است که در انتخاب آموزشگاه و هنر آموز باید دقت شود و تحقیقات لازم در این باره انجام شود. در این تحقیقات باید درباره سابقه آموزشگاه، تعداد هنرجویان آموزشگاه، محیط آموزشگاه یا سالن زیبایی باشد.

سالن زیبایی سمیه بانو کلیه خدمات آرایشی را با بهترین آرایشگرها و با استفاده از بهترین مواد انجام می دهد. در کنار این خدمات آموزش ها و مهارت های مختلف، از جمله آموزش رنگ و مش حرفه ای، آموزش کوتاهی مو.. را زیر نظر بهترین هنرآموزان را دارد.

 

آموزش تخصصی رنگ مو در تهران

موها عضو مهمی برای بدن می باشند. زیرا باعث زیبایی و افزایش اعتماد به نفس همه افراد می شود. به همین دلیل باید برای انجام رنگ مو خیلی حساس و با احتیاط عمل کنیم. اگر که رنگ مو با اصول و مواد مناسب انجام نشود باعث آسیب دیدگی موها می شود که این موضوع بسیار نگران کننده و ناراحت کننده است.

برای اینکه بتوانید برای خود کسب در آمد کنید و بتوانید مشتری های فراوانی برای خود در زمینه رنگ مو داشته باشید نیاز به آموزش تخصصی رنگ مو دارید. در این دوره باید کلیه مهارت ها و نکات مهم در رابطه با رنگ مو را آموزش دید. برای اینکه به صورت حرفه ای این مهارت را یاد بگیرید می توانید در دوره آموزش رنگ و مش در تهران و در سالن زیبایی رنگ مو زیر نظر بهترین آرایشگرها شرکت کنید.

دوره رنگ مو

رنگ مو یک مسئله بسیارمهم می باشد، زیرا که موها در زیبایی ها بسیار تاثیر دارند. بنابراین زیبایی موها و انجام رنگ مو بسیار حساس می باشد. اما بسیاری از بانوان هم به دنبال دوره های اموزشی برای رنگ مو هستند.

دوره آموزش رنگ و مش در تهران در سالن زیبایی سمیه بانو، که یکی از بهترین سالن های زیبایی در تهران می باشد و دارای هنرآموزان فراوان و 20 سال سابقه کار در این زمینه را دارد. کامل ترین دوره آموزش رنگ و مش در تهران، رنگ و مش، هایلایت و… به صورت تخصصی و حرفه ای در سالن زیبایی سمیه بانو آموزش داده می شود. علاوه بر آموزش رنگ مو، آموزش کلیه خدمات آرایشی را دارند.

دوره های آموزش رنگ و مش در تهران

دلایل مختلفی برای شرکت در دوره های آموزشی رنگ مو و مش در تهران که توسط آکادمی زیبایی سمیه بانو برگزار می شود وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها می توان به موارد زیر اشاره نمود که باعث جذب هر هنرجویی به این دوره ها می شود. به یاد داشته باشید اگر می خواهید به شکل یک فرد حرفه ای وارد بازار کار شوید باید بهترین دوره های تخصصی آن حوزه را بگذرانید.
بیاید یک نگاهی با سالن زیبایی سمیه بانو بیندازیم …

 

 

 1. دانش تخصصی

رنگ کردن مو و خدمات مش از جزئیات بسیار زیادی برخوردار است و همین مسئله موجب شده تا افراد نیاز به داشتن تخصص به‌ منظور انجام خدمات رنگ مو داشته باشند زیرا که در صورت اشتباه آسیب های جبران ناپذیری بر سلامت موی مشتری وارد می شود.

 1. رقابت و رونق

رونق بسیار زیادی در بین سایر خدمات آرایشگری برای خدمات رنگ مو به ویژه در شهر تهران که در آن تعداد بسیار قابل توجهی از خانم ها به دنبال دریافت خدمات تخصصی رنگ مو هستند وجود دارد و همین امر موجب شده تا رقابت بسیاری بین فعالان حوضه سالن های آرایشی وجود داشته باشد و در این بین فرد زمانی می تواند موفق باشد که بتوانند خدمات تخصصی با کیفیتی به مشتریان خود عرضه کند.

انواع دوره های آموزشی رنگ و مش در تهران

در یک تقسیم بندی دوره های آموزشی رنگ مو و مش در تهران مانند سایر دوره های آموزشی مرتبط با خدمات آرایشگری در سه نوع خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود تا هنرجویان بتوانند بر حسب نیاز خود، توان مالی و فرصت زمانی خود دوره مناسب برای خود را انتخاب نمایند.

در تقسیم بندی دیگر دوره های آموزشی رنگ مو به‌صورت دوره آموزشی مبتدی و دوره پیشرفته برگزار می گردند و هنرجو می تواند بر اساس توانایی های خود در این دوره ها شرکت نماید.

هزینه های دوره های آموزشی رنگ و مش در تهران

بر حسب نوع دوره آموزشی و سرفصل های دوره های آموزشی رنگ مو قیمت این دوره ها متفاوت است ولی به‌طور کلی دوره های خصوصی بیشترین هزینه و دوره های عمومی کمترین هزینه را دارند.

مربی

مهم‌ترین عنصر در انتخاب دوره آموزشی رنگ مو توجه به مربی دوره است. توجه کنید در دوره های شرکت کنید که مربی آن مدرک فنی خدمات رنگ و مو و مش را داشته باشد. بدین منظور به شما توصیه می کنیم قبل از شرکت در دوره آموزشی در مورد وضعیت مربی آن تحقیق کنید.

سرفصل های دوره های آموزش رنگ و مش در تهران

در دوره های آموزش رنگ مو و مش در تهران مطالب بسیار کامل و تخصصی به هنرجویان توضیح داده می شود که از معمول ترین و مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد. البته به یاد داشته باشید این سرفصل هایی که در ادامه توضیح داده می شود تمام چیزی نیست که قرار است در این دوره ها که توسط آکادمی زیبایی سمیه بانو برگزار می شود یاد بگیرید، شما قرار است از این دوره ها به شکل یک متخصص خارج شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

 

آموزش ارایشگری در تهران

 1. ساختار مو

هنرجو در مرحله اول به‌صورت تئوریک با ساختار کلی مو آشنا می شود. ساختار مو یک بخش بسیار مهم در رنگ کردن مو است و اگر هنرجو با ساختار مو آشنا نباشید عملا نمی تواند یک رنگ عالی در موهای مشتری در بیاورد و این عامل شکست کسب و کارش می شود.

 1. بیماری های مو

در این مرحله هنرجو با هریک از بیماری های مو و پوست سر آشنا می شود و در می یابد که عومل ژنتیکی و محیطی چه تاثیراتی بر روی سلامت مو می توانند داشته باشند و فرا می گیرد که در هنگام برخورد با موهای آسیب دیده یا دچار بیماری چه اقدامی می بایست انجام دهد.

پیشنهاد می شود مطالعه : آموزش کوپ در غرب تهران 

 1. رنگ شناسی

در این قسمت اطلاعاتی کامل در مورد انواع رنگ ها و ترکیب های رنگی به هنر جو داده می شود و هنر جو فرا می گیرد که به‌منظور ساخت نوع خاصی از رنگ چه ترکیبی از رنگ ها را با چه نسبتی از هم ترکیب نماید. و همچنین فرا می گیرد که برای کدام رنگ زمینه، کدام نوع رنگ مناسب تر است.

 1. کاتالوگ خوانی

در این قسمت هنرجو فرا می گیرد که کاتالوگ های رنگ مختلف موجود در بازار را چگونه بخواند. یک آرایشگر حرفه ای باید بتواند کاتالوگ های رنگ به خوبی بشناسد و آنها را بخواند از این رو برای این که یک آرایشگر حرفه ای وارد بازار کار شود باید کاتالوگ خوانی را به خوبی یاد بگیرد.

 1. اصول رنگ کردن

در این مرحله هنر جو اصول پایه ای لازمه برای رنگ کردن موهای طبیعی رنگ شده و آسیب دیده را به طور کامل فرا می گیرد.

 

 1. نحوه انجام دکلره

در قسمت هنرجو یاد می گیرد که چگونه موهای مشتری را بی رنگ یا اصطلاحاً دکلره کند بدون اینکه به بدنه یا ریشه مو آسیب بزند.

 1. مش با فویل

در این قسمت هنر جو نحوه انجام مش مو با استفاده از فویل را فرا می گیرد. مش با فویل یکی از مهم ترین روش های رنگ مو است که اگر هنرجو بتواند آن را به درستی یاد بگیرد می تواند در مش کردن به شکل خیلی چشمگیری موفق شود از این رو باید مش با فویل به صورت حرفه ای تدریس شود که متخصصین آکادمی زیبایی سمیه بانو برای این کار آماده هستند.

 1. مش شعاعی

در این قسمت هنرجو با مفاهیم نظری مش شعاعی و نحوه انجام آن آشنا شده و ترکیبات رنگی مختلف به‌منظور ساخت مش های شعاعی چشم نواز را فرا می گیرد.

 

 1. مش خطی

مش خطی یکی دیگر از انواع پرطرفدار مش است که هنرجو در این دوره های آموزشی نحوه اجرا آن را فرا می گیرد. روش های مش بسیار پرطرفدار هستند و از این رو در این دوره بنا بر این بوده است که هنرجو تمام موارد لازم برای انواع مش مانند مش خطی را یاد بگیرد تا اگر قرار شد در جایی مشغول به کار شود یا کسب و کار خود را افتتاح نماید به مشکلی برنخورد.

 

هنرجویان آکادمی سمیه بانو در غرب تهران

برای دیدن افتخارات سمیه بانو و مقام های کسب شده بخش افتخارات سایت را از این لینک ببینید .

 1. دکوپاژ دکلره

در این قسمت هنرجو در می یابد که دکوپاژ دکلره به چه معناست و چگونه می بایست آن را بر روی انواع مختلف مو اجراء کرد. دکوپاژ یکی از قسمت های بسیار مهم در رنگ کردن مو است که در این دوره به طور کامل به آن پرداخته میشود تا هنرجو هیچ مشکلی در دکوپاژ نداشته باشد.

 

 1. ا

  ترمیم دکلره

فراگیری این قسمت یکی از واجبات برای هر هنرجویی آرایشگری است. ترمیم دکلره در فرآیند رنگ کردن و نگهداری مو بسیار مهم است و یاد گیری آن را برای یک هنرجو امتیاز بزرگی است از این به تمام هنرجویان پیشنهاد می شود که ترمیم دکلره را به خوبی فرا بگیرند تا به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل شوند.

 1. مردانساژ هایلایت های فانتزی در تهران

این سبک از آرایش مو جزء سبک های تقریباً نو در عرصه آرایش مو است و می تواند برای افراد درآمد قابل توجهی به همراه داشته باشد.

 1. آمبره و سامبره

آمبره و سامبره از جمله خدمات آرایش مو است و در واقع جزء زیر شاخه های خدمات بالیاژ هستند، که در این دوره ها هنرجویان اجرای آن ها را فرا می گیرند. آمبره و سامبره هر دو به معنی تغییر درجه روشنایی مو از تیره به روشن هستند. با این تفاوت که در آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود.

 

آموزش رنگ و مش در تهران

 1. لایت کردن

در این قسمت هنرجو با مفهوم لایت و انواع روش های لایت کردن مو آشنا می شود. لایت کردن مو یکی از پرطرفدارترین شیوه های رنگ مو است که آرایشگران باید آن را به خوبی بلد باشند، از این رو در این دوره تصمیم گرفته شد تا این تخصص را به بهترین شکل به هنرجویان یاد داده شود تا یک متخصص رنگ مو به بازار کار وارد شود.

 1. ترکیب خدمات

در این قسمت هنرجو فرا می گیرد که چه خدماتی را می تواند بر روی موهای مشتری همزمان اجرا کند و یا اینکه برای اجرای یک خدمت خاص باید چه پیش نیازهای در موی مشتری وجود داشته باشد.

 

 

تمرین عملی

توجه داشته باشید که خدمات مختلف رنگ مو و مش مانند هر مهارت فنی دیگر زمانی به‌خوبی فراگرفته می شوند که فرد عملاً آن‌ها را اجرا کند و تنها در این صورت است که می تواند از مهارت خود اطمینان یافته و وارد بازار کار شود. لذا به شما توصیه می کنیم در هنگام انتخاب دوره آموزش رنگ و مش در تهران دوره ای را انتخاب کنید که تمرین عملی و رفع اشکال را داشته باشد.

ارائه مدرک معتبر

توجه داشته باشید که شما تنها زمانی می توانید در بازار کار برای خود سهمی داشته باشید و در سالن های آرایشی کار پیدا کنید که مدرک فنی خدمات خود را داشته باشید. به همین دلیل در هنگام انتخاب دوره توجه کنید که فقط از دوره های بهره بگیرید که مدرک معتبر فنی در پایان دوره به شما اعطا می کنند.امیدوارم از مقاله آموزش رنگ و مش در تهران  لذت برده باشید.

آیا پس از کسب گواهی پایان دوره رنگ مش سمیه بانو می توان وارد بازار کار شد؟

در دوره آموزش رنگ و مش شما با انواع تکنیک های مختلف زیباسازی مو توسط بهترین مارک های رنگ مو آشنا می شوید. در این دوره با توجه به انتخاب نوع آموزشگاه تخصصی رنگ و مش در تهران شما می‌توانید زیر نظر بهترین اساتید رنگ و مش تکنیک های جدیدی از دوره رنگ و مش را سپری کنید؛ البته با توجه به ارائه مدرک فنی حرفه ای می توانید به سرعت در بازار کار به عنوان یک حرفه‌ای شروع به کار کنید.

در بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران شما صفر تا صد رنگ و مش را آموزش دیده و در طی جلسات سپری شده به شما تکنیک‌های لازم آموزش داده می شود، پس برای آموزش تکنیک ها لازم است دوره آموزشی مناسب را سپری کنید تا نحوه برخورد با انواع موهای آسیب دیده، تکنیک های جدید برای موهای سفید و سایر موارد دیگر را آموزش ببینید. در کلاس‌های آموزش رنگ و مش شما دوره کامل آشنایی با رنگ موها را سپری می کنید که این دوره ها برای افراد مبتدی تا پیشرفته مناسب می باشد.

برای ثبت نام در دوره آموزش رنگ و مش در تهران با شماره زیر تماس بگیرید .

02166560418 02166560417 09126440705

برای بازدید از سالن و مراجعه حضوری برای ثبت نام در دوره های آموزش رنگ و مش تهران به ادرس زیر مراجعه کنید.

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

 

4.4/5 - (19 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)