آموزش کوتاهی مو مدل باب

آموزش کوتاهی مو مدل باب

آموزش کوتاهی مو مدل باب یکی از سرفصل‌ های آموزشی طی دوره آموزش کوتاهی مو می‌ باشد که در آموزشگاه‌ های مختلف از جمله آموزشگاه سمیه بانو آموزش داده می‌ شود. زیرا مدل باب یکی از مدل‌ های محبوب برای کوتاهی به حساب می‌ آید که در بین بانوان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و به همین علت هنرجویان، علاقه‌مند هستند که با یادگیری این مدل مو بتوانند پس از گذراندن دوره و دریافت مدرک و ورود به بازار کار موهای مشتری‌ های خود را به بهترین شکل ممکن در بیاورند.

مدل باب دارای زیر مجموعه‌ ها و انواع مختلفی می‌ باشد که در ادامه به طور کامل این مدل کوتاهی را با زیر مجموعه‌ هایی که دارد، به شما معرفی می‌ کنیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

  • 02166560418
  • 02166560417
  • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برجهای ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

مدل موی باب چیست؟

در امر یادگیری کوتاهی مدل باب باید به این مسئله اشاره داشته باشیم که اصلاً مدل موی باب چیست؟

مدل موی باب کوتاه علاوه بر موهای صاف برای موهای موج‌ دار هم بسیار مناسب است و جزو بهترین مدل‌ های کوتاهی برای صورت‌ های کشیده به حساب می‌ آید.

 مدل باب در گذشته به صورت ساده و یکنواخت انجام می‌ شد. یعنی تمام قد مو در تمام قسمت‌ ها به صورت یکسان کوتاه می‌ شد. اما به مرور زمان و با تغییر مد و تغییر سلیقه ی مردم، تغییرات گسترده‌ ای هم در سبک کوتاهی موی باب به وجود آمد. برای مثال،  امروزه مدل موی باب نامتقارن، مدل باب کلاسیک، مدل باب لایه‌ ای یا باب چتری از جمله مدل‌ های جدیدی هستند که در لیست انواع مدل موی کوتاهی باب قرار می‌ گیرند و هر یک جذابیت خاص خود را دارند.

مدل موی باب به چه صورت هایی می آید؟

فردی که در زمینه کوتاهی مو در سالن‌ های زیبایی مشغول به فعالیت است، علاوه بر داشتن مهارت و تکنیک حرفه‌ ای در حوزه ی کوتاهی، طی گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو باب طریقه مشاوره دادن به مشتری را یاد می‌ گیرد و می‌ آموزد که کدام مدل مو برای کدام صورت مناسب‌ تر است.

مدل مو باب برای صورت‌ های مختلف از جمله صورت‌ های کشیده مناسب است. البته برخی از مدل‌ های باب برای صورت‌ های گرد هم کاربرد دارند. برای مثال کسانی که صورت گرد دارند می‌ توانند از مدل‌ های باب تا روی شانه استفاده کنند تا بدین ترتیب گردی صورت کمتر جلب توجه کند.

 صورت‌ های بیضی شکل، مربعی و مستطیلی شکل هم می‌ توانند از مدل موی باب کلاسیک که کوتاهی آن تا خط چانه ادامه پیدا می‌ کند استفاده داشته باشند تا چهره خود را زیباتر کنند.

اگر دوره کوتاهی موی باب را در آموزشگاه سمیه بانو پشت سر بگذارید، ضمن یادگیری انواع مدل‌ های کوتاهی باب، به صورت تئوری و عملی، با این موضوعات جذاب هم آشنا می‌ شوید تا بتوانید مشاوره‌ های مفیدی را به مشتری‌ های خود ارائه دهید و بعد از ورود به بازار کار عملکردی فوق العاده داشته باشید.

انواع مدل باب کوتاه را بشناسید 

همانطور که اشاره کردیم کوتاهی مو مدل باب با مدل‌ های متنوعی قابل انجام است و بدین ترتیب شناخت انواع مدل‌ های باب کوتاه،  می‌ تواند به شما برای انجام این کار کمک کند. طی گذراندن دوره کوتاهی مو در تهران که در سالن زیبایی سمیه بانو انجام می‌ شود، انواع این مدل‌ ها به صورت کاملاً دقیق به هنرجویان یاد داده خواهند شد.

کوتاهی مو باب خطی

مدل باب خطی یکی از معروف‌ ترین مدل‌های کوتاهی باب می‌ باشد که نسبت به سایر مدل‌ ها انحنای چندانی به سمت عمودی ندارد و با زاویه بسیار کم کوتاه می‌ شود.

کوتاهی مو مدل باب معکوس 

در مدل کوتاهی باب معکوس که با زاویه بالای ۴۵ درجه کوتاه می‌ شود، موها در پشت سر تا گردن بسیار خرد و کوتاه خواهند شد.

کوتاهی مو مدل باب کوتاه زونا 

این مدل در کناره و بغل مو تغییر زیادی ایجاد می‌ کند. زیرا کناره ها و بغل مو بسیار کوتاه خواهند شد.

مدل کوتاهی باب طول چانه

همانطور که از نام این کوتاهی مشخص است، موها تا چانه کوتاه می شوند. کسانی که گردن بلند دارند می توانند با این مدل موهای خود را کوتاه کنند.

 مدل کوتاهی باب طول گردن 

در این مدل از کوتاهی، مو روی گردن تا شانه قرار می گیرد. نکته ی جالب در رابطه با کوتاهی طول گردن این است که از سال ۲۰۲۰ تاکنون، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ترند می باشد.

مدل کوتاهی باب بلند روی شانه

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید موهای خود را کوتاه کنید اما این کوتاهی زیاد اتفاق نیفتد، می‌ توانید از مدل کوتاهی باب بلند روی شانه استفاده داشته باشید که در عین ایجاد تنوع و جلوه ی زیبا روی موهای شما، باعث ایجاد کوتاهی بیش از حد نخواهد شد.

آموزش کوتاهی مو مدل باب

نکات مهم آموزش کوتاهی باب

قبل از شرکت در دوره آموزش کوتاهی مدل مو باب بهتر است که با نکات کاربردی در این دوره هم آشنا شوید تا بتوانید با آگاهی نسبی قدم در این دوره بگذارید. برخی از مهم‌ ترین نکات برای کوتاهی باب عبارتند از:

  1. برای تقسیم بندی مو برای مدل باب بهتر است که به صورت افقی و عمودی از پشت مو دو فرق چپ و راست مو را با کلیپس جدا کنید و سپس کوتاهی را انجام دهید. البته این اقدام به صورت عملی در آموزشگاه سمیه بانو به شکل کامل به شما یاد داده خواهد شد.
  2. در رابطه با زاویه کوتاهی مدل باب، قیچی مو باید زاویه صفر درجه در جهت رشد مو تنظیم شود و فقط با تغییر زاویه به سمت گوش‌ها که در هر مدل از کوتاهی باب متفاوت است تغییر جهت انجام می‌شود. به هیچ عنوان در هنگام کوتاهی موها را بالا نیاورید تا از اندازه آن آگاه شوید.
  3. برای کوتاهی موهای حالت‌ دار به هیچ عنوان موها را نباید بکشید و باید به حالت طبیعی مو فقط اضافات را قیچی کنید و لایه‌ های زیرین راهنمای لایه‌های رویی مو در امر کوتاهی باب خواهند بود.
  4. برای کوتاهی مدل باب باید رطوبت به صورت کاملاً یکسان در قسمت‌ های مختلف مو پخش شود.

بهترین آموزشگاه برای آموزش کوتاهی مدل مو باب کدام است؟

امروزه آموزشگاه‌ های زیبایی زیادی در سراسر کشور روی کار آمده‌ اند که خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به هنرجویان ارائه می‌ دهند و دوره‌ های متعددی را برگزار می‌ کنند.

در این میان آموزشگاه زیبایی سمیه بانو یکی از بهترین آموزشگاه‌ هایی است که می‌ توانید برای گذراندن آموزش کوتاهی مدل مو باب به سراغ آن بروید.

 این آموزشگاه علاوه بر برگزاری دوره‌ های کوتاهی مو، مرکز آموزش تخصصی رنگ مو نیز به شمار می‌ آید و در نتیجه هنرجویان می‌ توانند در حوزه‌ های مختلف آرایشگری این آموزشگاه زیبایی را انتخاب کنند و در دوره‌ های پربار آموزشگاه شرکت داشته باشند.

همانطور که در محتوای دوره آموزش کوتاهی مو زنانه در سایت سمیه بانو اشاره کردیم این آموزشگاه دوره‌ های خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار می‌ کند تا کسانی که علاقمند به آموزش کوتاهی مو مدل باب هستند بتوانند بدون نگرانی در دوره‌ های این آموزشگاه شرکت کنند.

شاید برخی از افراد ساکن تهران نباشند و امکان شرکت در دوره به صورت حضوری برای آنها فراهم نباشد. بدین ترتیب دوره‌ های آنلاین برای این دسته از افراد مفید خواهد بود.

این آموزشگاه به عنوان بهترین آموزشگاه برای آموزش کوتاهی مو به شمار می‌ آید. زیرا ضمن برگزاری دوره‌ های پربار تحت نظر مدرسین با تجربه، مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای را پس از گذراندن دوره به هنرجویان خود اعطا می‌ کند.

این مدرک از ارزش بسیار بالایی برخوردار است که برای ورود به بازار کار، مفید می‌باشد. در کنار تمام این موارد هزینه شرکت در دوره‌ های این آموزشگاه معتبر در مقایسه با سایر آموزشگاه‌ های زیبایی بسیار بهتر و مقرون به صرفه می‌ باشد.

سخن آخر

مدل موی باب یکی از جذاب‌ ترین مدل‌ ها برای کوتاهی مو به حساب می‌ آید که در بین بانوان و دختران جوان و نوجوان طرفداران زیادی دارد. از این رو کسانی که در حوزه کوتاهی اون فعالیت می‌ کنند با یادگیری این مدل مو سعی می‌کنند که وارد مسیر بهتری شوند و مشتری های بیشتری جذب کنند.

در همین راستا آموزش کوتاهی مو مدل باب در آموزشگاه سمیه بانو برای تمام افراد مبتدی یا با تجربه انجام می‌ شود. این آموزش با تمام سرفصل‌ ها به صورت تئوری و عملی انجام می‌ شود و هنرجویان بر اساس متد روز دنیا اصول مربوط به کوتاهی مدل باب را خواهند آموخت.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)