آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران

سالن زیبایی سمیه بانو

اگر به دنبال یک آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران هستید و میخواهید آموزش را با مربیان حرفه ای و دوره دیده ببینید و بعد از اتمام دوره مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت کنید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران یک محل برای افرادی است که علاقه زیادی به راه اندازی کسب و کار و فعالیت در حوزه‌ی زیبایی را دارند. در یک آموزشگاه آرایشگری خوب با حضور بهترین رنگ کار مو در تهران به هنرجویان تمام چیزی که باعث می شود آن‌ ها از فردی بی تجربه به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل شود. دوره‌هایی که توسط سمیه بانو با هدف پرورش یک آرایشگر برگزار می شود، به شکلی پایه ریزی شده که هنرجو بتواند به صورت مستقیم وارد بازار کار شود و به کسب درآمد بپردازد.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم 

 

معرفی سرفصل‌های دوره آموزش کوپ و رنگ و مش

از مهمترین علایق خانم‌ها در زمینه زیبایی انجام رنگ و مش و مدل موی کوپ است. برای شرکت در این دوره‌های پرکاربرد باید بهترین آموزشگاه آرایشگری را انتخاب کنید که همه سرفصل‌ها را به طورکامل و جامع آموزش دهد. آموزشگاه سمیه بانو یکی از حرفه‌ای‌ترین آموزشگاه‌ها در زمینه رنگ و مش و انواع مدل موها از جمله مدل موی کوپ است با ما همراه باشید تا با دوره‌های رنگ و مش و کوپ آشنا شوید.در این دوره شما با تمام تکنیک‌ها و روش‌های جدید برای رنگ و مش موها آشنا خواهید شد.

سرفصل‌های دوره رنگ و مش شامل:

آشنایی با انواع رنگ‌های ترکیبی

آموزش مثلث رنگ‌هاآشنایی با انواع رنگ‌ها

آموزش نحوه و مقدار ترکیب رنگ‌های ثانویه

آموزش نحوه و مقدار ترکیب رنگ‌های اولیهآموزش جامع انواع رنگ‌ها از مبتدی تا پیشرفته

آموزش شناخت رنگ مو از روی عکس‌های ژورنالی

آشنایی با انواع پایه‌های رنگ مو

آموزش آشنایی با انواع کاتالوگ رنگ مو

پوشاندن سفیدی با رنگ‌های مخصوصآشنایی با رنگ ریشه و انواع رنگساژ

آشنایی با رنگ کردن مو در چند مرحله

اما در مورد دکلره سرفصل‌ها شامل:

 1. آشنایی با انواع اکسیدان‌های موآموزشگاه آرایشگری خوب در تهران
 2. آشنایی با انواع پودرهای دکلره
 3. آشنایی با انواع برندهای آرایشی و بهداشتی و انواع ویتامینه‌ها جهت از بین بردن اثرات مضر دکلره برروی مو
 4. از بین بردن هاله نارنجی و زرد برروی موی سر
 5. اموزش دکوپاژ و رنگ‌بری
 6. آموزش مو تمام دکلره
 7. آموزش آمبره، سامبره و……

اما در مورد انواع کوپ، مدل موی کوپ از محبوب‌ترین مدل موها در بین خانم‌ها است. این نوع از مدل مو بسیار زیبا و جذاب است و به چهره‌ شما زیبایی و جوانی می‌بخشد. مدل موی کوپ همراه با داشتن رنگ و مش این روزها بسیار مد شده است، و خانم‌های زیادی برای داشتن زیبایی بیشتر به آرایشگاه‌ها برای داشتن این نوع از مدل و رنگ مو مراجعه می‌کنند. مدل موی کوپ دارای انواع مختلفی است، که بنا به نوع چهره نوع مدل کوپ انتخاب می‌شود.

ویژگی های یک آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران

شاید برای شما هم سوال شده که یک آموزشگاه آرایشگری باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان به آن اعتماد و از آن استفاده نمود؟ در پاسخ این سوال باید اشاره نمود که یک آموزشگاه آرایشگری خوب در غرب تهران باید دارای چند ویژگی مهم مانند تنوع دوره‌های آموزشی، استفاده از تعلیم دهندگان مجرب و پشتیبانی کامل از هنرجو را داشته باشد.

 

آموزشگاه آرایشگری غرب تهران

 1. تنوع در ارائه دوره‌های آموزشی

یک آموزشگاه آرایشگری خوب، به منظور جذب حداکثری هنرجو و همچنین رفاه حال هنرجویان دوره‌های آموزشی متنوعی برگزار می کند. که این دوره‌ها در سه بخش خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی پایه ریزی شده اند.

 1. دوره‌های خصوصی

این دوره‌ها بر اساس استاندارد های فنی می بایست برای یک نفر یا حداکثر 3 نفر برگزار شوند. مربی در این دوره‌ها تمام تمرکز خود را به هنرجو می دهد و هنرجو بیشترین امکان تمرین و رفع اشکال را دارد و می تواند زمان برگزاری دوره را با مرکز آموزشی هماهنگ کند. دوره هایی مانند آموزش صفر تا صد رنگ و مش و دوره تخصصی کوپ و… در این دوره آموزش داده می شود. به طبع هزینه دوره‌های خصوصی نسبت به سایر دوره‌ها بیشتر است.

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری

 

 1. دوره‌های نیمه خصوصی

در این دوره‌ها حداکثر 5 نفر می توانند داخل کلاس ها شرکت نمایند که این عامل باعث بازدهی بیشتر و کاهش هزینه ها می شود. البته دوره ی نیمه خصوصی بیشتر به دوره‌ی خصوصی شباهت دارد، زیرا در این دوره تنها 5 نفر حضور دارند و این دست هنرجویان را برای آموزش راحت و گسترده تر باز می گذارد.

 1. دوره عمومی

در این دوره‌ها تعداد 15 نفر می توانند شرکت کنند. این دوره‌ها در مقایسه با دوره‌های دیگر هزینه کمتری دارند ولی امکان تمرین برای هنرجو کمتر است و همچنین هنرجو می بایست برنامه زمانی خود را با برنامه زمانی کلاس ها هماهنگ کند زیرا که امکان تغییر زمان بندی کلاس ها به علت مشکل یک هنرجو وجود ندارد.

آموزشگاه آرایشگری خوب

 1. مربی مجرب

آموزشگاهی می تواند ادعا کند آموزشگاه خوبی است که از مربیان با تجربه، مجرب و دارای مدرک فنی آموزش آرایشگری مرتبط با دوره آموزشی باشد. قبل از ثبت نام در آموزشگاه های آموزش آرایشگری حتماً نام مربی و رزومه وی را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که مدرک معتبر فنی در زمینه خدمت مورد آموزش داشته باشد.

 1. ارائه مدرک معتبر

توجه داشته باشید که شما زمانی می توانید وارد بازار کاری شوید و به اشتغال بپردازید که مدرک معتبر داشته باشید به ویژه در شهری مانند تهران که تعداد بسیار زیادی سالن زیبایی وجود دارد و افراد به دنبال دریافت خدمات با کیفیت و مطمئن هستند. داشتن مدرک معتبر منجر به اعتماد بیشتر مشتریان به شما می شود. ارائه مدرک معتبر یکی از مهم‌ترین شرایطی است که یک آموزشگاه آرایشگری را در لیست آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران قرار می دهد.

 1. تنوع در مباحث آموزشی

آموزشگاه آرایشگری را انتخاب کنید که چندین دوره متنوع و مختلف آرایشگری را برگزار می کنند. برخی آموزشگاه های آرایشگری دوره‌های جامع آرایشگری را برگزار می کنند که شامل کلیه خدمات روتین آرایشگری می شود و همچنین تک‌تک سرفصل های عمده را نیز در قالب دوره‌های تخصصی برگزار می کنند. چنین آموزشگاه های آرایشگری می توانند به عنوان یک آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران شناخته شوند.

آموزشگاه آرایشگری در تهران

 1. وجود مباحث تئوریک

یکی از مواردی که باعث می شود تا هنرجو نسبت به خدمتی که در دوره آموزشی آن شرکت کرده تسلط کامل یابد ترکیب مناسب مباحث تئوریک با مباحث فنی است. به دنبال آموزشگاه آرایشگری باشید که بهترین ترکیب از نظر مباحث تئوریک و عملی را در دوره‌های خود برقرار کرده‌اند.

 1. تمرین عملی

مهم‌ترین بخش برای یادگیری هر مهارتی تمرین عملی می باشد. توجه داشته باشید که مهارتی را یاد نمی گیرید مگر اینکه آن مهارت را تمرین کنید. هرچقدر تمرینتان بیشتر باشد تسلطتان بر آن مهارت بیشتر می شود. از آموزشگاه و دوره ای استفاده کنید که در سرفصل های خود تمرین عملی داشته باشد.

 

سالن زیبایی سمیه بانو

 1. رفع اشکال

برخی از آموزشگاه ها در انتهایی دوره‌های آموزشی خود جلسات رفع اشکال برگزار می کنند. این جلسات می توانند شما را برای وارد شدن به بازار کار کاملاً آماده کنند. آموزشگاه آرایشگری می تواند به عنوان آموزشگاه آرایشگری غرب تهران شناخته شود که کلاس رفع اشکال در برنامه های آموزشی خود گنجانده باشد. مخصوصا برای آموزش رنگ و مش در تهران، ایت آموزش بسیار حساس می باشد و شما باید تمام مهارت را داشته باشید.

 1. مشاوره تخصصی پس از دوره

در برخی از آموزشگاه ها پس از اتمام دوره آموزشی خدمات مشاوره ای تخصصی برای هنرجویانی که در دوره‌های آموزشی آموزشگاه ها شرکت کرده‌اند ارائه می شود. این خدمات می تواند موجب جذب هنرجویان بیشتر شده و مقام آموزشگاه آرایشگری مذکور را در بین سایر آموزشگاه های آرایشگری ارتقاء دهد.

 1. معرفی تجهیزات

از دوره‌های آموزشی مراکز آرایشگری استفاده کنید که تجهیزات مورد استفاده و کار با هریک را به ‌طور اختصاصی به شما آموزش می دهند. در این صورت شما می توانید پس از پایان دوره آموزشی به راحتی ابزار مناسب برای خود را تهیه کنید. بنابراین آموزشگاه آرایشگری می تواند یک اموزشگاه ارایشگری خوب در تهران باشد که در هریک از دوره‌های آموزشی خود تمامی ابزار و تجهیزات مورد استفاده را به‌طور کامل توضیح داده و کار با هریک را آموزش دهد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران

 1. معرفی بازار کاری

آموزشگاه های آرایشگری خوب در دوره‌های آموزشی که برگزار می کنند بازارهای کاری بالقوه در تهران را به هنرجویان معرفی می کنند و حتی از بین هنرجویان مستعد افرادی را به سالن های زیبایی که نیاز به متخصص داشته و با آن‌ها ارتباط دارند معرفی می کنند. بدین ترتیب شانس پیدا کردن شغلی مناسب برای هنرجویان بیشتر می شود.

 1. ایجاد ارتباط با نمایندگی ها

در برخی از آموزشگاه های آرایشگری در پایان دوره‌های آموزشی آموزشگاه نمایندگی های معتبری که هنرجویان می تواند لوازم و ابزار با کیفیت مورد نظر خود را تهیه کنند را به هنرجویان معرفی می کنند. و به این شکل به هنرجویان در راه اندازی کسب و کار خود و صرفه جویی در هزینه ها و اطمینان از کیفیت خدمات کمک می کنند.

چگونه یک آرایشگر حرفه ای شویم؟

در حرفه آرایشگری به عنوان شخصی که خدمات زیبایی به مردم ارائه می‌دهید، باید نسبت به انتظارات مشتری ها بتوانید نیازهای آنها را نسبت به تکنیک‌های زیباسازی برطرف کنید، یعنی به عنوان یک آرایشگر حرفه ای باید با انواع تکنیک های مختلف آشنایی کامل داشته باشید. پس در وهله اول  برای تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای نیاز به مراجعه به بهترین آموزشگاه آرایشگری در غرب تهران را دارید تا در این دوره آموزشی شما تکنیک های صفر تا صد تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای را  کسب کنید. در دوره آموزش آرایشگری مدرک لازم را به صورت مقدماتی و حرفه ای دریافت می‌کنید.

به عنوان یک آرایشگر حرفه‌ای لازم است برای آموزش تکنیک های بیشتر دوره های مناسبی را در آموزشگاه آرایشگری سپری کنید تا بتوانید با قدرت بیشتر در بازار کار آرایشگری خدمات رضایت بخشی را ارائه دهید؛ پس اگر به دنبال یک آموزشگاه آرایشگری خوب در غرب تهران هستید می توانید به دوره های آموزشی سمیه بانو بپیوندید و در زمینه ی کسب آموزش حرفه ای آرایشگری بهترین تکنیک ها را فرا بگیرید.

 

سرفصل دکلره

 • آشنایی با روش ریشه گیری موهای تیره
 • آشنایی با روش ریشه گیری موهای سفید
 • آشنایی با تکنیک رنگساژ روی موهای دکلره

 

جمع بندی

توجه داشته باشید که آموزشگاه آرایشگری می تواند در بین لیست آموزشگاه های آرایشگری خوب در تهران قرار گیرد که بتواند شرایط ذکر شده در این مقاله را فراهم کند و هرچه بیشتر از تکنولوژی های آموزشی نوین تر و سبک های آموزشی جدیدتر استفاده کند. هنر آموز آن آموزشگاه باید حرفه ای، با استعداد و خلاق ترین بهترین مدرس رنگ مو در ایران باشد

3.8/5 - (9 امتیاز)

6 thoughts on “آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران

 1. لیلا حیدری says:

  با سلام و خسته نباشید خدمت خانم یادگاری
  میخواستم تشکر کنم بابت زحماتی در طول دوره میکشید.
  واقعا بهترین آموزشگاه در تهران هستید که به صورت کامل و جامع دوره های آموزشیتون رو برگذار می کنید.

 2. Anita says:

  سلام وقت بخیر
  ی سوالی داشتم! میخواستم بدونم علاوه بر آموزش خودتون رنگ و مش هم انجام میدین؟
  و اکر انجام میدین رنج قیمتاتون ب چ صورت هست؟

  • سمانه قنبری says:

   سلام آنیتا عزیز
   بله گلم خدمات رنگ و مش مو هم انجام میدیم برای اطلاع از قیمت ها با سالن تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تری رو بهتون بدیم.

  • الی says:

   یک آموزشگاه و سالن زیبایی عالی در تهران واقعا کارتون عالی هست?
   مخصوصا محیط سالن که ادم عاشقش میشه… موفق باشید❤

 3. Setare says:

  بهترین آموزشگاه در تهران
  بسیار عالی هستید به خصوص خانم یادگاری که با تمام توان و انرژیشون کلاس ها رو برگذار می کنند واقعا ممنونم❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)