آموزش رنگ و مش البرز

آموزش رنگ و مش البرز

امروزه رنگ و مش بسیار پر طرفدار بوده و مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین هر روز مدل های جدید و متفاوتی به آن اضافه می شوند. اما افراد زیادی با توجه به این که دوستدار رنگ و مش هستند، علاقه زیادی به یادگیری رنگ و مش و شرکت در دوره آموزش رنگ و مش البرز دارند.

در دوره های آموزش رنگ و مش باید تمامی نکات و تکنیک ها را آموزش ببینید. زیرا که موها عضو بسیار مهم و حساسی هستند. اگر بخواهید در آینده از این راه کسب درآمد کنید و نتوانید کار خود را به درستی انجام دهید مراجعه کننده ای نخواهید داشت. پس باید زیر نظر بهترین مدرس رنگ و مش در ایران، دانش و مهارت کافی را کسب کنید.

برای این که بتوانید دوره های بهتر و کاملی را پیدا کنید، می توانید در شهر تهران که بسیار عظیم است، به دنبال متخصص باشید. دانش، مهارت و تخصص رنگ ومش در شهر تهران بیشتر از سایر شهر ها می باشد. پس برای این که در دوره آموزشی تخصصی شرکت کنید بهتر است به استان تهران مراجعه کنید.

اما نمی شود گفت که تمامی مراکز آموزش رنگ و مش در استان تهران دارای تخصص و حرفه هستند. برای یافتن بهترین آموزشگاه رنگ و مش البرز باید به چند نکته توجه کنید. که ادامه درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد. همچنین می خواهیم درباره دوره آموزش رنگ و مش البرز و آموزش رنگ و مش کرج بیشتر صحبت کنیم. تا شما آگاهی و اطلاعات کامل درباره این مسئله را داشته باشید.

آموزشگاه سمیه بانو بهترین مرکز آموزش رنگ و مش در تهران می باشد. سمیه یادگاری بهترین رنگ کار مو در تهران تمامی نکات آموزشی را در دوره آموزشی به شما بازگو می کند و شما دیگر نیازی به شرکت در دوره دیگری نخواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر درباره آکادمی سمیه بانو با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس با سمیه بانو:

 1. 02166560418
 2. 02166560417
 3. 09126440705

آدرس سمیه بانو:

آدرس : خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

آموزش رنگ و مش البرز

رنگ و مش در تهران

همان طور که می دانید رنگ و مش بسیار پر طرفدار است. زیرا که این مدل آرایش مو بسیار باعث جوانسازی و زیبایی چهره افراد می شود. همچنین مدل های مختلفی وجود دارد که متخصص رنگ و مش باید از تمامی مدل های روز دنیا آگاه باشد. تا بتواند تمامی موارد را در دوره آموزش رنگ و مش البرز به شما آموزش دهد. البته باید قبل از انتخاب آموزشگاه رنگ و مش به دنبال پاسخ چند سوال باشید. سوالاتی مانند:

 • در دوره چه سرفصل هایی آموزش داده می شود؟
 • آموزشگاه دارای چه امکانات و تجهیزاتی می باشد؟
 • هنر آموز آموزشگاه چه تخصص هایی دارد؟
 • سوابق آموزشگاه به چه صورت است؟
 • هنرجویان این آموزشگاه موفق به کسب مدرک شده اند یا خیر؟

با دریافت پاسخ این سوالات می توانید مرکز آموزشی را مورد بررسی قرار دهید. سالن زیبایی سمیه بانو می خواهد در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ دهد. اما بهتر است برای این که به سوالات شما پاسخ کامل و جامع داده شود، با شماره های تماس این مرکز تماس بگیرید.

آموزش کامل رنگ و مش

خب همانطور که گفته شد، برای این که در دوره آموزش رنگ و مش البرز به صورت تخصصی و ماهرانه تمامی نکات و تکنیک ها را یاد بگیرید، باید نسبت به سرفصل های آموزشی دوره آگاهی داشته باشید. اما قبل از آشنایی با سر فصل های دوره آموزشی سمیه بانو می خواهیم درباره بهترین رنگ و مش کار مو در تهران صحبت کنیم.

سمیه یادگاری هنرآموز تخصصی رنگ و مش در تهران می باشد. ایشان دارای بیش از 20 سال سابقه درخشان در حوضه رنگ و مش مو، کوتاهی مو و… می باشد. علاوه بر ارائه خدمات رنگ و مش به صورت حرفه ای، دوره های آموزشی هم برگذار می کند که در آن دوره تمامی مهارت و دانش خود را در اختیار شما قرار می دهد.

شما پس از اتمام دوره آموزش رنگ و مش البرز و انجام کارهای عملی در طی دوره، موفق به کسب مدرک فنی حرفه ای خواهید شد. همچنین دیگر نیازی به شرکت در دوره های دیگر نخواهید داشت. می توانید پس از اتمام دوره با ارتباط با خانم سمیه یادگاری تمامی ابهامات خود را رفع کنید. سمیه یادگاری دارای هنرجویان فراوانی است که پس از اتمام دوره آموزش رنگ و مش، مشغول به کار شده اند و هم اکنون در کار خود ماهر و حرفه ای هستند.

 

سر فصل های دوره آموزش رنگ و مش البرز

همان طور که گفته شد سر فصل های دوره آموزشی با آموزش ترکیب رنگ در تهران شروع و بسیار مهم هستند. زیرا که با مشاهده این فصل ها می توانید تشخیص دهید که در طی دوره چه مواردی به شما آموزش داده خواهد شد. در دوره آموزش رنگ و مش البرز سرفصل های زیر به شما آموزش داده خواهد شد:

 1. آموزش کامل 0 تا 100 رنگ شناسی
 2. ترکیب رنگ های اولیه و ثانویه
 3. آموزش شناخت رنگ های ترکیبی
 4. کاتالوگ خوانی و شناخت پایه های رنگ ها
 5. رنگ گذاری چند مرحله ای
 6. رنگ ریشه و رنگ کامل
 7. پوشش سفیدی مو با رنگ های پایه بالا
 8. تمام دکلره
 9. تکنیک آمبره
 10. سامبره
 11. بالیاژ با تکنیک پوش و لایت
 12. هایلایت فویل

برای اطلاعات بیشتر درباره جزئیات سرفصل های دوره آموزش رنگ و مش البرز با شماره تماس های سالن زیبایی سمیه بانو تماس بگیرید. سمیه بانو با توجه به این که هنرجویان فراوانی داشته، به ریزترین نکات میپردازد. تا شما به صورت ماهرانه بتوانید کار خود را انجام دهید.

آموزش رنگ و مش البرز
رنگ و مش

آموزش مبتدی تا حرفه ای رنگ و مش

با توجه به این که نکات مهمی در هر مرحله از رنگ مو وجود دارد، سمیه یادگاری 0 تا 100 مراحل رنگ و مش را به عرض شما میرساند. تا اگر که هیچ اطلاعات و دانشی ندارید بتوانید در این دوره با خیال آسوده شرکت کنید. دوره آموزش رنگ و مش از مبتدی ترین مراحل شروع و تا حرفه ای ترین نکات به شما آموزش داده می شود. تا شما با اطلاعات کم هم بتوانید در این دوره شرکت کنید و در آخر در کار خود حرفه ای شوید.

پس آموزشگاه رنگ و مش باید بتواند از نقطه صفر شما را آموزش دهد. افراد بسیاری در دوره آموزش رنگ و مش از نقاط مختلف کشور مراجعه می کنند. زیرا که در این کار  باید مهارت و دانش تخصصی داشته باشید و باید بتوانید کار خود را بی نقص انجام دهید. همچنین باید برای ارائه خدمات بهتر، از مواد مرغوب استفاده کنید تا موهای مراجعه کنندگان هیچ گونه آسیبی نبیند. اگر سوالاتی برایتان در این باره ایجاد شده می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس:

 1. 02166560418
 2. 02166560417
 3. 09126440705

آدرس:

آدرس : خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

جمع بندی:

برای شرکت در دوره آموزش رنگ و مش البرز باید به نکات مهمی دقت کنید. زیرا برای یادگیری حرفه ای باید به مرکز تخصصی مراجعه کنید. دوره های آموزشی رنگ و مش در استان تهران بسیار جامع و کامل هستند. در دوره های آموزشی سمیه بانو نکاتی گفته می شود که شما به صورت تخصصی می توانید پس از پایان دوره شروع به کار کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس سالن زیبایی سمیه بانو تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)