دوره آموزش رنگ و مش در رشت

دوره آموزشی کوتاهی مو

دوره آموزش رنگ و مش رشت توسط سمیه بانو در تهران در آموزشگاه سمیه بانوبرگزار می‌شود. در این دوره کل فرآیند رنگ کردن مو با استفاده از تکنیک‌های مختلف برای زیباسازی مو به شما آموزش داده می‌شود. این دوره شامل آموزش‌های جامع رنگ مو، آموزش تشخیص انواع رنگ مو، آموزش ترکیب رنگ‌های مختلف، آموزش نحوه صحیح زدن رنگ ریشه، آموزش دکلره کردن مو، آموزش رنگ کردن مو و دیگر آموزش‌های جدید رنگ و مش رشت می‌باشد.

در این دوره هنرجو یاد می‌گیرد که رنگ‌های ترکیبی بسازد و رنگ مو را بر اساس پوست صورت مشتری انتخاب کند. هدف از این دوره آموزشی تربیت افراد آموزش دیده و متخصصی است که توانایی انجام کلیه تکنیک‌های رنگ آمیزی مو را بر اساس خواسته و سلیقه مشتری داشته باشند.

سالن زیبایی سمیه بانو بهترین مرکز رنگ و مش  می باشد. . برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی و تعرفه خدمات رنگ و مش با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برجهای ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

مراحل دوره آموزش رنگ و مش در رشت در تهران در آموزشگاه سمیه بانو

 • در ابتدای آموزش حرفه‌ای رنگ‌ آمیزی مو با نحوه تشخیص و ترکیب انواع رنگ‌ها آشنا می شوید.
 • سپس مربی رنگ‌آمیزی، رنگ‌آمیزی ریشه و رنگساژ را به شما آموزش می‌دهد.
 • در این مرحله یاد می‌گیرید که چگونه موها را بدون آسیب رساندن به آن دکلره کنید.
 • در مرحله چهارم با انواع تکنیک‌های رنگ آمیزی مو مانند آمبره، بالیاژ و سامبره آشنا می شوید.
 • در نهایت با کمک یک مربی مدل‌های مختلف رنگ مو را با مدل تمرین کنید.
دوره رنگ و مش رشت
دوره آموزش رنگ و مش رشت

بازار کار رنگ و مش چطوره؟

اگر به دنبال درآمد بالا در زمینه آرایشگری هستید، شاخه‌های رنگ و مش شما را به این هدف راهنمایی می‌کنند. بسیاری از افراد این کار را به صورت تجربی انجام می‌دهند، اما متاسفانه به صورت حرفه‌ای با این زمینه آشنایی ندارند و می‌توانند به موهای مشتریان خود آسیب برسانند. از طرفی بروز بودن در این رشته آرایشگری بسیار مهم است. زیرا هر روز مدل‌های مختلف رنگ مو وارد دنیای مد می‌شود و نیاز به تسلط بر آنها دارد. بنابراین با گذراندن دوره آموزشی رنگ و مش در رشت برای هنرجویان مبتدی تا پیشرفته، تمام راه‌‌های جدید دنیا را یاد خواهید گرفت.

پس از اتمام دوره رنگ و مش رشت، چه توانایی‌هایی کسب می‌کنید؟

پس از اتمام این دوره می توانید به رنگ و مش اعم از آموزش حرفه ای رنگ مو، مش فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، ماساژ مردانه، هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره مسلط شوید. این آموزش ها علاوه بر مدل های توضیح داده شده در قسمت سرفصل ها شامل آموزش رنگ و مش با کلاه، آموزش مش سوزنی، آموزش رنگ موی فانتزی، آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره، آموزش دکوپاژ، هایلایت، آموزش رنگ مو با فویل. این آموزش‌ها تا تسلط کامل شما ادامه خواهد داشت.

دوره تخصصی آموزش رنگ و مش در رشت

سرفصل های آموزش حرفه ای رنگ و مش قبلا گفته شد که شاید برای شما سوالاتی را در مورد محتوای واقعی که در این کار آموزشی، آموزش داده می شود ایجاد کرده باشد روش اصلی آموزش رنگ و مش را به اختصار توضیح می دهیم.

 1. آموزش تخصصی بالیاژ
  بالیاژ مو یکی از تکنیک های تخصصی هایلایت مو است که طرفداران زیادی دارد و یکی از موضوعات اصلی تخصصی رنگ و مش آکادمی ما است. در این دوره با توجه به اهمیت بالیاژ و درجه قبولی از صفر به صد آموزش بالیاژ می پردازیم و به صورت تخصصی آموزش می بینید تا بعد از اتمام دوره بدون مشکل بالیاژ انجام دهید.
 2. آموزش تخصصی آمبره
  آمبره یکی از پرطرفدارترین روش های رنگ آمیزی مو است که فقط در قسمت های پایینی مو انجام می شود و به سمت ریشه نمی رود. در این روش قسمت های پایینی مو برجسته می شود و مو حالت زیبایی پیدا می کند. با توجه به محبوبیت این روش، آکادمی ما آموزش تخصصی آمبره را در دوره رنگ و مش در رشت کاملا کاربردی ارائه می کند. بد نیست بدانید که در مبحث آموزش آمبره شما را با آموزش مو مشکی آمبره، آموزش موی کوتاه آمبره، آموزش رنگ آمیزی آمبره، آموزش رنگساژ آمبره و مواردی از این دست آشنا می کنیم.
 1. آموزش تخصصی سامبره
  این روش از آمبره و بالیاژ جدیدتر است و ترکیبی از هر دو روش است که ریشه موها بیرون زده می شود و هرچه پایین تر می رویم رنگ مو روشن تر می شود. این روش نسبت به روش آمبره نرمتر است. در این دوره شما به صورت عملی آموزش تخصصی سامبره را خواهید دید تا پس از پایان دوره بتوانید بدون هیچ مشکلی خدمات آمبره، سامبره و بالیاژ را به تمامی مراجعین ارائه دهید.
 1. آموزش کار با مواد
  ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که کار با مواد چیست و چه کاربردی دارد. در ساده ترین حالت باید گفت که هدف از کار با مواد، نحوه استفاده صحیح از مواد شیمیایی برای رنگ و مش در بهترین حالت است که یکی از تخصصی ترین مباحث دوره آموزش رنگ و مش در رشت می باشد. یکی از مهارت های لازم برای هر آرایشگری کار با مواد در آرایشگری است که در این دوره با بهترین مدرس رنگ و مش در ایران و متریال کار به طور کامل کار با مواد رنگ مو را به شما آموزش می دهیم.
 1. آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو
  حتما شما هم به اهمیت مطالعه کاتالوگ رنگ مو واقف هستید و نیازی به توضیح بیشتر ندارید زیرا توضیح دوره مطالعه کاتالوگ رنگ مو، در دوره آموزشی تخصصی; اما بد نیست بدانید که خواندن کاتالوگ هنری است که میزان حرفه ای بودن آرایشگر را نشان می دهد. در این دوره آموزش تخصصی خواندن کاتالوگ رنگ مو را مشاهده خواهید کرد و پس از این دوره به راحتی قادر خواهید بود انواع کاتالوگ های رنگ مو را مطالعه کرده و از آن ها استفاده کنید.
آموزش رنگ و مش رشت
دوره آموزش رنگ و مش در بهترین سالن زیبایی

با آموزش در آموزشگاه سمیه بانو، در شهر رشت آموزشگاه حرفه‌ای تاسیس کنید.

یکی از نکات مهم برای انتخاب دوره حرفه‌ای رنگ و مش و البته هر دوره آموزشی دیگری آموزشگاه می باشد. اگر به دنبال تاسیس آموزشگاه رنگ و مش در رشت هستید باید به فاکتورهای زیر توجه کنید. توجه داشته باشید که این معیارها و فاکتورها کلی هستند. و شما با آموزش در آموزشگاه سمیه بانو نه تنها حرفه‌ای می‌شوید و می‌توانید آموزشگاه تاسیس نمائید بلکه قادر خواهید بود خدمات رنگ و مش نیز در آموزشگاه خود به مشتریان ارائه دهید. در ادامه با چند عامل موثر که هنگام آموزش باید به آن توجه کرد اشاره می‌کنیم.

 • استفاده از بهترین استادان رنگ و مش
 • ارائه شهریه متناسب با دوره
 • ارائه مدرک معتبر در پایان دوره
 • دوره های آموزشی دوره‌ای و برنامه ریزی شده.
 • پشتیبانی دانشجو قبل، حین و بعد از دوره
 • و…

نکته مهم: در نظر داشته باشید که ویژگی‌های فوق حداقل‌هایی است که بهترین مرکز رنگ مو رشت انتظار می‌رود رعایت کند، نه حداکثر، بنابراین اگر به دنبال آموزش حرفه‌ای هستید، نکات حرفه‌ای را در نظر بگیرید.

سخن پایانی

آموزشگاه سمیه بانو نه تنها آموزش تخصصی رنگ و مو را ارائه می‌دهد، بلکه کلیه خدمات رنگ و مش عباس آباد را با بالاترین کیفیت و بهترین هزینه ممکن نیز ارائه می‌نماید. سالن تخصصی رنگ مو آموزشگاه سمیه بانو با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش رنگ و مش در شهر تهران آماده ارائه خدمات آموزشی رنگ و مش به شما عزیزانی است که در شهر رشت زندگی می‌کنید.

4.7/5 - (49 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)