دوره آموزشی رنگ و مش در کرج

آموزش رنگ و مش کرج

آموزش رنگ و مش در کرج

رنگ و مش، جزو رایج‌ترین خدمات زیبایی است که در شهرهایی مثل تهران و کرج از طرفداران بسیار بیشتری نیز برخوردار است و به همین علت، شما می‌توانید به واسطه آموزش رنگ و مش کرج که از ابتدایی‌ترین مسائل تا پیشرفته‌ترین مسائل مربوط به رنگ و مش مو را آموزش می‌دهد، وارد بازار کار شوید و از ارائه این خدمات به درآمد ثابت برسید؛

پس با توجه به این موضوع اگر به دنبال بهترین آموزش رنگ و مش کرج هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا یکی از بهترین دوره‌های تخصصی رنگ و مش در کرج را به شما معرفی نمایم.

آدرس ما: خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

   

 

سرفصل های دوره مبتدی و پیشرفته رنگ مو

برخلاف تصورات که خدمات رنگ و مش را خیلی ساده می‌دانند که به واسطه ترکیب رنگ با اکسیدان، به سادگی قابل انجام است، دنیای رنگ و مش موی زنانه بسیار گسترده‌تر از این موضوعات می‌باشد و همواره با مد روز تغییرات اساسی در آن ایجاد می‌شود که شما را مستلزم به یادگیری تخصصی قبل از ورود به این حوزه می‌نماید و به همین علت نیز شما باید به دنبال بهترین دوره آموزش رنگ و مش کرج باشید.

از پایه و به صورت تخصصی به شما آموزش دهد تا بتوانید تبدیل به متخصص رنگ و مش شوید؛ با توجه به این موضوع، در ادامه به بعضی از سرفصل‌های دوره رنگ و مش که توسط تیم سمیه بانو برگزار می‌شود، می‌پردازیم.

 • انجام ریمو رنگ مو
 • آموزش انجام مش با روش‌های مختلف کلاهی، فویلی
 • آموزش‌ترمیم مش
 • شناخت ترکیب رنگ مناسب بر اساس رنگ و فرم صورت
 • آموزش ترکیب رنگ اولیه و ثانویه و شناخت مثلث رنگ‌ها
 • آموزش خواندن کاتالوگ رنگ‌ها
 • آموزش ژورنالی خوانی عکس‌های ژورنالی
 • شناخت بهترین برندهای رنگ مو و تجهیزات مرتبط با رنگ مو
 • آموزش دکلره و دکوپاژ
 • آموزش هاشور زدن مو با انواع رنگ‌های فانتزی
 • آموزش‌ترمیم دکلره
 • آموزش روش آمبره و سامبره
 • آموزش انواع لایت و بالیاژ
 • آموزش دکلره پایه 10
 • شناخت رنگ‌ها
 • آموزش رفله گیری با رنگ

نکته مهم:

سرفصل‌های ذکر شده، فقط جزئی کوچک از محتوای دوره تخصصی آموزش رنگ و مش کرج می‌باشد و برای اطلاع دقیق‌تر از سرفصل‌های دوره، می‌توانید با متخصصین ما در سمیه بانو از طریق شماره‌های اعلام شده در ارتباط باشید.

بهترین دوره رنگ مو در کرج

نحوه برگزاری دوره آموزش رنگ مو چگونه است؟

یکی از ویژگی‌های آکادمی زیبایی سمیه بانو، امکان برگزاری دوره‌های تخصصی در سطوح مختلف از نظر تعداد هنرجو می‌باشد که این دسته بندی‌ها شامل 3 مدل مختلف اعم از کلاس‌های خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی باشد که در کلاس‌های خصوصی بین 1 تا 3 نفر، در کلاس‌های نیمه خصوصی بین 3 تا 5 نفر و در کلاس‌های عمومی تا 15 الی 20 نفر، می‌توانند شرکت نمایند.

ابزار و وسایل مورد نیاز برای رنگ مو

برای شرکت در این دوره، مانند تمام دوره‌های زیبایی دیگر، شما نیاز به تهیه وسایل مختلفی دارید که در طول دوره باید از آن استفاده نماید که این موارد شامل موارد زیر است؛ دقت داشته باشید که تهیه این ابزار برای کار به عهده خود هنرجو می‌باشد و نه تیم آکادمی سمیه بانو و هزینه آموزش رنگ و مش کرج، فقط شامل محتوای دوره می‌باشد نه ابزار تخصصی.

انواع شانه و کلیپس مومواد ضد عفونی تجهیزات رنگ مو
برس و کاسه رنگ موماده ویتامینه و نرم کننده
انواع قلاب و سنجاق فلزیانواع اکسیدان های 3، 6، 9، 12 درصد
پیش بند و حوله‌های یکبار مصرفتثبیت کننده رنگ مو
فویل آلومینیوم و کلاه رنگ نایلونیکرم و پودر بی رنگ کننده آبی و سفید
کلاه مش مخصوص از جنس پلاستیکانواع سشوار، بیگودی و سرشوی

هزینه دوره آموزش رنگ و مش کرج

با توجه به نحوه برگزاری دوره‌های تخصصی سمیه بانو، هنرجویان می‌توانند تعرفه‌های متفاوتی برای شرکت در دوره‌های ما پرداخت کنند که برای دوره رنگ و مش، این مبلغ بین 4.500.000 تا 6.000.000 میلیون خواهد بود؛ البته ممکن است هزینه‌های دوره در بازه‌های زمانی مختلف تغییر داشته باشد که توصیه می‌کنیم برای اطلاع دقیق‌تر در این زمینه با تیم پشتیبان ما در ارتباط باشید.

توانایی های هنرجو پس از اتمام دوره مبتدی و پیشرفته رنگ و مش در سمیه بانو

پس از اتمام دوره، هنرجو آموزش رنگ و مش در کرج در مورد ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ سنجی، آموزش ترکیب رنگ در تهران، رنگ موی طبیعی و رنگی، رنگ موی سفید، دکلره (رنگ مو)، مش کلاهی و انواع رنگ مو غالب خواهد شد. هنرجو تمام روش‌هایی را که یک رنگ‌شناس حرفه‌ای برای انجام کار باید بداند و در مهم‌ترین روش‌های روز انواع رنگ و مش مو از جمله مش با کلاه و مش فویلی، هایلایت مو با فویل، لولایت، اولاپلکس، آمبره، بالیاژ، تکنیک رنگ موی فلوئید، تکنیک موی بلوند یا هایلایت حرفه‌ای می‌شوند.ً

بازار کار رنگ و مش در استان کرج

یکی از نکات بسیار مهم که باعث می‌شود، شما حتماً در دوره تخصصی رنگ و مش با مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای، شرکت نماید، بازار کار رنگ و مش در استان کرج می‌باشد که از رونق بسیار زیادی برخوردار است، البته به شرطی که به صورت تخصصی انجام شود و حتی می‌توان گفت که این خدمات در شهر کرج خیلی بیشتر از تهران در مدل‌های مختلف و بروز طرفدار داشته و استفاده می‌شود.

به همین علت نیز شما باید قبل از هر کاری در یک دوره تخصصی شرکت کنید تا بتوانید خدمات خود را به صورت تخصصی ارائه نماید و اعتبار کسب کنید تا بتوانید از بازار بی انتهای خدمات رنگ و مش در کرج به بهترین شکل ممکن استفاده نماید.

دوره تخصصی رنگ و مش کرج

آموزش تخصصی رنگ مو در کرج

مو بخش مهمی از بدن است. زیرا همه را زیبا می‌کند و اعتماد به نفس آنها را افزایش می‌دهد. به همین دلیل برای انجام رنگ مو باید بسیار حساس و محتاط باشیم. اگر رنگ مو با اصول و مواد درست انجام نشود باعث آسیب به مو می‌شود که موضوعی بسیار نگران‌کننده و ناراحت‌کننده است.

برای اینکه بتوانید برای خود کسب درآمد کنید و مشتریان زیادی در زمینه رنگ مو داشته باشید نیاز به آموزش تخصصی رنگ مو دارید. در این دوره باید تمامی مهارت‌ها و نکات مهم مربوط به رنگ مو را بیاموزید. برای فراگیری حرفه‌ای این مهارت می‌توانید در دوره تخصصی آموزش رنگ مو مش کرج و در سالن زیبایی سمیه بانو زیر نظر بهترین آرایشگرها شرکت کنید.

آدرس ما: خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

آموزش رنگ و مش در کرج

سوالات متداول

 • چگونه می توان متخصص رنگ و مش شد؟

تنها با شرکت کردن در دوره مبتدی و پیشرفته رنگ مو می توان تمام ریزه کاری های رنگ و مش را آموخت.

 • دلیل یاد گرفتن رنگ و مش مو ها چیست؟

بازار رنگ مو بسیار داغ است و برای کسب درآمد می توانید در این بازار پر درآمد بروید.

 • آیا در سر فصل های دوره مبتدی و پیشرفته انواع رنگ مو آموزش کامل رنگ مو های دکوپاژ و دکلره شده وجود دارد؟

بله در این دوره نحوه رنگساژ موهای دکوپاژ شده و دکلره شده آموزش داده می شود.

سخن پایانی

اگر به ظاهر موهایتان عادت کرده‌اید یا تغییر بافت و رنگ مو و تغییرات جزئی دیگر شما را راضی نمی‌کند، رنگ و مش بهترین راه برای ارضای حس تنوع خواهد بود. رنگ مو نسبت به آرایش معمولی جذاب‌تر است، هرچند وقت گیر است.

تنوع رنگ مو به کار رفته در کنار خلاقیت آرایشگرها باعث پیدایش مدل‌های متنوعی شده است. آرایش مو با رنگ مو می‌تواند شخصیت جدیدی به شما بدهد. امروزه با توجه به استقبال زیاد و خوب از رنگ و مش، آموزش رنگ و مش کرج یکی از مقرون به صرفه‌ترین راه‌های کسب درآمد می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت سمیه بانو مراجعه کنید.

3.7/5 - (10 امتیاز)

3 thoughts on “دوره آموزشی رنگ و مش در کرج

 1. حنا میگوید:

  سلام خسته نباشید پریسای عزیز
  شماره تماس رو لطف میکنید برای مشاوره باهاتون تماس بگیرم ممنون میشم

 2. m.amiri میگوید:

  سلام خسته نباشید
  بعد از اینکه کاملا اموزش دیدیم برای تمرین و تکرار دوره باید خودمون مدل بیاریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)