آموزش رنگ و مش در کرج

آموزش رنگ و مش کرج

آموزش رنگ و مش کرج با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای در آکادمی سمیه بانو توسط اساتید برتر و نمونه‌های بین‌المللی با جدیدترین متدها و تجهیزات انجام می‌شود. هنرجویان علاقه‌مند به این رشته زیبایی با ورود به دوره‌های مبتدی و پیشرفته آموزشگاه آرایشگری سمیه بانو در پایان اخذ مدرک رسمی فنی حرفه‌ای می‌توانند به عنوان متخصص در زمینه رنگ مو و انواع مش و هایلایت مو وارد بازار کار شوند.

آدرس ما: خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

   

توانایی های هنرجو پس از اتمام دوره مبتدی و پیشرفته رنگ و مش در سمیه بانو

پس از اتمام دوره، هنرجو آموزش رنگ و مش در کرج در مورد ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ سنجی، آموزش ترکیب رنگ در تهران، رنگ موی طبیعی و رنگی، رنگ موی سفید، دکلره (رنگ مو)، مش کلاهی و انواع رنگ مو غالب خواهد شد. هنرجو تمام روش‌هایی را که یک رنگ‌شناس حرفه‌ای برای انجام کار باید بداند و در مهم‌ترین روش‌های روز انواع رنگ و مش مو از جمله مش با کلاه و مش فویلی، هایلایت مو با فویل، لولایت، اولاپلکس، آمبره، بالیاژ، تکنیک رنگ موی فلوئید، تکنیک موی بلوند یا هایلایت حرفه‌ای می‌شوند.ً

بهترین دوره رنگ مو در کرج

سرفصل های دوره مبتدی و پیشرفته رنگ مو

این روزها همه افراد از نوجوان تا مسن علاقه‌ مند هستند با جدید ترین تکنیک ها و روش های رنگ مو موهای خود را زیبا کنند. البته بسیاری از افراد تنها برای افزایش زیبایی و جذابیت موهای خود اقدام به رنگ کردن مو های خود نمی کنند بلکه به دلایل سفید شدن موها، مجبورند موهای خود را با رنگ مو رنگ کنند تا سفیدی موهای آن ها از بین برود.

سرفصل های دوره رنگ مو عبارتند از آموزش حرفه ای و تخصصی ترکیب انواع رنگ موها، آموزش دکلره کردن مو، ریشه گیری بر روی رنگ تیره، ریشه گیری موهای سفید، آموزش کامل رنگ مو، رنگ لایت با سوئیت مش یا با فویل، رنگساژ بر روی موهای دکوپاژ شده و دکلره شده، آموزش کامل لولایت و هایلایت است‌. در آموزش دوره مبتدی و پیشرفته رنگ مو از جدیدترین تکنیک ها برای آموزش کامل انواع رنگ مو استفاده می شود.

 

بازار کار رنگ و مش در کرج چطوره؟

امروزه داغ بازار رنگ مو بیشتر شده و هر روز بر طرفداران آن افزوده می‌شود. علاوه بر افزایش جذابیت و بحث در مورد زیبایی ظاهر، برخی افراد به دلیل موهای سفید خود مجبورند موهای خود را رنگ کنند. پیروی از مد یکی دیگر از دلایل داغ شدن بازار کار در این حوزه آرایشی است. دوره رنگ آمیزی مو یکی از پردرآمدترین دوره‌های آرایشگری است و پس از تسلط بر مهارت‌های لازم، آکادمی سمیه بانو شما را با سالن‌های زیبایی آشنا می‌کند و به شما فرصت می‌دهد تا وارد بازار کار مورد علاقه خود شوید.

چطور متخصص رنگ و مش می شوید؟

در دوره آموزش رنگ مو با حضور بهترین رنگ کار مو در تهران آموزشگاه زیبایی سمیه بانو، پس از آشنایی با انواع رنگ‌های مورد استفاده، با روش‌های رایج ساخت رنگ مو با تمام جزئیات آشنا می‌شوید. این دوره تمامی روش‌های رایج در بازار کار در این زمینه شامل مش فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، ماساژ مردانه هایلایت‌های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ و روش کهکشانی کاملاً عملی شما یک فرم را ملاقات خواهید کرد. در کلاس‌های آموزش رنگ آمیزی و لایت مو، رنگ مو، ترکیب رنگ، رنگ موی طبیعی و رنگی، رنگ موی سفید، دکلره (سفید کردن مو)، مش با کلاه و استفاده از مدل‌های واقعی را رنگ آمیزی می‌کنید.

چرا باید رنگ و مش یاد بگیرم؟

خانم‌ها و آقایان همیشه به دنبال راه‌هایی برای جذاب‌تر کردن خود هستند و با گذشت زمان بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. رنگ مو و مش روی چهره افراد تاثیر زیادی دارد و با یادگیری این مهارت می‌توانید افراد زیادی را زیباتر از قبل کنید. در کنار داشتن بازار کار خوب برای این دوره آموزشی، درآمد شما بالا خواهد بود و حداقل ماهیانه 5 میلیون تومان خواهید داشت. توصیه می‌کنیم در دوره آموزشی ویژه رنگ مو در آموزشگاه سمیه بانو کرج شرکت کنید و مدرک آرایشگری را دریافت کنید.

با مشاهده این فیلم آموزشی در مورد رنگ و مش، صفر تا صد آن را به راحتی یاد خواهید گرفت:

آموزش صفر تا صد رنگ و مش در کرج

رنگ و مش یکی از خدماتی است که طرفداران زیادی دارد و با توجه به این موضوع اکثر سالن‌های زیبایی خدمات رنگ و مش را ارائه می‌دهند. اگر شما همبه رنگ و مش علاقه دارید و می‌خواهید از این راه کسب درآمد کنید، ابتدا باید یک دوره آموزشی رنگ و مش کرج به صورت حرفه‌ای را در نظر بگیرید که تمام مباحث رنگ و مش را به صورت ویژه به شما آموزش می‌دهد. به یاد داشته باشید که رنگ و مش از پرکاربردترین و متنوع‌ترین سرویس‌ها هستند و باید تمامی روش‌های رایج را به صورت حرفه‌ای انجام دهید.

دوره تخصصی رنگ و مش کرج

دوره آموزش صفر تا صد رنگ و مش در کرج

دوره تخصصی آموزش رنگ و مش در کرج در سمیه بانو صفر تا صد می‌باشد و نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد. ساده‌تر می‌توان گفت که طرح رنگ و مش سمیه بانو بر اساس روش‌های روز طراحی و ساخته شده است. سرفصل‌های دوره آموزش رنگ و مش سمیه بانو بسیار کامل و اختصاصی و بر اساس استانداردهای فنی و حرفه‌ای تدوین شده است. هدف از این استانداردسازی، ساده‌سازی فرآیند اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای است که در پایان دوره به شما اعطا می‌شود.

هزینه آموزش رنگ و مش کرج

آموزش رنگ و مش کرج با توجه به دوره صفر تا صد و آموزش رنگ و مش باید بسیار بالا باشد، اما سمیه بانو هزینه آموزش رنگ و مش را برای هر فردی با هر شرایطی به حداقل می‌رساند. با تمام نظرات ذکر شده هزینه آموزش رنگ و مش صفر تا صد سمیه بانو در کرج از 4500000 شروع و تا 6500000 می‌رسد.

کلاس آموزش رنگ و مش کرج

دوره‌های آموزشی رنگ و مش در کرج به روش‌های مختلف در آکادمی‌های مختلف برگزار می‌شود. اکثر برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی رنگ و مش مو دوره‌های خود را به دو بخش اصلی و تخصصی تقسیم می‌کنند، به این معنی که برای یک دوره باید دو برابر هزینه پرداخت کنید. اما در سمیه بانو چیزی به نام جداسازی دوره وجود ندارد و آموزش رنگ و مش از صفر تا 100 در یک دوره انجام می‌شود، بنابراین هزینه‌های شما کاهش می‌یابد و می‌توانید به صورت عملی‌تری تمرین کنید.

تفاوت قیمت های دوره رنگ و مش کرج در چیست؟

تفاوت قیمت دوره های آموزش رنگ و مش کرج در تعداد هنرجویان حضور همزمان در یک دوره است که طبق این تعریف دوره رنگ و مش صفر تا 100 در سه سطح گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی ارائه می‌شود.

آموزش تخصصی رنگ مو در کرج

مو بخش مهمی از بدن است. زیرا همه را زیبا می‌کند و اعتماد به نفس آنها را افزایش می‌دهد. به همین دلیل برای انجام رنگ مو باید بسیار حساس و محتاط باشیم. اگر رنگ مو با اصول و مواد درست انجام نشود باعث آسیب به مو می‌شود که موضوعی بسیار نگران‌کننده و ناراحت‌کننده است. برای اینکه بتوانید برای خود کسب درآمد کنید و مشتریان زیادی در زمینه رنگ مو داشته باشید نیاز به آموزش تخصصی رنگ مو دارید. در این دوره باید تمامی مهارت‌ها و نکات مهم مربوط به رنگ مو را بیاموزید. برای فراگیری حرفه‌ای این مهارت می‌توانید در دوره تخصصی آموزش رنگ مو مش کرج و در سالن زیبایی سمیه بانو زیر نظر بهترین آرایشگرها شرکت کنید.

آدرس ما: خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

آموزش رنگ و مش در کرج

سوالات متداول

چگونه می توان متخصص رنگ و مش شد؟

تنها با شرکت کردن در دوره مبتدی و پیشرفته رنگ مو می توان تمام ریزه کاری های رنگ و مش را آموخت.

دلیل یاد گرفتن رنگ و مش مو ها چیست ؟

بازار رنگ مو بسیار داغ است و برای کسب درآمد می توانید در این بازار پر درآمد بروید.

آیا در سر فصل های دوره مبتدی و پیشرفته انواع رنگ مو آموزش کامل رنگ مو های دکوپاژ و دکلره شده وجود دارد ؟

بله در این دوره نحوه رنگساژ موهای دکوپاژ شده و دکلره شده آموزش داده می شود.

 

سخن پایانی

اگر به ظاهر موهایتان عادت کرده‌اید یا تغییر بافت و رنگ مو و تغییرات جزئی دیگر شما را راضی نمی‌کند، رنگ و مش بهترین راه برای ارضای حس تنوع خواهد بود. رنگ مو نسبت به آرایش معمولی جذاب‌تر است، هرچند وقت گیر است. تنوع رنگ مو به کار رفته در کنار خلاقیت آرایشگرها باعث پیدایش مدل‌های متنوعی شده است. آرایش مو با رنگ مو می‌تواند شخصیت جدیدی به شما بدهد. امروزه با توجه به استقبال زیاد و خوب از رنگ و مش، آموزش رنگ و مش کرج یکی از مقرون به صرفه‌ترین راه‌های کسب درآمد می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت سمیه بانو مراجعه کنید.

 

3.3/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)