آموزش شینیون مو در تهران

آموزش شینیون مو در تهران

آموزش شینیون مو در تهران از جمله آموزش های پرکاربرد می باشد که اکثر سالن های آموزشی زیبایی این کار را انجام می دهند و دوره های زیادی تحت این عنوان برگزار می کنند.

 شینیون مو به طور کلی باعث زیباتر شدن مو و استایل بانوان می شود. فرایند شینیون به آرایش و فرم خاص مو ها گفته می شود. در گذشته شینیون مانند امروز دارای تنوع نبود و فقط موها را از قسمت پشت به شکل ساده بسته می شدند. اما امروزه هنری که تحت عنوان شینیون شناخته می‌ شود، بسیار گسترده شده است و دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و روز به روز بر تعداد مدل های استایل شینیون هم افزوده می‌ شود.

 این مسئله باعث شده است تا کارگاه‌ ها و دوره‌های مختلفی هم برای این شینیون مو به صورت اختصاصی برگزار شوند تا هنرجویان علاقه مند و مستعد در این زمینه بتوانند در این کارگاه ها شرکت کنند. زیرا شینیون امروزه دیگر مانند قدیم ساده نیست و آرایشگران حرفه‌ ای برای اینکه بتوانند شینیون های متنوع روی موهای عروس و سایر افراد پیاده سازی کنند، قطعاً باید دوره‌ های تخصصی این حرفه را پشت سر بگذارند و اصطلاحاً به یک شینیون کار حرفه ای تبدیل شوند.

دوره های آموزشی یکی از قسمت های مهم یک سالن و آموزشگاه زیبایی در غرب تهران است که شما باید به آن دقت داشته باشید. بررسی کیفیت این دوره ها نه تنها می تواند بهترین سالن و بهترین مدرس رنگ مو در ایران را برای شما آشکار کند، بلکه می تواند باعث انتخاب بهترین دوره های آموزشی برای یادگیری باشد تا تضمینی برای یادگیری درست و حرفه ای باشد.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

 سبک های مختلفی برای شینیون وجود دارد که هر کدام از این سبک‌ ها برای مراسمات مختلف مانند عروسی، مهمانی، تولد، جشن و… قابل استفاده هستند. که امروزه هم به صورت باز و هم به صورت بسته انجام می شوند. که هر کدام از این دو مورد دارای زیر مجموعه ها و مدل های بسیار گسترده و نامحدود می باشند.

 

 

معرفی آموزشگاه زیبایی برای آموزش شینیون مو در تهران

اگر قصد یادگیری آموزش شینیون مو در تهران را دارید و دوست دارید که در یک دوره معتبر و یک از سالن آموزشی خوب در تهران شرکت کنید، می‌ توانیم آموزشگاه سمیه بانو را به شما معرفی کنیم.

این آموزشگاه زیبایی تحت مدیریت سمیه یادگاری اداره می شود‌. این فرد دارای مهارت تخصص و تجربه ی بسیار بالا در حوزه ی زیبایی و مهارت های آرایشگری از جمله شینیون مو می باشد.

 شما با شرکت در این دوره می توانید تمام اصول مربوط به شینیون را از گذشته تا به امروز بیاموزید و بر اساس متد روز دنیا آموزش شما پیش خواهد رفت. یعنی جدیدترین مدل های شینیون در سطح دنیا و به ویژه اروپا در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.

 امروزه اکثر عروس های ایرانی علاقه دارند که مانند عروس های اروپایی موهای خود را شینیون کنند و به شینیون های ساده و مینیمال روی آورده‌ اند. شما در این دوره با انواع شینیون های ساده، پیچیده، مینیمال، باز، بسته و… آشنا می‌ شوید و هر یک را بعد از اینکه به صورت تئوری آموختید، به صورت عملی بر روی سر مدل خواهید آموخت و تا زمانی که نتوانستید به صورت عملی شینیون صد در صد درست را انجام دهید دوره شما به اتمام می‌ رسد.

آموزش شینیون مو در تهران
آموزش شینیون مو در تهران

ما این اطمینان را به صورت صد در صدی به شما می دهیم که با شرکت در دوره آموزشی آموزشگاه سمیه بانو به یک شینیون کار کاملاً حرفه ای و متخصص تبدیل می‌ شوید. این آموزشگاه در تهران واقع شده است و امکان شرکت در دوره‌ های آموزشی برای تمام افراد در سراسر کشور وجود دارد.

شینیون موی بلند

یکی از مهمترین چیزهایی که در دوره آموزش شینیون مو در تهران می آموزید شینیون موهای بلند می باشد. زیرا اکثر افراد دارای موهای بلند هستند و علاقه دارند که موهای بلند خود را برای مراسمات و موقعیت های مختلف شینیون کنند.

موی به صورت ساده و هم به صورت پیچیده قابلیت شینیون دارد و معمولاً مو هایی که بلند تر هستند در فرایند شینیون بسیار زیبا تر خواهند شد و شینیون کاران به شینیون موهای بلند علاقه ی بیشتری دارند. زیرا با محدودیت روبرو نمی شوند و می توانند هر مدلی که مد نظرشان هست به راحتی روی مو پیاده سازی کنند.

 دقت داشته باشید که سبک و مدل شینیون مو باید با فرم صورت همخوانی داشته باشد و یک شینیون کار باید این موضوع را حتما در فرایند کار خود در نظر بگیرد. شینیون موهای بلند شکل های مختلف مانند دم اسبی، گیس، شینیون نخی، شینیون به صورت کاملاً بسته و… انجام می شود.

 محبوب‌ ترین شینیون ها برای موهای بلند شینیون نخی می باشد. که بسیار پرطرفدار است و همیشه مورد استقبال واقع می‌ شود. در شینیون نخی لایه های نازک مو از بین موها بیرون کشیده می شوند تا به این ترتیب شینیون زیبا تر به نظر برسد و برای فیکس کردن کار نهایی از اسپری‌ های حالت‌دهنده و تافت های مو استفاده می کنند.

 خانم های جوان و دختران نوجوانی که قصد شینیون دارند و دارای موی بلند هستند، پیشنهاد می کنیم که حتماً مدل موی بافت را انتخاب کنند. زیرا بافت هایی که با شینیون انجام میشوند، بسیار جذاب هستند و باعث جذابیت و بانمک تر شدن چهره خواهند شد.

در هر صورت شما انواع مدلهایی که روی موهای بلند قابل پیاده سازی هستند را در کارگاه آموزش شینیون مو در تهران خواهید آموخت.

شینیون موی کوتاه

نکته مهم دیگری که در آموزش شینیون مو در تهران می آموزید، شینیون موهای کوتاه است. امروزه با وجود استایل های جذابی که برای کوتاهی مو وجود دارد، اکثر افراد موهای خود را کوتاه می کنند.

اما در موقعیت هایی مانند جشن و عروسی، ترجیح می دهند که مو های خود را شینیون کنند و بدون استفاده از موی مصنوعی و با موهای طبیعی کوتاه خود یک مدل شینیون جذاب داشته باشند. مدل های شینیون برای موهای کوتاه هم بسیار متنوع و جذاب هستند و یک شینیون کار حرفه ای باید به مدل های شینیون موی کوتاه اشراف کامل داشته باشد. تا بتواند این کار را برای موهای کوتاه انجام دهد.

معمولا موهای کوتاه به شکل ساده تر شینیون می شوند و مدت زمان کمتری برای شینیون موهای کوتاه صرف خواهد شد. آموزشگاه سمیه بانو تمام اصول و نکات جزئی و که مربوط به شینیون موهای کوتاه را به صورت کاملاً حرفه ای به شما می آموزد تا با شرکت در این دوره های آموزشی بتوانید به موفقیت بسیار بالا دست پیدا کنید و کاملا حرفه ای و متخصص شوید.

آموزش شینیون مو در تهران
آموزش شینیون مو در تهران

ابزار مورد نیاز برای شینیون

برای اینکه بتوانید آموزش شینیون مو در تهران را با موفقیت پشت سر بگذارید و به شینیون کار حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید، باید با ابزار آلات شینیون هم آشنایی داشته باشید و از این ابزار آلات در فرآیند شینیون استفاده کنید.

 در واقع شینیون هم مثل هر تکنیک دیگری در آرایشگری نیاز به ابزار خاص خود می باشد. ابزارهای شینیون به دو دسته ی ساده و حرفه ای تقسیم بندی می شوند. ابزارهای ساده مانند: کلیپس مو، تل مو، کش مو، تور شینیون و… هستند که با این ابزار آلات میتوان شینیون های ساده را پیاده‌ سازی کرد.

 اما ابزار آلات پیشرفته شامل تور های نامرئی، بیگودی، پروتز اسفنجی، گیره مو، چوب شینیون، موهای مصنوعی و… هستند که معمولاً برای پیاده سازی شینیون های پیچیده تر از این ابزار آلات استفاده می کنند. تافت و اسپری مو هم عضو جدانشدنی شینیون های ساده و پیشرفته محسوب می شوند.

سخن آخر

بهترین آموزشگاه برای آموزش شینیون مو در تهران آموزشگاه سمیه بانو می باشد. که این آموزش ها را به صورت حرفه‌ ای و بر اساس نکات روز دنیا ارائه می‌ کند. این آموزشگاه مدرک بسیار معتبری را از فنی حرفه ای به هنرجویان خواهد داد تا هنرجویان بعد از اتمام دوره بتوانند شغل مرتبط با هنرش را ادامه دهند.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)