دوره آموزش شینیون مو – صفر تا صد شینیون

آموزش شینیون مو در تهران

آموزش شینیون مو در غرب تهران

آموزش شینیون مو در تهران از جمله آموزش های پرکاربرد می باشد که اکثر سالن های آموزشی زیبایی این کار را انجام می دهند و دوره های زیادی تحت این عنوان برگزار می کنند.

 شینیون مو به طور کلی باعث زیباتر شدن مو و استایل بانوان می شود. فرایند شینیون به آرایش و فرم خاص مو ها گفته می شود. در گذشته شینیون مانند امروز دارای تنوع نبود و فقط موها را از قسمت پشت به شکل ساده بسته می شدند. اما امروزه هنری که تحت عنوان شینیون شناخته می‌ شود، بسیار گسترده شده است و دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و روز به روز بر تعداد مدل های استایل شینیون هم افزوده می‌ شود.

 این مسئله باعث شده است تا کارگاه‌ ها و دوره‌های مختلفی هم برای این شینیون مو به صورت اختصاصی برگزار شوند تا هنرجویان علاقه مند و مستعد در این زمینه بتوانند در این کارگاه ها شرکت کنند. زیرا شینیون امروزه دیگر مانند قدیم ساده نیست و آرایشگران حرفه‌ ای برای اینکه بتوانند شینیون های متنوع روی موهای عروس و سایر افراد پیاده سازی کنند، قطعاً باید دوره‌ های تخصصی این حرفه را پشت سر بگذارند و اصطلاحاً به یک شینیون کار حرفه ای تبدیل شوند.

دوره های آموزشی یکی از قسمت های مهم یک سالن و آموزشگاه زیبایی در غرب تهران است که شما باید به آن دقت داشته باشید. بررسی کیفیت این دوره ها نه تنها می تواند بهترین سالن و بهترین مدرس رنگ مو در ایران را برای شما آشکار کند، بلکه می تواند باعث انتخاب بهترین دوره های آموزشی برای یادگیری باشد تا تضمینی برای یادگیری درست و حرفه ای باشد.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

 سبک های مختلفی برای شینیون وجود دارد که هر کدام از این سبک‌ ها برای مراسمات مختلف مانند عروسی، مهمانی، تولد، جشن و… قابل استفاده هستند. که امروزه هم به صورت باز و هم به صورت بسته انجام می شوند. که هر کدام از این دو مورد دارای زیر مجموعه ها و مدل های بسیار گسترده و نامحدود می باشند.

دوره آموزش شینیون مو چگونه برگزار می شود؟

چگونگی برگزاری دوره آموزش شینیون مو با توجه به نوع آموزشگاه زیبایی که انتخاب می‌ کنید، متغیر خواهد بود. هر آموزشگاه زیبایی بر اساس سرفصل ها و تعداد جلساتی که در نظر دارد این دوره ها را برگزار می‌ کند.

برخی از آموزشگاه ها مانند آموزشگاه زیبایی سمیه بانو این دوره ها را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار می کنند. تا بدین ترتیب کسانی که ساکن استان تهران نیستند، بتوانند از دوره های غیرحضوری نهایت بهره و استفاده را داشته باشند.

 حتی خیلی از آن ها که ساکن تهران هستند نیز ممکن است به علت محدودیت های رفت و آمدی و سایر عوامل، نتوانند به صورت حضوری در این دوره‌ ها شرکت کنند و برگزاری دوره های آنلاین از هر نظر می تواند برای بسیاری از هنرجویان مفید باشد.

سرفصل های دوره آموزش شینیون مو را بشناسید!

یکی از مهمترین مواردی که هنرجویان باید نسبت به آن اشراف کامل داشته باشند، سرفصل های دوره آموزش شینیون مو می باشد. این سرفصل‌ ها نشان می‌ دهند که یک هنرجو در پشت سر گذاشتن این دوره چه نکاتی را می آموزد و نسبت به چه مواردی تخصص و آگاهی پیدا می کند.

 این سرفصل‌ ها در آموزشگاه سمیه بانو از صفر تا صد به هنرجویان آموزش داده می شوند و هنرجو با اتمام دوره می تواند تسلط کامل نسبت به تمام موارد ذکر شده در سرفصل ها داشته باشد.

سرفصل های دوره شینیون عبارتند از:

 1. آشنایی با مواد و ابزار مورد نیاز برای شینیون
 2. یادگیری چگونگی آماده سازی مو قبل از شینیون
 3. توانایی صاف کردن یا براشینگ مو 
 4. یادگیری کرلی کردن مو
 5. یادگیری انواع مدل های بافت مو
 6. یادگیری یک مدل اکستنشن مو
 7. آموزش شینیون های اروپایی 
 8. آموزش شینیون های صدفی
 9. یادگیری شینیون مواج در قسمت پایین سر
 10. یادگیری شینیون گل رز یکطرفه و دوطرفه
 11. یادگیری انواع شینیون های باز و بسته
 12. توانایی شینیون پیچ گندمی
 13. آموزش شینیون های سه بعدی 
 14. آموزش شینیون عروس
 15. آموزش شینیون دم اسبی 
 16. توانایی انجام شینیون از روی عکس های ژورنالی

کسب مهارت و تخصص کامل در تمام سرفصل های ذکر شده کار آسانی نیست و به این راحتی ها به دست نمی‌ آید. اما قطعاً اگر شما یک آموزشگاه زیبایی خوب و معتبر مانند آموزشگاه سمیه بانو را برای پشت سر گذاشتن دوره شینیون مو انتخاب کنید، می توانید به صورت عملی بهترین عملکرد ممکن را از خود ارائه دهید و بر تمام موارد ذکر شده در لیست بالا، اشراف خواهید داشت.

معرفی آموزشگاه زیبایی برای آموزش شینیون مو در تهران

اگر قصد یادگیری آموزش شینیون مو در تهران را دارید و دوست دارید که در یک دوره معتبر و یک از سالن آموزشی خوب در تهران شرکت کنید، می‌ توانیم آموزشگاه سمیه بانو را به شما معرفی کنیم.

این آموزشگاه زیبایی تحت مدیریت سمیه یادگاری اداره می شود‌. این فرد دارای مهارت تخصص و تجربه ی بسیار بالا در حوزه ی زیبایی و مهارت های آرایشگری از جمله شینیون مو می باشد.

 شما با شرکت در این دوره می توانید تمام اصول مربوط به شینیون را از گذشته تا به امروز بیاموزید و بر اساس متد روز دنیا آموزش شما پیش خواهد رفت. یعنی جدیدترین مدل های شینیون در سطح دنیا و به ویژه اروپا در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.

 امروزه اکثر عروس های ایرانی علاقه دارند که مانند عروس های اروپایی موهای خود را شینیون کنند و به شینیون های ساده و مینیمال روی آورده‌ اند. شما در این دوره با انواع شینیون های ساده، پیچیده، مینیمال، باز، بسته و… آشنا می‌ شوید و هر یک را بعد از اینکه به صورت تئوری آموختید، به صورت عملی بر روی سر مدل خواهید آموخت و تا زمانی که نتوانستید به صورت عملی شینیون صد در صد درست را انجام دهید دوره شما به اتمام می‌ رسد.

آموزش بافت مو ساده

ما این اطمینان را به صورت صد در صدی به شما می دهیم که با شرکت در دوره آموزشی آموزشگاه سمیه بانو به یک شینیون کار کاملاً حرفه ای و متخصص تبدیل می‌ شوید. این آموزشگاه در تهران واقع شده است و امکان شرکت در دوره‌ های آموزشی برای تمام افراد در سراسر کشور وجود دارد.

شینیون موی بلند

یکی از مهمترین چیزهایی که در دوره آموزش شینیون مو در تهران می آموزید شینیون موهای بلند می باشد. زیرا اکثر افراد دارای موهای بلند هستند و علاقه دارند که موهای بلند خود را برای مراسمات و موقعیت های مختلف شینیون کنند.

موی به صورت ساده و هم به صورت پیچیده قابلیت شینیون دارد و معمولاً مو هایی که بلند تر هستند در فرایند شینیون بسیار زیبا تر خواهند شد و شینیون کاران به شینیون موهای بلند علاقه ی بیشتری دارند. زیرا با محدودیت روبرو نمی شوند و می توانند هر مدلی که مد نظرشان هست به راحتی روی مو پیاده سازی کنند.

 دقت داشته باشید که سبک و مدل شینیون مو باید با فرم صورت همخوانی داشته باشد و یک شینیون کار باید این موضوع را حتما در فرایند کار خود در نظر بگیرد. شینیون موهای بلند شکل های مختلف مانند دم اسبی، گیس، شینیون نخی، شینیون به صورت کاملاً بسته و… انجام می شود.

شینیون موی کوتاه

نکته مهم دیگری که در آموزش شینیون مو در تهران می آموزید، شینیون موهای کوتاه است. امروزه با وجود استایل های جذابی که برای کوتاهی مو وجود دارد، اکثر افراد موهای خود را کوتاه می کنند.

اما در موقعیت هایی مانند جشن و عروسی، ترجیح می دهند که مو های خود را شینیون کنند و بدون استفاده از موی مصنوعی و با موهای طبیعی کوتاه خود یک مدل شینیون جذاب داشته باشند. مدل های شینیون برای موهای کوتاه هم بسیار متنوع و جذاب هستند و یک شینیون کار حرفه ای باید به مدل های شینیون موی کوتاه اشراف کامل داشته باشد. تا بتواند این کار را برای موهای کوتاه انجام دهد.

 

دوره آموزش شینیون مو
آموزش شینیون مو در تهران

هزینه شرکت در دوره آموزش شینیون مو

اگر دوست دارید که هزینه شرکت در دوره آموزش شینیون مو برای شما زیاد نباشد اما در عین حال دوره‌ ای را انتخاب کنید که کیفیت بالایی داشته باشد و از آموزش‌های با کیفیت دوره مورد نظر برخوردار شوید، باز هم باید آموزشگاه سمیه بانو را به شما معرفی کنیم.

زیرا این آموزشگاه ضمن اینکه دوره های بسیار فوق العاده و باکیفیت را برگزار می کند، همواره قیمت خوب و منصفانه ای را برای خدمات خود در نظر گرفته است تا تمام هنرجویان از سراسر کشور با هر بودجه مالی که دارند بتوانند با انتخاب آموزشگاه سمیه بانو فرایند شینیون مو را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند. در همین راستا شما می توانید به سایت سمیه بانو مراجعه کنید یا با شماره تماس این آموزشگاه تماس بگیرید تا زمان مشخصی را برای شرکت در دوره ها انتخاب کنید. و با هزینه ی بسیار منصفانه و مقرون به صرفه، باکیفیت ترین دوره شینیون مو را پشت سر بگذارید و مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کنید.

ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش شینیون مو

ابزارهای دوره آموزش شینیون مو شامل موارد مختلف می شوند که تمام هنرجویانی که قصد شرکت در این دوره را دارند، باید روش کار با این ابزارها را نیز بیاموزند‌.

برخی از مهم‌ترین ابزار های کاربردی در امر شینیون عبارتند از:

سشوارماکت مو برای یادگیری آموزش عملی مدل های شینیون
اتو موانواع فیکساتورهای مو
سنجاق های شینیونژل مو
انواع تاج ها و گیره مو هاواکس
موی مصنوعی برای اضافه کردن مومو سنجاق های ریز

آموزشگاه سمیه بانو تمام این ابزارها را در اختیار هنرجویان خود قرار می‌ دهد که هنرجویان بتوانند بدون نگرانی و با خیال آسوده فرایند آموزش شینیون را پشت سر بگذارند. البته بعد از دریافت مدرک و ورود به بازار کار، تهیه این ابزار بر عهده ی خود شخص خواهد بود. 

اگر به سرفصل‌ های ذکر شده برای آموزش شینیون مو نگاهی بیندازید، متوجه می‌ شوید که چگونگی کار با ابزار شینیون جزو یکی از سرفصل‌ های مهم و ابتدایی محسوب می‌ شود. پس قطعاً یک هنرجو ضمن شناخت ظاهری این ابزار باید کار با هر یک از آن ها را هم به صورت حرفه ای بیاموزد.

سخن آخر

بهترین آموزشگاه برای آموزش شینیون مو در تهران آموزشگاه سمیه بانو می باشد. که این آموزش ها را به صورت حرفه‌ ای و بر اساس نکات روز دنیا ارائه می‌ کند. این آموزشگاه مدرک بسیار معتبری را از فنی حرفه ای به هنرجویان خواهد داد تا هنرجویان بعد از اتمام دوره بتوانند شغل مرتبط با هنرش را ادامه دهند.

 

4.6/5 - (17 امتیاز)

One thought on “دوره آموزش شینیون مو – صفر تا صد شینیون

 1. سپیده میگوید:

  سلام خسته نباشید
  سالن زیبایی سمیه بانو از بهترین سالن ها در تهران هستش تو هر زمینه ای بهترین هارو ارائه میدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)