آموزش صافی دائم مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش صافی دائم مو امروزه در بین سایر آموزش های مربوط به زیبایی و آرایشی در صدر قرار دارد. زیرا هنرجویان بسیار زیادی وجود دارند که علاقمند به یادگیری این حرفه هستند. تا بتوانند بعد از گذراندن دوره های موثر در این زمینه در حوزه صافی مو مشغول به فعالیت شوند و از آنجایی که امروزه افراد زیادی به علت دکلره و رنگ مو، موهای آسیب دیده دارند، همواره تعداد افرادی که به دنبال خدمات صافی و احیای مو هستند هم روز به روز در حال افزایش است و این مسئله به رونق بازار کار کراتین کار ها منجر می شود.

 اولین نکته ای که در امر یادگیری صافی باید مورد توجه قرار بگیرد، انتخاب یک آموزشگاه معتبر و مناسب می باشد‌. در صورتی که شما یک آموزشگاه معتبر انتخاب کنید، وقتی که وارد بازار کار شوید هم از مزایای این انتخاب خود استفاده خواهید کرد.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی سمیه بانو 

زیرا یک آموزشگاه معتبر ضمن اینکه به شما نکات مربوط به صافی را به خوبی می آموزد، باعث می شود که مدرک معتبری دریافت کنید و پشتیبانی بعد از دریافت مدرک دارد. تا شما به عنوان یک هنرجو با موفقیت، تخصص و مهارت بالا وارد بازار کار شوید و با کسب تجربیات بیشتر به یک کراتین کار حرفه ای و مجرب تبدیل شوید.

دوره های آموزشی یکی از قسمت های مهم یک سالن و آموزشگاه زیبایی در غرب تهران است که شما باید به آن دقت داشته باشید. بررسی کیفیت این دوره ها نه تنها می تواند بهترین سالن و بهترین مدرس رنگ مو در ایران را برای شما آشکار کند، بلکه می تواند باعث انتخاب بهترین دوره های آموزشی برای یادگیری باشد تا تضمینی برای یادگیری درست و حرفه ای باشد.

آموزش صافی دائم مو چیست؟

در روند آموزش صافی دائم مو شما یاد می گیرید که چگونه از مواد کراتین در جهت ایجاد یک صافی دائمی استفاده کنید و یاد می گیرید که مشاور های کامل و جامع به مشتری های خود ارائه دهید و برای هر جنس مو با شدت آسیب دیدگی که دارد روش موثری را جهت صافی و احیاء انتخاب کنید.

صافی دائم مو شامل روش های مختلف مانند: کراتین، ریباندینگ، بوتاکس، پروتئین تراپی و… می باشد که هر کدام از این روش ها برای جنس خاصی از مو مورد استفاده قرار می‌ گیرند. اما در نهایت این صافی تا ۶ ماه روی مو باقی می ماند و با رشد مجدد ریشه ها نیاز به تمدید پیدا می‌ کند‌‌.

 در صورتی که شما از شامپو و ماسک مو های مخصوص استفاده کنید، به افزایش ماندگاری مواد کراتین کمک زیادی خواهید کرد. کراتین کار شما باید بهترین شامپو و ماسک مو ها را به شما معرفی کند تا بعد از صافی به ماندگاری کراتین شما منجر شود‌.

آموزش صافی دائم مو
آموزش صافی دائم مو

 آموزشگاه زیبایی سمیه بانو تمام اصول مربوط به صافی دائم را در دوره‌ های حضوری و غیر حضوری که برگزار می کند، به شما یاد خواهد داد. تا هنرجویان علاقه مند و مستعد بتوانند با شرکت در این دوره ها به یک کراتین کار حرفه‌ای تبدیل شوند و با موفقیت قدم در بازار کار بگذارند.

مراحل مختلف صافی دائم مو

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام شرکت در دوره آموزشی صافی دائم مو با آن روبرو می شوید، مراحل مختلف صافی می باشد و شما به عنوان یک کراتین کار باید نسبت به تمام این مراحل آگاهی و شناخت کامل پیدا کنید. در ادامه هر مرحله را به تفصیل برای شما بیان می کنیم.

شستشوی مو با شامپو

در این مرحله موها باید با یک شامپوی که ph بین ۷ تا ۸ دارد دو یا سه بار شسته شوند و بین هر شستشو ۵ تا ۶ دقیقه فاصله باشد. تا به صورت کامل تمیز شود و هیچ گرد و غبار و آلودگی خاصی روی سطح مو وجود نداشته باشد. شما در آموزشگاه سمیه بانو طریقه شستشوی صحیح در این مرحله را به صورت عملی و کاملاً دقیق یاد می گیرید.

تقسیم بندی مو

بعد از اینکه موها را به خوبی شستشو دادید و خشک کردید، نوبت به تقسیم‌بندی مو ها می رسد. مو ها با ابزار های خاصی تقسیم می شوند و در قسمت بالای سر و دو سمت چپ و راست از کنار گوش جدا می شوند.

 

آغشته کردن مو به مواد صافی

این مرحله یکی از مهمترین مراحل محسوب می‌ شود و باید از قسمت زیر مو و طبق دسته بندی تارهای مو را به مواد کراتین آغشته کنید و از پایین به بالا مواد را به مو بزنید تا روند جذب مواد قوی تر باشد.

 دقت کنید که هرگز مواد به ریشه ی مو برخورد نکنند. زیرا باعث ریزش مو خواهند شد. استفاده از مواد با کیفیت اهمیت زیادی دارد و باعث می شود که عوارض بعد از کراتین کاهش پیدا کند و روند کراتین موفقیت آمیز تر باشد‌ بعد از اینکه مواد را به مو زدید یک تا دو ساعت صبر کنید تا مواد به خوبی جذب موها شوند.

آموزشگاه زیبایی سمیه بانو که در تهران واقع شده است، به عنوان معتبرترین آموزشگاه زیبایی به حساب می آید و همواره بهترین برندهای جهان را در حوزه مواد کراتین و صافی به شما معرفی می کند. شما در دوره آموزش صافی دائم مو در این آموزشگاه با بهترین مواد کراتین آشنا می شوید تا بعد از ورود به بازار کار، از مواد با کیفیت در روند کار خود استفاده کنید.

شستشوی مواد، سشوار و اتو کشی

آخرین مرحله شستشوی مواد می باشد و سپس با استفاده از سشوار عمل براشینگ را انجام می‌ دهید و مو را خشک می کنید و پس از آن با استفاده از اتو مو ها را با دسته های بسیار کوچک اتو می کنید تا فرایند کراتین و صافی با موفقیت به اتمام برسد.

سرفصل های دوره آموزش صافی مو

سرفصل های آموزش صافی دائم مو موارد متفاوتی را در بر می‌ گیرند که هر یک از این موارد در آموزشگاه زیبایی سمیه بانو از صفر تا صد به شما آموزش داده می شوند. تا بتوانید این نکات مهم را به خوبی بیاموزید. این سرفصل ها عبارتند از:

 

آشنایی با جنس مو یادگیری اصول مشاوره قبل و بعد از صافی دائم
آشنایی با روش های مختلف صافی و یادگیری هر یک از آن ها مانند کراتین، ریباندینگ، پروتئین تراپی، بوتاکس مو و…شناخت بهترین و جدیدترین برند های تولید کننده مواد صافی دائم
یادگیری تقسیم بندی مویادگیری جدیدترین متد آموزشی صافی دائم
آموزش صافی آنزیمآموزش المنت صافی
آموزش صافی ژاپنیآموزش نانو ریباندینگ
آموزش هیدروپلاسآموزش تکنیک زردی موهای دکلره شده بعد از کراتین
آموزش صافی دائم مو
آموزش صافی دائم مو

معرفی آموزشگاه معتبر برای یادگیری صافی دائم

اگر به دنبال یک آموزشگاه معتبر هستید تا بتوانید اصول صافی را بیاموزید، باید آموزشگاه آموزش صافی دائم  مو سمیه بانو را به شما معرفی کنیم. این آموزشگاه نه تنها اصول مربوط به صافی و کراتین را در دوره‌ های مختلف به هنرجوها می آموزد، بلکه سایر تکنیک ها و حرفه های مربوط به زیبایی و آرایش را هم در دوره های متفاوت برگزار می‌ کند.

 شما با شرکت در دوره های این آموزشگاه هم اصول مربوط به صافی مو و کراتین را به خوبی خواهید آموخت و هم یک مدرک فنی حرفه ای معتبر دریافت می کنید که با استفاده از این مدرک می توانید به خوبی در سالن های زیبایی مختلف مشغول به کار شوید و خدمات مربوط به صافی را در لاین صافی و کراتین ارائه دهید و به درآمد بالای دست پیدا کنید.

فرقی نمی کند ساکن تهران باشید یا ساکن سایر شهر ها و استان‌ های کشور، در هر صورت انواع این دوره‌ها به صورت حضوری و غیر حضوری برای تمام هنرجویان علاقه مند در سراسر ایران برگزار می شوند.

سخن آخر

یادگیری آموزش صافی دائم مو می تواند اقدام بسیار موثری در راستای کسب یک شغل با درامد بالا باشد. زیرا خدمات مربوط به صافی از جمله خدمات پرطرفدار و پردرآمد در سالن های آرایشی و زیبایی به حساب می‌ آیند و قطعاً شما با دریافت مدرک در این زمینه می توانید به موفقیت‌های بالای مالی و شغلی دست پیدا کنید.

4.3/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)