بهترین مدرس رنگ مو در ایران

سمیه یادگاری

بسیاری از بانوان به دنبال بهترین مدرس برای دوره های رنگ مو هستند. سرکار خانم سمیه یادگاری جزء بهترین مدرس های رنگ مو در تهران می باشد که تجربه فراوانی در این زمینه دارد. در ادامه قصد داریم در خصوص این مدرس، تخصص ها و دوره های ایشان بیشتر صحبت کنیم.

از آنجایی که مو ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و اعتماد به نفس همه افراد دارند. بخصوص در رابطه با خانم ها این تاثیر چندین برابر است. زیرا بخش زیادی از زیبایی خانم ها را مو های مرتب، بدون آسیب دیدگی، خوش رنگ و… تشکیل می دهد. به همین دلیل همه افراد به خصوص بانوان توجه زیادی به مو های خود می کنند. یکی از تاثیر گذار ترین کار ها برای زیبایی مو رنگ مو می باشد.

رنگ مو به مرور زمان به روش ها و مدل های مختلفی ترند شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. روز به روز تعداد  و درخواست مشتریان برای بروز ترین رنگ مو های سال بیشتر شد. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال دوره های آموزشی برای یاد گیری رنگ موها به روش های جدید هستند.

اما این دوره ها باید در آموزشگاه ها، سالن های زیبایی و هنر آموز حرفه ای و با سابقه باشد که تمام مهارت ها و نکات لازم در رابطه با رنگ مو آموزش دهد.

بهترین مدرس رنگ مو:

بهترین مدرس رنگ مو باید تمام تخصص ها لازم را در ای زمینه داشته باشد که در ادامه راجب این تخصص ها صحبت خواهیم کرد. اما یکی از اقدامات آرایشگرخوب استفاده از مواد مرغوب برای رنگ مو می باشد. یکی دیگر از ویژگی خوب آنها این است که برای مشتری ها وقت کافی بگذارد و به آنها مشاوره دهد که چه رنگی برای چهره مشتری مناسب است و چهره را زیباتر نشان می دهد.

سمیه یادگاری

بهترین مدرس در تهران چه کسی است؟

بهترین مدرس در تهران در زمینه رنگ مو سرکار خانم سمیه یادگاری می باشد. این مدرس دارای بیش از 20 سال سابقه کار در زمینه رنگ مو را دارد و هنرجویان زیادی داشته است. هنرجویان پس از اتمام دوره زیر نظر سمیه یادگاری در سالن زیبایی سمیه بانو، موفق به دریافت مدرکی معتبر می شوند.

سمیه یادگاری با توجه به تخصص و مهارت حرفه ای در این زمینه تمام نکات ریز و درشت را بازگو می کند که دیگر نیازی به هیچ گونه آموزش و دوره های دیگری نداشته باشید و تمام ابهامات شما رفع شود. البته هنرجویان هم در طول دوره و هم بعد از اتمام دوره اگر سوال یا ابهامی داشته باشند می توانند با مراجعه به سالن زیبایی سمیه بانو یا ارتباط با خانم سمیه یادگاری مشکلات خود را رفع کنند.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید یا به آدرس سالن زیبایی سمیه بانو مراجعه کنید.

شماره های تماس: 

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم.

 

آموزش های لازم در دوره رنگ مو:

 • آشنایی کامل با پایه های رنگ
 • آموزش انواع رنگ و مش ( هایلایت، آمبره، سامبره و… )
 • آموزش کامل رنگ شناسی از 0 تا 100
 • آشنایی کامل با ترکیب رنگ های اولیه
 • آموزش و شناخت کامل رنگ های ترکیبی
 • کاتالوگ خوانی کامل رنگ ها
 • شناخت پایه های رنگ ها
 • و..

این دوره سر فصل های زیادی به دنبال دارد که می توانید با تماس با شماره های بالا اطلاعات کافی را کسب کنید. هنرجویان در این دوره مرحله به مرحله با هنر آموز پیش می روند. ابتدا تمام آموزش درباره شناخت رنگ ها انجام می شود، سپس اموزش دکلره، تکنیک های رنگ مو و در آخر با تمرین عملی مدل مو تمام زحمت شما و هنر آموز به اتمام می رسد.  شما بعد از دوره آموزشی سمیه یادگاری تبدیل به رنگ و مش کار حرفه ای وارد عرصه کار می شوید.

جمع بندی:

مهارت های زیادی در این دوره آموزش داده می شود که اگر بصورت دقیق آموزش دیده باشید هیچ گونه نا رضایتی از مشتریان نخواهد داشت و تجربیات خوبی کسب خواهید کرد. سمیه یادگاری یک مدرس حرفه ای می باشد که مشتریان فراوانی دارد و آموزش های مختلفی از جمله آموزش رنگ و مش، آمبره و.. دارد. چرا که به سلامت موی مشتریان اهمیت زیادی میدهد و از موادی استفاده می کند که هیچ گونه آسیب دیدگی برای مشتری ایجاد نشود.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)