آموزش رنگ و مش در کرمان

آموزش رنگ و مش کرمان

استان کرمان از آن دسته استان‌هایی است که مردم آن بسیار عاشق هنر، زیبایی و آموزش رنگ و مش کرمان هستند، اما متاسفانه آموزشگاه‌هایی که به صورت حرفه‌ای در زمینه زیبایی و برگزاری دوره‌های آموزش رنگ و مش کرمان در این استان  فعالیت می‌کنند بسیار کم است. رنگ و مش از آن دسته کارهای زیبایی است که بسیار مورد علاقه خانم‌ها است، و کمتر خانمی را می‌توان پیدا کرد که به دنبال زیبایی گیسوان خود نباشد!

با پیدایش رنگ‌های زیبای فانتزی و هایلایت‌های زیبایی که با این رنگ‌‌ها انجام می‌شود. روز به روز بر طرفداران رنگ و مش و انواع هایلایت با رنگ‌های کهکشانی و زیبا افزوده می‌شود. هایلایت‌های فانتزی که این روزها در بین نوجوانان و جوانان بسیار باب شده است جز رنگ‌هایی است که بعد از چند بار شستشو دیگر آن رنگ اولیه را ندارد، و باید دوباره آن را ترمیم کرد. بنابراین برای افرادی که به دنبال تغییر رنگ موی خود برای مدت کوتاهی هستند بسیار مناسب است.

به دلیل همین عمر کوتاه رنگ‌های فانتزی و زیبایی که این رنگ‌ها به چهره می‌بخشد بسیاری از افراد به دنبال رنگ‌ها و هایلایت‌های فانتزی هستند. آموزشگاه سمیه بانو با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش رنگ‌های فانتزی و رنگ و مش و برگزاری دوره‌های حرفه‌ای آموزش رنگ و مش در کرمان با حضور بهترین مدرس رنگ مو در ایران به شما هنرجویان گرامی تمام اطلاعات لازم را در زمینه رنگ و مش در اختیار شما هنرجویان گرامی می‌گذارد .

به نحوی که بعد از پایان دوره شما به صورت حرفه‌ای شروع به فعالیت کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با سرفصل‌های آموزشی دوره‌های رنگ و مش و مزایای شرکت در دوره‌های آموزشی سمیه بانو آشنا شوید.

سالن زیبایی سمیه بانو بهترین مرکز رنگ و مش  می باشد. این مرکز در کنار خدمات رنگ و مش دوره های آموزش رنگ و مش را برگذار می کند. برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی و تعرفه خدمات رنگ و مش در کرمان با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برجهای ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

مزیت شرکت در دوره‌های آموزشی سمیه بانو

تمام عزیزان ساکن استان کرمان که به دنبال آموزشگاهی معتبر در زمینه آموزش رنگ و مش کرمان با جدیدترین روش‌های روز دنیا هستند. با شرکت در کلاس‌های آموزشی رنگ و مش سمیه بانو می‌توانند به راحتی تمام فنون لازم در دوره رنگ و مش را فرابگیرند. آموزشگاه سمیه بانو به تمام شرکت‌کنندگان عزیز  مدرک بین‌المللی از سازمان فنی و حرفه‌ای اعطا می‌نماید.

آموزش‌های آموزشگاه سمیه بانو به نحوی است که به آسانی تمام دروس تئوری و عملی تدریس می‌شود و هنرجویان گرامی در فضایی کاملاً دوستانه و مفرح کلیه نکات آموزشی را به صورت تئوری و عملی کاملاً یاد خواهند گرفت. از دیگر مزیت‌های اموزشگاه سمیه بانو این است، که بعد از یادگیری اصول تئوری، هنرجو باید آنقدر در آموزشگاه به صورت تجربی تمرین نماید که بسیار با تجربه و عاری از هرگونه خطا و اشتباه وارد بازار کار شود.

ممکن است تعداد زیادی آموزشگاه و مرکز آموزش رنگ و مش در استان کرمان وجود داشته باشد، اما پیدا کردن آموزشگاهی که به فکر آموزش هنرجویانی باشد، که در آینده بتوانند تمام نیازهای مشتریان را در زمینه رنگ و مش به صورت حرفه‌ای برآورده سازند، و تجربه و مهارت لازم را برای پیاده‌سازی تمام متدها و روش‌های رنگ و مش داشته باشند. بسیار دشوار است.

مهمترین هدف آموزشگاه سمیه بانو تربیت هنرجویانی با تجربه و چیره دست در زمینه رنگ و مش و انواع هایلایت‌های فانتزی است، که بتوانند نیازهای سلیقه‌ای هر فرد را متناسب با سن، رنگ پوست و سایر شرایط تامین نمایند.

آموزش رنگ و مش کرمان

 1. بررسی اجمالی سرفصل‌های دوره رنگ و مش
 2. بررسی انواع مختلف رنگ‌ها
 3. کسب تجربه در زمینه انواع مختلف رنگ از پایه تا پیشرفته
 4. آشنایی همه جانبه با مثلث رنگ‌ها
 5. بررسی کامل رنگ‌های اولیه و آموزش نحوه ترکیب این رنگ‌ها باهم
 6. بررسی کامل رنگ‌های ثانویه و آموزش نحوه ترکیب این رنگ‌ها باهم
 7. بررسی همه جانبه انواع مختلف رنگ‌های ترکیبی
 8. بررسی انواع کاتالوگ‌های رنگ‌های مختلف
 9. آشنایی کامل با همه مدل‌های مختلف پایه‌های رنگ‌ها
 10. آشنایی با نحوه تشخیص رنگ‌ها از روی ژورنال‌های مختلف
 11. آشنایی با نحوه چگونگی گذاشتن زنگ برروی موها
 12. فراگیری کامل چگونگی رنگ و ریشه
 13. فراگیری کامل رنگساژ
 14. آشنایی با چگونگی انجام دکلره
 15. فراگیری چگونگی انجام رفله‌گیری
 16. چگونگی رنگ کردن موهای سفید با رنگ‌های پایه
 17. فراگیری متدهای جدید مانند آمبره، بالیاژ، سامبره و هایلایت‌های فانتزی

دوره‌های آموزشی شامل دوره مبتدی و پیشرفته است. در دوره مبتدی هنرجویان تمام مباحث را به صورت تئوری فرا می‌گیرند و در دوره پیشرفته  تمام موارد تئوری را به صورت عملی اجرا می‌شود. در دوره پیشرفته تمام متدها و روش‌های روز دنیا مانند هایلایت‌های فانتزی، آمبره، سامبره و سایر روش‌ها و مدل های رنگ و مش جدید آموزش داده می‌شود، علاوه بر این تمام مواردی که در دوره مبتدی بیان شده است، به صورت عملی در این دوره اجرا می‌شود.

برگزاری کلاس‌ها  متناسب با شرایط هنرجویان

از آنجا که هنرجویان کرمانی عزیز ممکن است امکان حضور در کلاس‌ها را در بعضی از روزهای هفته در آموزشگاه سمیه بانو در تهران نداشته باشند به همین دلیل برای راحتی این عزیزان کلاس‌ها در ایام تعطیلات و در روزهای آخر هفته برگزار می‌شود. تا این عزیزان بتوانند در صورتیکه کارمند هستند و یا کسب و کار دیگری را دارند به راحتی در این کلاس‌ها شرکت نمایند.

تابا اخذ مدرک بین‌المللی فنی و حرفه‌ای  و کسب تجربه‌های فراوان به شهر خود با کوله‌باری از تجربه در زمینه رنگ و مش و هایلایت‌ های فانتزی بازگردند و علاوه بر کسب رضایت مشتریان درآمد زیادی نیز کسب نمایند.  قیمت مناسب دوره‌های آموزشی و برگزاری حرفه‌ای این دوره‌ها باعث شده تا تعداد زیادی هنرجو از شهرهای مختلف مخصوصاً آموزش و دوره رنگ و مش کرمان برای حرفه‌ای شدن و کسب مهارت بیشتر به تهران برای شرکت در دوره‌های آموزشی رنگ و مش سمیه بانو مراجعه نمایند.

آموزش رنگ و مش کرمان

بازار مش و رنگ، بازاری پرسود

از مهمترین عوامل تاثیرگذار در زیبایی و چهره خانم‌ها داشتن موهای جذاب و زیبا با رنگ خیره‌کننده است. بنابراین کمتر خانمی را می‌توانید پیدا کنید که به دنبال رنگ موی خود نباشد، این قضیه نه تنها در مورد خانم‌ها بلکه در مورد دختران کم سن و سال نیز صدق می‌کند.  وجود رنگ‌های فانتزی و زیبا که چشم هربیننده‌ای را خیره می‌کند باعث شده تا این روزها بسیاری از دختران جوان و یا حتی نوجوانان اقدام به رنگ موی خود با انواع رنگ موهای فانتزی و کهکشانی نمایند.

آموزش رنگ و مش کرمان

به محض نزدیک شدن به سال نو، و یا مناسبت‌هایی مانند عروسی، و یا جشن تولد خانم‌ها و دختران جوان اقدام به تغییر رنگ موهای خود  در مدل‌های مختلف مانند رنگ و مش، و یا رنگ‌های فانتزی می‌نمایند، در در همه مجالس خیلی زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسند. ارائه کار عالی به مشتریان باعث رضایت مشتری و جذب مشتری بیشتر می‌شود. بنابراین حضور در دوره‌های رنگ و مش در کرمان، اموزشگاهی که به صورت حرفه‌ای به هنرجویان آموزش می‌دهد و تمام نکات و جزئیات را به طور کامل بیان می‌کند، و با انجام کار عملی باعث افزایش تجربه هنرجویان و در نتیجه ماهرشدن آن‌ها خواهد شد.

ارائه کار خوب باعث جذب مشتریان بیشتر و در نتیجه رونق کسب و کار شما خواهد شد. به نظرم تمام کسانی که مدام دنبال جواب این سوال بودند که آیا بازار رنگ و مش درآمد بالایی دارد یا خیر به جواب سوال خود رسیده‌اند! بازار رنگ و مش در صورتیکه شما به صورت حرفه‌ای آموزش دیده باشید و مهارت و تجربه‌های لازم را داشته باشید.

بتوانید با توجه به سلیقه مشتری نیازهای او را در زمینه انواع رنگ و مش برآورده سازید، بازاری بسیار پرسود و رونق برای شما خواهد بود. پس همین امروز با شرکت در کلاس‌های آموزشی سمیه بانو به صورت حرفه‌ای آموزش رنگ و مش کرمان را یاد بگیرید و کسب و کار خود را رونق بخشید.

 

4.2/5 - (12 امتیاز)

6 thoughts on “آموزش رنگ و مش در کرمان

 1. مریم میگوید:

  سلام میشه شماره تلفونتونو بدید که ما بتونیم باهاتون درتماس باشیم ودرکلاساتون شرکت کنیم

  • سمانه قنبری میگوید:

   سلام مریم عزیز وقت بخیر
   برای شرکت در دوره ها میتونی با 02166560418 و 02166560417 و 09126440705 در ارتباط باشی

 2. ساناز میگوید:

  سلام ساناز هستم ساکن کرمان
  لطفا آدرس یا شماره ای بفرمائید میخام برای آموزش بیام، ممنون

  • سمانه قنبری میگوید:

   سلام ساناز جان وقت بخیر
   برای شرکت در دوره ها میتونی با 02166560418 و 02166560417 و 09126440705 در ارتباط باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)