رنگ و مش در اندرزگو

رنگ و مش اندرزگو

مو ها عضور بسیار حساسی هستند که تاثیر فراوانی در زیبایی چهره تمامی افراد دارد. امروزه رنگ و مش اندرزگو بسیار مورد استقبال است. زیرا که باعث درخشانی و زیبایی مو می شود. برای انجام رنگ و مش باید سالن زیبایی معتبر را انتخاب کنیم. همچنین باید از مهارت و دانش بهترین رنگ کار مو در تهران اطمینان داشته باشیم. زیرا که با انتخاب اشتباه ممکن عواقب ناگواری برای موهایمان پیش آید.

البته در کنار این موارد باید رنگ موی درستی را انتخاب کنیم. تا چهره و صورت ما را زیباتر و جوان تر نشان دهد. برای انتخاب رنگ مو باید به چند نکته توجه داشته باشیم که در ادامه درباره این مبحث صحبت خواهیم کرد. اما با توجه به این که مرکز تخصصی رنگ و مش اندرزگو بسیار مورد استقبال است باید آرایشگاه مناسبی را در اندرزگو انتخاب کنیم.

سالن زیبایی سمیه بانو بهترین مرکز رنگ و مش در تهران می باشد. این مرکز در کنار خدمات رنگ و مش دوره های آموزش رنگ و مش و دوره آموزش تخصصی کوپ را برگذار می کند. برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی و تعرفه خدمات رنگ و مش اندرزگو با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برجهای ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

رنگ و مش اندرزگو

رنگ و مش و انواعش

همان طور که می دانید رنگ و مش انواع مختلفی دارد. اما قبل از این که بخواهیم به انواع آن بپردازیم، توضیح مختصری درباره رنگ و مش اندرزگو می دهیم. رنگ و مش نوعی رنگ مو می باشد، تفاوت آن با رنگ موی معمولی این می باشد که در رنگ و مش لایه های باریکی جدا و به رنگ دیگری رنگ می شود. این لایه ها می توانند روشن تر یا تیره تر از رنگ زمینه مو باشند.

رنگ و مش کار اندرزگو باید از تمامی مدل های روز دنیا آگاه باشد. زیرا مدل های مختلفی هر روز ترند می شود که مورد استقبال قرار میگیرد. همچنین باید توانایی انجام مدل های مختلف را داشته باشد. از انواع مدل های رنگ و مش اندرزگو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

مش کردن با تکنیک سوزنی

این نوع مش با استفاده از کلاه و فویل انجام می شود.

هایلایت

برای این نوع مش زمینه تیره و مش هایی روشن تر از زمینه انجام می شود.

مش مون لایت

در این نوع مش بیضی بالای سر تیره و تکه زیر مو بلوند می شوند.

مووی لایت

در این نوع مو ها را به رنگ های مختلف فانتزی رنگ می کنند.

هاف لایت

برای این نوع لایت مو ها به دو دسته تقسیم می شود. هر دسته به یک رنگ، رنگ می شود.

دارک لایت

در این نوع زمینه مو را روشن و مش هایی به رنگ تیره تر انجام می شود.

سان لایت

در این نوع رنگ و مش هم زمیینه را تیره و مش هایی با رنگ های نارنجی یا قرمز انجام می شود.

تمامی موارد گفته شده انواع مش هستند که تفاوت جزئی با یکدیگر دارند. برای این که به مدل موی دلخواه خود برسید حتما باید رنگ کاری را انتخاب کنید که دارای سوابق و مهارت کافی در این زمینه می باشد. سمیه یادگاری بهترین رنگ کار مو در تهران، در کنار آموزش رنگ و مش، خدمات رنگ مو را به صورت حرفه ای برای شما انجام میدهد. برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات سالن زیباییی سمیه بانو با شماره های سالن تماس بگیرید.

بهترین آرایشگاه رنگ و مش اندرزگو

با توجه به این که سالن های مختلفی در اندرزگو وجود دارد باید بهترین انتخاب را داشته باشید. تا موهای شما بدون آسیب دیدگی و سوختگی رنگ و مش شود. برای انتخاب بهترین سالن زیبایی باید به چند نکته توجه داشته باشید. با رعایت این نکات می توانید سالن های زیبایی را با یکدیگر مقایسه کنید و بسنجید. بهترین آرایشگاه رنگ و مش در اندرزگو باید دارای موارد زیر باشد:

 • مجوزات لازم
 • تیمی مجرب و حرفه ای
 • رنگ و مش کار متخصص
 • محیطی آرام و امن
 • رعایت پروتکل های بهداشتی
 • تجهیزات و امکانات

با رعایت این موارد، اگر که آرایشگاه درستی را انتخاب کرده باشید، به مدل موی دلخواه خود خواهید رسید. اما یکی از بهترین آرایشگاه رنگ و مش در تهران، سالن زیبایی سمیه بانو می باشد. سمیه یادگاری متخصص رنگ و مش در اندرزگو می باشد. با توجه به تخصص فراوانی که سمیه یادگاری دارد، دارای هنرجویان بسیار در این زمینه می باشد. علاوه بر این که سابقه درخشانی دارد، پرطرفدارترین سالن زیبایی در تهران می باشد.

رنگ و مش اندرزگو

انتخاب رنگ و مش مناسب

برای انتخاب رنگ و موی مناسب باید به چند نکته توجه داشته باشید:

 • رنگ چشم
 • توناژ رنگ پوست
 • رنگ اصلی مو های فرد
 • لاغری و چاقی صورت
 • شخصیت فرد

این عوامل بسیار در رنگ مو موثر می باشد. علاوه برای ن که شما با رعایت این موارد انتخاب بهتری باید داشته باشید، رنگ کار مو باید بتواند به شما مشاوره دهد. شما را راهنمایی کند تا شما با توجه به مدل های روز دنیا انتخاب بهتر و جدیدتری داشته باشید. با مراجعه به آدرس سمیه بانو علاوه بر مشاوره های لازم از مدل های مختلف رنگ آگاه و موهای خود را زیبا و درخشان کنید.

مراقبت مو ها بعد از رنگ و مش مو:

مو ها همیشه و در هر حالتی احتیاج به مراقبت دارند. این مراقبت ها می تواند با استفاده از ماسک های مناسب با مو ها که تحت نظر دکتر پوست و مو پیشنهاد می شود باشد، هم می تواند با استفاده از ماسک های خانگی که مواد لازم در همه خانه ها پیدا می شود استفاده کرد. اما نکاتی هست که باعث جلوگیری از آسیب دیدن و تثبیت مو ها بعد از رنگ و مش اندرزگو می شود:

 • موهایتان را با آب داغ نشورید.
 • استفاده از حرارت را کاهش دهید. مانند استفاده از اتو مو، سشوار و… تا جایی که ممکن است کم تر استفاده کنید.
 • نوک مو ها را مرتب کوتاه کنید.
 • از آسیب دیدن مو ها جلو گیری کنید. برای مثال زمان طولانی در معرض نو خورشید نباشید.
 • استفاده از شامپوی مناسب برای مو ها.

این موارد بسیار می تواند بعد از انجام خدمات رنگ و مش در اندرزگو برای موها مفید باشد. البته که بعد از رنگ و مش در سالن زیبایی سمیه بانو نکات مهم دیگری را به شما ذکر می کنند تا هیچ گونه آسیبی به موهایتان وارد نشود.

 

جمع بندی:

سالن زیبایی سمیه بانو دارای تیمی مجرب و حرفه ای می باشد که رنگ و مش در اندرزگو را به صورت ماهرانه برای شما انجام می دهد. در کنار خدمات رنگ و مش، کوتاهی مو و تریتمنت مو دوره های آموزشی را با حضور بهتر مدرس رنگ و مش در ایران برگذار می کند. در این دوره تمامی تکنیک ها به صورت حرفه ای به شما آموز داده خواهد شد. پس از پایان دوره موفق به کسب مدرک فنی حرفه ای خواهید شد. با نکاتی که گفته شد، بهترین سالن زیبایی در استان تهران را انتخاب کنید تا موهایتان را زیبانتر کنید.

4.2/5 - (21 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)