شدینگ لب و حجم دهی به لب

آموزش مراقبت و احیای مو

امروزه با توجه به اینکه چهره طبیعی و نچرال طرفدارهای زیادی دارد، پس در نتیجه انجام روش های زیبایی مانند شدینگ لب، خط لب، تتو لب و حجم دهی به لب که یک روش اصلاحی محسوب می‌شوند، به شما امکان ایجاد خطوط لب با وارد کردن رنگدانه های رنگی به پوست با ابزار خاصی را می‌دهد.

این روش یک فرآیند ساده تحت عنوان آرایش نیمه موقت لب بوده که با توجه به رنگ دهی زیبایی که دارد باعث حجم دهی به لب نیز می‌شود. سالن آرایشی سمیه بانو برای ارائه خدمات شدینگ لب از بهترین مواد با رنگ مخصوص استفاده می‌کند که نوعی تاتو لب نیز شناخته می‌شود؛

لیکن لازم است قبل از تصمیم گیری و انتخاب این روش باید در مورد اینکه شدینگ لب چیست؟ آیا شدینگ لب درد دارد؟ هزینه و ویژگی های کاربرد شدینگ لب به چه صورت می‌باشد؟ اطلاع بیشتری کسب کنید، پس برای دانستن تمامی سوالات با ما همراه باشید.

 

شماره تماس و آدرس آکادمی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

02166560417 

09126440705

شدینگ لب چیست؟

شدینگ لب جزء مجموعه روش ها مانند تتو لب بوده که یکی از تکنیک های آرایشی پرطرفدار است؛ لذا این روش حجم دهندگی بیشتری نسبت به تاتو لب دارد، لیکن دارای ماندگاری کمتری است و به گونه ای موقت می‌باشد. به طور کلی برای تعریف شدینگ لب باید گفت: (شدینگ لب و حجم دهی به لب یک جایگزین مدرن برای رژ لب است).

این روش در اصل توانایی دارد تا در مدت زمان آرایش خانم‌ها صرفه جویی کند و چهره را برای مدت طولانی جلوه زیبایی می دهد. لذا با این تکنیک نیمه موقت رنگدانه های انتقال یافته به تدریج از بین می‌روند و به مرور زمان لب ها به حالت قبلی خود باز می گردند. به طور متوسط، اثر و ماندگاری شدینگ لب 12 تا 36 ماه طول می کشد.

 

آشنایی با روش انجام  شدینگ لب در سالن سمیه بانو

اولین و مهمترین مرحله در نحوه انجام شدینگ لب و حجم دهی به لب ها با آماده سازی آغاز می‌شود؛ لذا توجه داشته باشید که هنگام آماده شدن برای انجام تکنیک شدینگ لب نباید داروهایی مصرف کنید که بر روی لخته شدن خون تأثیر گذارد. همچنین توصیه می شود قهوه را از یک روز قبل مصرف نکنید، زیرا مصرف دارو و قهوه باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از توزیع مناسب رنگدانه در زیر پوست می شود.

در ابتدا آرایشگر با یک مداد مخصوص خط لب را ترسیم می کند، سپس یک عامل ضد باکتری روی ناحیه کشیده شده اعمال می شود و به دنبال آن یک بی حس کننده به صورت پماد، اسپره یا تزریق بی حسی بر روی لب انجام می‌شود. لیکن به لطف پماد بی حس کننده شدینگ لب بدون درد است. در مرحله سایه زدن یک رنگ به لایه های سطحی اپیدرم تزریق می شود، لذا تن رنگ باید با رنگ پوست مراجعه گننده هماهنگ باشد.

یعنی به طور کلی رنگ از قبل توسط مراجعه کننده و با مشاوره آرایشگر انتخاب شده است، سپس توسط دستگاه مخصوص رنگ در کل منطقه سایه می اندازد و هنگامی که سطح لب توسط رنگ تغییر حالت می‌دهد، از مواد ضدعفونی مجدد استفاده می شود، همچنین از کرم ترمیم کننده زخم برای بهبود سریع تر لب ها استفاده می شود.

 

بهترین سالن زیبایی در تهران
شدینگ لب و حجم دهی به لب

مزایا انتخاب شدینگ لب

 • رنگ چشمگیر و فرم کامل لب بدون استفاده از رژ لب
 • اثر طولانی مدت و صرفه جویی در زمان برای استفاده از لوازم آرایشی
 • توانایی اصلاح فرم لب ها بدون جراحی پلاستیک یا تزریق چربی
 • روشی برای حفظ سلامتی، زیرا با انتخاب این روش دیگر مانع از خوردن مواد سرب درون رژ لب ها می‌شوید.
 • نیازی به روتوش مکرر ندارد که این باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود.
 • اعتماد به نفس خود را در جذابیت خود حفظ کنید. لیکن بدون توجه به شرایط، لب هایتان همیشه زیبا خواهند بود.
 • با حجم دهی و شدینگ لب صورت جوان تر به نظر می رسد. لذا با محو شدن پوست لب جوان تر به نظر خواهید رسید.
 • این رویداد پوست را سالم نگه می دارد. شدینگ لب نسبت به استفاده مداوم از رژ لب ضرر کمتری خواهد داشت.

 

عواقب و عوارض شدینگ لب

این روش بر اساس عواقب و عوارضی که دارد به زمان نیاز دارد تا بهبود پیدا کند و معمولاً حدود 10 روز نیازمند طی کردن دوره نقاهت خواهید بود که در نتیجه عواقب و عوارض شدینگ لب به شرح زیر است.

 • عوارض روز اول: تورم لب ها و خارش ، لیکن برای کاهش تورم و از بین بردن خارش از پماد هیدروکورتیزون و داروهای ضد عفونی کننده و ضد التهابی استفاده کنید.
 • عوارض در روز دوم: پوسته، پوسته شدن لب ها که امکان خروج خون در بین لایه های لب وجود دارد. لذا این عواقب امر طبیعی در نظر گرفته می شود. لب ها را می توان با پمادهای دارویی درمان کرد، اما نباید پوسته های روی لب را بکنید.
 • عوارض در روزهای سوم و چهارم: پوسته ها تقریباً به طور کامل از بین می رود، اما ممکن است خارش باقی بماند
 • عوارض در روز پنجم: لب ها به شکل طبیعی باز می‌گردند، اما ممکن است که برای مدتی رنگ لب ها تغییر کند. لذا بهبود شدینگ لب پس از 10 روز اتفاق می افتد. اگر از نتیجه اعمال شده راضی هستید، می‌توانید پس از گذر یک تا دوسال مجددا  برای ترمیم مراجعه کنید.  لذا در صورت وجود نقص در روش شدینگ لب می‌توانید به سالن سمیه بانو مراجعه کنید تا با برطرف کردن نواقض، بهترین خطوط کانتور شده شدینگ را برای لب های شما اعمال گرداند.

 

 آیا شدینگ لب درد دارد؟

شدینگ لب و حجم دهی به لب روشی می‌باشد که با استفاده از مواد بی حسی به دلیل استفاده از سوزن دستگاه جهت تزریق رنگ به خطوط لب با توجه به اینکه در عمق ناچیزی به زیر پوست نفوذ می کند، اما ممکن است احساس درد ناچیزی را داشته باشید. البته که به میزان و آستانه درد شما نیز بستگی خواهد داشت.

در سالن زیبایی سمیه بانو  برای شدینگ لب از رنگدانه هایی با بهترین مواد استفاده می شود که برای بدن بی خطر است. سایه ها در رنگ بندی مختلف به مراجعه کننده نشان داده می‌شود و  به انتخاب خودتان انجام خواهد شد. در صورت تمایل، در طی روند شدینگ لب شکل لب ها نیز اصلاح می شود و از نظر بصری حجمی زیبا و طبیعی به لب ها می دهد. سوزن هایی که برای تزریق رنگ استفاده می شود همیشه یکبار مصرف بوده و ابزار استریل شده است؛ بنابراین احتمال عفونت از بین می رود.

 

چه کسانی نباید شدینگ لب انجام دهند؟

 • خانم های بارداری، شیرده ، عدم تعادل هورمون هایتان
 • وجود زخم و هر گونه قرمزی در ناحیه لب
 • دیابت
 • هپاتیت و ایدز
 • مصرف دارو برای اختلالات روانی
 • بیماری های انکولوژیک ( سرطان، تومور مغزی و…)

 

قیمت  شدینگ لب چقدر است؟

قیمت انجام شدینگ لب به سالن، پیچیدگی کار، صلاحیت آرایشگر، شهر محل سکونت و عوامل دیگر بستگی دارد. به طور کلی هزینه  متغیر است و با انتخاب سالن زیبایی که کار شدینگ لب را  بسیار ارزان انجام می‌دهند باید منتظر عوارض و عواقب بعد از اعمال شدینگ باشید، زیرا خدمات با کیفیت بالا از یک حرفه ای واقعی هزینه مناسب و مطابق با کیفیت کار دارد.

سالن زیبایی سمیه بانو دارای نمونه کارهای بسیاری بوده که با مراجعه حضوری می‌توانید آنها را مشاهده کنید. و در صورت تماس با شماره زیر ابتدا روند کار و قیمت انجام شدینگ لب برای شما به طور کامل توضیح داده می‌شود، سپس در صورت درخواست نوبت مشخصی برای شما رزو خواهد شد.

شدینگ لب و حجم دهی به لب
بهترین سالن زیبایی در غرب تهران

باید و نباید های بعد از شدینگ لب

قانون اصلی در دوران بعد از شدینگ لب تمیز نگه داشتن لب ها است. در روزهای اول نباید از لوازم آرایشی، سیگار استفاده کنید. به هیج عنوان تا پایان زمان بهبودی ناحیه درمان نباید در معرض نور خورشید باشد و تعریق و ورزش بپرهیزید. البته توجه داشته باشید که در این زمان نباید غذاهای شور و تند، نوشابه های گازدار، آب میوه مصرف کنید.

 

 

ماندگاری شدینگ لب چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری شدینگ لب به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل سن، کیفیت رنگ مورد استفاده دارد. سالن زیبایی سمیه بانو با توجه به استفاده از رنگدانه با کیفیت نتیجه ماندگاری تکنیک را تا 3 سال نیز داشته است، ولی با توجه به کیفیت پایین مواد پس از یک سال خطوط و رنگ لب ناپدید می شوند. اعمال یک شدینگ لب بی کیفیت نه تنها می تواند به سرعت پاک شود، بلکه یک رنگ کدر بر روی لب هایتان به جا می گذارد.

 

جمع بندی

شدینگ لب فرصتی عالی برای صرفه جویی در زمان آرایش است؛ لیکن لب های نقش بسیار زیادی بر روی زیبایی صورت خواهند داشت که با وجود محبوبیت تکنیک شدینگ لب طرفدار های بسیار زیادی دارد. سالن زیبایی سمیه بانو ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی می‌باشد که با توجه به کادر حرفه‌ای روش شدینگ لب را با خطوط ماندگار و حجم دهنده اعمال می‌کند، پس در صورت درخواست با شماره تماس زیر در ارتباط باشید.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)