میکرو بلیدینگ ابرو

دوره آموزشی موی کودک

فناوری میکروبلیدینگ ابرو جدیدترین یافته های تخصصی برای زیباسازی ابروها است که نواقصی مانند پرکردن جاهای خالی، کادرمشخص فرم ابرو، افزایش حجم تعداد موهای ابرو، … را از بین می‌برد و  به زیبایی و جذابیت بیشتر چهره خانم ها کمک می‌کند. لذا،  با این تکنیک تخصصی شما به راحتی می‌توانید به فرم ابروهای دلخواه خود برسید.

میکروبلیدینگ ابرو برای بسیاری از خانم هایی که از مشکلات ابرو رنج می برند به انتخابی ایده آل تبدیل شده است که به شما تضمین می کند ابروهایی پرپشت و زیبا به صورت طبیعی داشته باشید. سالن زیبای سمیه بانو با توجه به نیروهای حرفه‌ای و با سابقه در تکنیک میکرو بلیدینگ ابرو بهترین اطلاعات را نسبت به این روش در اختیارتان قرار داده‌ است ، لذا برای جزییات بیشتر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

شماره تماس و آدرس آکادمی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

02166560417 

09126440705

 

تکنیک میکرو بلیدینگ ابرو چیست؟

هر خانمی آرزو دارد با چهره ای زیبا و جزییات ظریف و جذاب در  چهره اش بدرخشد. یکی از مهم ترین جزئیات صورت خانم ها ابروها است که هر مشکلی در آن ها می تواند زیبایی و جذابیت چهره را تحت تاثیر قرار دهد. ابروها مشکلات متعددی دارند که می تواند زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار دهد، مانند شکل، تراکم، رنگ، میزان انحنا و…که خانم ها برای غلبه بر این مشکلات از بسیاری از محصولات آرایشی برای ابروها استفاده می کنند که، مانند مداد ابرو. ، ژل ابرو و موارد دیگر است.

با این حال، این روش‌ها کارآمدی بالایی ندارند و موقتی هستند، و نتایج آنها بیش از ساعت‌ها و شاید چند روز دوام نمی‌آورد، بنابراین سایر تکنیک‌های دائمی یا نیمه دائمی برای پنهان کردن عیوب ابرو مانند تکنیک تاتو ابرو برای رفع مشکلات ابرو انتخاب شده اند، لذا  اگرچه برخی از افراد از به دلیل آسیب دیدن و نتایج غیرطبیعی تاتو را روشی مناسب نمی دانند، پس تکنیک میکروبلیدینگ ابرو را انتخاب می‌کنند.

تکنیک میکروبلیدینگ ابرو روشی بسیار ساده و بدون نیاز به جراحی است که در طی فرآیند زیباسازی ابرو نیازی به استفاده از بی حس کننده نبوده ، همچنین عوارضی مانند خونریزی به وجو نخواهند آمد.  لیکن برای دریافت خدمات این تکنیک ابرو هر متخصص زیبایی می تواند  در مرکز زیبایی و یا سالن های زیبایی انجام دهد. سالن سمیه بانو یکی از مراکز معتبر مراکز تهران برای ارائه خدمات زیبایی مانند میکرو بلیدینگ ابرو است که با سالیان طولانی سابقه از بهترین متریال و مواد برای خدمات زیباسازی ابرو استفاده می‌کند.

میکرو بلیدینگ ابرو
بهترین سالن برای میکرو بلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می شود؟

هنگامی که تکنیک میکروبلیدینگ ابرو را به عنوان روشی مناسب جهت زیبایی ابروهای خود انتخاب می کنید، مطمنن می‌توانید عیوب ابروها را پنهان کنید و به قالب ابرو مورد نظر خود دست پیدا کنید. لذا برای انجام این تکنیک باید یک مرکز زیبایی عالی و یک متخصص با تجربه در این زمینه مراجعه کنید، که دستیابی به شهرت در فرآیند دقت و مهارت در تکنیک میکروبلیدینگ بسیار سخت است، ولی سالن زیبایی سمیه بانو با متخصصان با سابقه بهترین نتایج را برای فرآیند میکروبلیدینگ ابرو در اختیارتان قرار می‌دهد.

در روند اجرایی این تکنیک در مرحله قبل از شروع روش میکروبلیدینگ ابرو ، متخصص زیبایی از مقداری کرم بی حس کننده موضعی روی ناحیه ابرو استفاده می کند، زیرا برخی از خانم ها در حین فرآیند میکروبلیدینگ احساس ناراحتی و سوزش خواهند داشت که  در اصل روش میکروبلیدینگ در بیشتر مواقع باعث ایجاد درد نمی شود.

میکروبلیدینگ ابرو  با استفاده از یک وسیله قلم مانند انجام می شود و سر این قلم ابزاری قرار دارد که حدود 10 تا 12 سوزن کوچک دارد. این سوزن‌ها قلم به هیچ عنوان درون پوست نفوذ نمی‌کنند، اما به آرامی سطح ابرو را خراش می‌دهند و حاوی رنگدانه‌ای هستند که به کشیدن هر مو کمک می‌کند تا ابروهای ضخیم‌تری به‌طور طبیعی به دست آید.

این روش به دو مرحله اصلی تقسیم می شود، لیکن در مرحله اول لبه های بیرونی ابروها کشیده می‌شود و که مهمترین مرحله است که حدود یک ساعت طول می کشد.  در مرحله دوم موهای ابرو به صورت جداگانه کشیده می شود، این مرحله به دلیل دقت و بسته به میزان ضخامت مو برای ابرو نیاز به زمان بیشتری دارد، همچنین لازم به ذکر است که رنگ مترال ابرو نیز بر اساس رنگ پوستتان انتخاب می‌شود.

 

تفاوت بین میکروبلیدینگ ابرو و تاتو ابرو

بسیاری از خانم ها با مراجعه به سالن زیبایی سمیه بانو این سوال را دارند که آیا میکروبلیدینگ ابرو با تاتو ابرو متفاوت است یا خیر؟ در پاسخ این سوال باید گفت: (( بله، تکنیک میکروبلیدینگ ابرو با تاتو متفاوت است. قلم میکروبلیدینگ مانند خالکوبی وارد لایه های پوست نمی شود، بلکه روی سطح پوست متمرکز می شود و نتیجه میکروبلیدینگ دائمی نیست، زیرا رنگ پس از حدود 18 ماه از بین می رود، همچنین موهای حاصل از  روش میکروبلیدینگ به طور طبیعی بیشتر و نازک تر از روش تاتو هستند.))

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

هنگامی که روش میکروبلیدینگ ابرو را انتخاب می‌کنید، به دلیل استفاده از فرآیند باید دوره بهبودی به مدت 10 تا 14 روز طی کنید تا به طور کامل بهبود یابید؛ پس در نتیجه هنگامی که رنگدانه در پوست رسوب کرده اند، بین 18 ماه تا سه سال ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو  باقی می ماند.

مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو بستگی به این دارد که آیا در طول دوره ریکاوری مراحل مراقبت از پوست به درستی انجام داده‌اید. از آنجایی که در طول فرآیند بهبودی، پوست نزدیک ابرو بسیار حساس خواهد بود. پوسته، پوسته می شود و نباید این پوسته ها را جدا کنید،  همچنین خاراندن ابروها می‌تواند باکتری‌ها را به آن ناحیه وارد کند که می‌تواند منجر به عفونت شود. از آنجایی که این روش باعث بریدگی های بسیار کوچک روی پوست می شود، تمیز نگه داشتن ناحیه و عاری از رطوبت نکته ایی ضروری است.

میکرو بلیدینگ ابرو
میکرو بلیدینگ ابرو در تهران

نکات مراقبت از ابرو بعد از میکروبلیدینگ

نحوه مراقبت از ابروها بعد از میکروبلیدینگ در دو هفته اول برای ماندگاری بیشتر ابروها مهم است. از آنجایی که رنگدانه های روی پوست قرار گرفته اند، توصیه می‌شود دو ساعت پس از اعمال تکنیک جوهر اضافی را به آرامی با پنبه استریل مرطوب پاک کنید. این کار همچنین به استریل نگه داشتن ناحیه ابرو کمک می کند.

در طول هفته های ریکاوری، باید ناحیه ابرو را خشک و عاری از لوسیون و آرایش نگه دارید، همچنین چندین مورد دیگر وجود دارد که در صورت پرهیز از آنها دوره بهبود بعد از میکروبلیدینگ سریع تر انجام می‌شود و به شرح زیر می‌باشند

  • قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید
  • دوش آب گرم طولانی
  • سونا
  • استخر
  • فیشال ها
  • عرق کردن و ورزش کردن
  • خوابیدن روی صورت

 

 

 

جمع بندی

میکروبلیدینگ ابرو روشی عالی برای پرکردن و فرم دادن به ابروهای شما بدون نیاز به انجام روش‌های آرایشی روزانه می باشد که مدت زمانی که رنگدانه ها محو می شوند به نوع پوست، مراقبت از پوست و عواملی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید بستگی دارد. میکروبلیدینگ را می توان برای پوست های چرب استفاده کرد، اما نتایج به اندازه نوع پوست معمولی ماندگار نخواهد داشت. به طور متوسط، مدت زمانی که طول می کشد تا میکروبلیدینگ به طور کامل محو شود 18 ماه تا سه سال است. بنابراین، برای رزو نوبت انجام میکروبلیدینگ ابرو در سالن زیبایی سمیه بانو زیر نظر بهترین متخصص با متریال درجه یک می‌توانید با شماره تماس زیر  در ارتباط باشید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)