جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران

جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران

اگر به دنبال جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران هستید ما در آکادمی سمیه بانو جدید ترین تکنیک های بالیاژ را آموزش میدهیم پیشنهاد می کنیم برای انتخاب بهترین ها تا انتهای مقاله همراه ما باشید 

در این مقاله به جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران می پردازیم، همان‌طور که گفته شد یکی از شرایط لازم برای موفقیت در کار آرایشگری، بروز بودن است و می توان نتیجه گرفت. این مقاله برای افرادی که علاقه به موفقیت در کسب و کار خود دارند، یک شاه کلید موفقیت به حساب می آید. در آموزشگاه سمیه بانو با حضور بهترین مدرس رنگ مو در ایران می توانید آموزش بالیاژ سه بعدی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید.

بالیاژ چیست؟

بالیاژ کردن یکی از جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران هایلایت مو است که در آن شما نیازی به استفاده از بالیاژ با کلاه یا فویل برای هایلایت نیاز ندارید. در بالیاژ، سایه هایی روشن و ملایم میان مو ایجاد می شود که یک نمای زیبا و بالیاژ سه بعدی به موهای شما می دهد و هم باعث پر پشت دیده شدن موهای سر می شود.

نکته جالب در مورد بالیاژ این که رشد مو ها هیچ تاثیری در بالیاژ سه بعدی ندارد و شما می توانید اطمینان حاصل کنید که حتی با رشد موهای خود، همچنان یک موی هایلایت بسیار زیبا دارید، امری که در روش هایی مانند مش امکان پذیر نیست. دلیل این امر هم ایجاد تیرگی در ریشه موها نه میانه‌ی مو در روش بالیاژ است.

مهم ترین مزایای بالیاژ

بالیاژ یکی از محبوب ترین روش های، هایلایت مو است که طرفداران زیادی دارد و در حال حاضر به عنوان پرطرفدارترین روش نیز شناخته می شود. از مهم ترین مزایای این روش می توان به ماندگاری بسیار بالای هایلایت مو اشاره کرد؛ اما این تمام چیزی نیست که بالیاژ به یک روش پرطرفدار تبدیل کرده است. از مزایای مهم ترین مزایای روش بالیاژ می توان به این موارد اشاره نمود.

  • هایلایت کردن ریشه مو که باعث دوام بسیار بالای هایلایت مو حتی با رشد مو می شود.
  • عدم نیاز به ترمیم مکرر مو (در روش های دیگر مانند مش به علت رشد مو بسیار استفاده می شود)
  • آسیب ندیدن مو ها در اثر ترمیم نکردن سریع و مکرر
  • کاهش چشمگیر هزینه ها

بالیاژ برای چه کسانی مناسب؟

بالیاژ برای افرادی که دارای موی طبیعی هستند بسیار مناسب و بازدهی عالی دارد. اگر موهای شما به هر دلیلی مانند مش یا رنگ از حالت طبیعی خود خارج شده است بهتر است قبل از هر کاری حالت موهای خود را به شکل طبیعی در بیاورید و سپس به فکر بالیاژ باشید.

مدت زمان اجرای بالیاژ

به طور کلی بالیاژ در مدت زمان کمتری نسبت به برخی دیگر از آرایش های رنگ مو در بانوان زمان می برد ولی زمان بالیاژ به طول موهای فرد و همچنین نوع سبک بالیاژ متفاوت است.

جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران

به مهم ترین قسمت مقاله یعنی معرفی جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران می رسیم. از آنجایی که این روش یکی از پرطرفدارترین روش های هایلایت مو است، پس می توان نتیجه گرفت با وجود تکنیک های جدید افرادی بسیار بیشتری به امتحان این تکنیک های جدید به آن جذب می شوند و اگر شما این تکنیک ها را بدانید می توانید به یک کسب و کار موفق تبدیل شوید.

آمبره

در آمبره هایلایت زدن از ریشه شروع می شود و هرچه رنگ به سمت ساقه حرکت می کند روشن تر می شود. تغییر درجه روشن رنگ در مدل آمبره خیلی سریع است و کاملاً قابل مشاهده و می توان به روشنی مرز بین قسمت های تیرگی و روشنی مو را شناسایی کرد. همچنین بین لایه های مختلف رنگ از نظر درجه، نظم خاصی وجود دارد.

سامبره

سامبره جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران است. در این تکنیک نیز رنگ تیره از ریشه مو شروع می شود و هرچه به ساقه و نوک مو می رسیم رنگ روشن تر می شود ولی تغییر درجه مو از تیره به روشن به مانند آمبره سریع رخ نمی دهد بلکه به آرامی و با ملایمت بیشتری انجام می شود. از دیگر تفاوت های سامبره می توان به نبود الگوی منظم و سطح مقطع محسوس تغییر رنگ از تیره به روشن اشاره کرد.

استفاده از رنگ های مختلف در بالیاژ

همان‌طور که گفته از مهم ترین و جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران می توان به آمبره و سامبره اشاره نمود، اما این تمام چیزی نیست که در مورد بالیاژ جدید است و این تکنیک با استفاده از رنگ ها مختلف، روش های جدید و خلاقانه‌ای را به بازار عرضه کرده است که در ادامه چند تا از این روش ها را معرفی می کنیم

بسیار خوشحال هستیم که تا اینجای مقاله همراه ما بوده اید پیشنهاد می کنیم که از مقاله آموزش بالیاژ در غرب تهران دیدن کنید 

  1. بالیاژ با رنگ های خانواده صورتی

در این نوع از تکنیک بالیاژ به منظور روشن کردن قسمت هایی از مو که باید روشن شوند از رنگ صورتی و ترکیب رنگ های آن استفاده می شود. اینکه از چه درجه ای از رنگ صورتی استفاده شود و یا اینکه از چند رنگ و چه ترکیبی از رنگ های درجه مختلف خانواده صورتی در کنار هم برای روشن کردن مو استفاده شود، بستگی به خواست مشتری و نظر آرایشگر دارد.

  1. بالیاژ با رنگ های مختلف قهوه ای

در این مدل ها از بالیاژ برای هر دو قسمت تیره و روشن مو از شماره رنگ های مختلف رنگ قهوه ای استفاده می شود. انواع مختلفی از بالیاژ را می توان به تنهایی و با استفاده از رنگ های تیره و روشن قهوه ای بر روی موی سر افراد ایجاد کرد.

در مواردی از رنگ های قهوه ای تیره برای ریشه مو و از دو یا سه مدل رنگ بالیاژ قهوه ای روشن با درجه های مختلف برای ساقه و ریشه استفاده می شود، در حالی که در برخی مدل های دیگر تنها از یک رنگ قهوه ای تیره برای رنگ کردن ریشه مو و از یک رنگ بالیاژ قهوه ای روشن برای ساقه مو استفاده می کنند.

در مواردی دیگر از چند رنگ قهوه ای روشن به طور مجزا برای لایه های مختلف مو که به صورت پهن انتخاب شده است استفاده می کنند، البته از این روش به شکلی دیگری نیز استفاده می شود که در آن دسته های مو به صورت نازک انتخاب می شود.

  1. استفاده از مکمل های براق کننده

از مکمل های رنگ براق کننده به منظور ایجاد جلاء برای مو استفاده می شود. در این مدل از بالیاژ روی موی مشکی با درجه تیرگی متوسط برای رنگ کردن ریشه مو و از رنگ های خاکستری روشن برای رنگ کردن ساقه استفاده می شود. البته در این روش نوک مو ها نیز با رنگ هایی روشن، رنگ می شوند و از مکمل های رنگ نقره ای در ترکیب همه رنگ های به کار رفته برای ایجاد جلاء در مو استفاده می شود.

جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران

دوره بالیاژ در آکادمی زیبایی سمیه بانو

همانطور که گفته شد جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران یکی از مهم ترین قسمت های آرایشگری است و افرادی که علاقه ورود به این حوزه را دارند باید بتواند به صورت یک حرفه ای و با تجربه کار کنند تا موفق شوند. حال اگر قرار است به یک فرد حرفه ای و باتجربه در بالیاژ کردن تبدیل شوید، دو راه بیشتر ندارید، اول این که سال ها فعالیت کنید تا بتوانید تجربه و مهارت کسب کنید یا در دوره های سمیه بانو در تهران شرکت کنید و زیر نظر افراد ماهر و با تجربه آموزش ببنید تا هم مهارت و هم تجربه آنها به شما منتقل شود و به یک حرفه ای آماده ورود به کسب و کار، تبدیل شوید.

جهت ارتباط و شرکت در دوره های بالیاژ و دوره های دیگری آرایشگری در تهران می توانید از طریق شماره های : 09126440705  02166560418 با متخصصین سمیه بانو در تماس باشید تا هم از مشاوره رایگان بهره مند شوید و به راحتی در دوره های سمیه بانو، بهترین رنگ کار مو در تهران شرکت کنید.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم 

جمع بندی

بالیاژ یکی از روش های پرطرفدار برای هایلایت مو است که از جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران، می توان به آمبره و سامبره اشاره نمود. در این دو روش هایلایت مو از ریشه شروع می شود و به هر میزان که ساقه و نوک مو نزدیک تر می شویم میزان تیرگی رنگ کمتر می شود. از مهم ترین تفاوت های این روش نیز می توان به نظم رنگ بندی اشاره نمود که در آمبره روشن تر شدن مو خیلی سریع تر از سامبره اتفاق می افتد.

 

4/5 - (5 امتیاز)

One thought on “جدیدترین تکنیک بالیاژ در تهران

  1. Maryam says:

    یکی از بهترینها در ستارخان هستید.محیط اروم و دلنشین ،رفتار بسیار خوب خانم یادگاری و پرسنل با مشتری و احترام به نظر مشتری و از همه مهمتر استفاده از بهترین مواد از بارزترین نکات مثبت سمیه بانو هست 👏👏❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)