دوره آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران

آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران

اگر به دنبال یک آموزشگاه خوب در ستارخان هستید که  به بهترین ترین شکل ممکن  آموزش دهد  و بعد از اتمام دوره بتوانید مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت کنید پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله همراه ماباشید

یکی از مهم ترین دوره های سمیه بانو که طرفداران زیادی دارد و در حال برگزاری می باشد، دوره ی آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران است. این دوره مشابه دوره‌ی کوپ سمیه بانو است که با هدف ورود هنرجویان به بازار کار طراحی و تحت نظر بهترین متخصصین سمیه بانو آموزش داده می شود. ما 

کوپ به چه معناست؟

کوپ عبارت است از خدمات پیرایشگری مو برای بانوان که با کار روی مو ها، جلوه‌ی زیبایی به بانوان می دهد و یک بخش مهم خدمات سالن های زیبایی و آرایشگران محسوب می شود.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم 

اهمیت شرکت در دوره های کوپ با ماشین موزر

کوپ از جمله خدمات تخصصی در حرفه آرایشگری است که نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد لذا هنرجویانی که می خواهند به ارائه خدمات کوپ بپردازند می بایست حتماً در دوره های آموزش کوپ که شامل آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران نیز می شود شرکت کنند و مجوز فنی دریافت نمایند.

نحوه برگزاری دوره های آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران

مانند سایر دوره های آموزشی آرایشگری، دوره های آموزش کوپ نیز به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شوند تا هنرجویان با توجه به نیاز خود در این دوره ها شرکت نمایند.

کدام نوع دوره مناسب تر است؟جدیدترین رنگ موی قانتزی

برای اینکه نوع دوره مناسب برای خود را انتخاب کنید باید به سطح توانایی های خود، قدرت یادگیری‌تان، زمان بندی دوره ها و هزینه هر یک از دوره ها توجه کنید. همچنین به تعداد شرکت کننده در هر دوره نیز توجه کنید.

تعداد شرکت کننده در هر دوره

در دوره های خصوصی به‌طور کلی 1 تا 3 نفر شرکت می کنند، در دوره های نیمه خصوصی حدوداً 5 نفر و در دوره های عمومی تا 15 نفر هنرجو شرکت می کنند.

هزینه دوره های کوپ با ماشین موزر در غرب تهران

هزینه دوره های مختلف متفاوت است ولی به‌طور کلی دوره های خصوصی بیشترین هزینه و دوره های عمومی کمترین هزینه را دارند و هر دوره آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران هزینه ای بین یک 1400000 هزار تومان تا حدود 2500000 هزار تومان دارد.

موارد تدریسی در دوره های آموزش کوپ در غرب تهران

در دوره های آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران که جزء دوره های آموزش کوپ هستند موارد زیر تدریس و آموزش داده می شوند.

 1. چهره شناسی

در ابتدا نحوه چهره شناسی و اجزای مختلف صورت برای هنرجویان آموزش داده می شود تا بتواند ترکیب های مختلف چهره را شناسایی کنند.

 1. ساختار مو

مربیان در این دوره ها ساختار مو را به‌طور کامل برای هنرجویان شرح می دهند. همچنین به‌طور کامل انواع مختلف مو را برای هنرجویان شرح داده و مدل های از کوپ که برای هریم مناسب است را معرفی می کنند.

 1. تقسیم بندی

تقسیم بندی مو برای کار با مو بسیار مهم است و در این دوره به هنرجو نشان داده می شود، چگونه باید موهای مشتری را تقسیم بندی کند.

 1. شناخت انواع موزر

در این قسمت هنرجو انواع مختلف موزرهای مورد استفاده برای کوپ و پیراش بانوان را می شناسد و روش صحیح استفاده از هر یک را فرا می گیرد. به یاد داشته باشید، ماشین های موزر با اهداف مختلفی طراحی شده اند و شما نباید از یک مدل ماشین برای تمام کارهایتان استفاده نماید.

 1. زاویه شناسی

در این مرحله هنرجو با زوایای مختلف موجود در سر آشنا می شود و یاد می گیرد که چطور با موزر هر زاویه را مورد پیرایش قرار دهد. زوایای سر برای استفاده از ماشین موزر بسیار مهم هستند و هنرجو به این نکته دقت داشته باشد تا به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل شود.

 1. آموزش مدل‌های مختلف کوپ بر روی یکدیگر

در این قسمت هنرجو فرا می گیرد که بر روی چه مدل های می تواند مدل های دیگری از کوپ را اجرا کند. یعنی هنرجو در می یابد که بر اساس مدل قبلی موی مشتری چه مدلی از کوپ را اجرا کند.

 1. انتخاب کوپ متناسب با رنگ مو

بی شک هر مدلی از رنگ مو نیازمند به مدل های خاصی از کوپ است لذا فرد آرایشگر در این دوره ها آموزش می بیند که چه مدل های را به مشتریان پیشنهاد دهد تا رنگ مو یا ترکیب رنگی که می خواهند بر موی خود انجام دهند بهترین نتیجه را داشته باشد.

 1. انواع خط اندازی

در این دوره ها هنرجویان به‌خوبی یاد می گیرند که چطور با ماشین موزر انواع مختلف خط را متناسب با مدل کوپ و سلیقه مشتری بر روی موها اجرایی کنند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

دوره رنگ و مش رشت
دوره آموزش رنگ و مش در بهترین سالن زیبایی
 1. کوتاهی به سبک مردانه

برخی از بانوان تمایل دارند تا موهای خود را به سبکی شبیه به مردان کوتاه کنند لذا در این دوره ها هنرجویان ابتدا برخی از مدل های موی مردانه که مناسب برای موی بانوان نیز هست را یاد گرفته و همچنین یاد می گیرند که چطور با استفاده از موزر موی بانوان را مانند مردان و مدلی که مشتری می خواهد پیرایش کنند.

 1. کار با تیغ و قیچی

از آنجایی که اجرای بسیاری از مدل های کوپ در بانوان به همراه موزر نیاز به استفاده از تیغ و قیچی نیز دارد در این دوره ها هنرجویان به طور کامل کار با تیغ و انواع مختلف قیچی و کار با موزر و قیچی به‌طور هم‌زمان را فرا می گیرند.

 1. آشنایی با مدل های مختلف کوپ

در این قسمت هنرجویان به‌طور کامل با هریک از مدل های مختلف کوپ آشنا می شوند و روش اجرای هریک را به‌طور اختصاصی فرا می گیرند و همچنین نوع موزر و سایز شانه و قیچی مورد استفاده برای هر مدل کوپ مو را به تفکیک و به‌طور کامل فرا می گیرند. انواع مختلف کوپ عبارت‌اند از:

کوپ مصریکوپ لیزری
کوپ چتری در سبک های مختلفکوپ فانتزی
کوپ گردکوپ ریحانا
کوپ گرد ترکیبیکوپ ستاره ای
کوپ آناناسیکوپ پیکسی لایه ای

کدام دوره آموزش کوپ با ماشین موزر

برای انتخاب دوره ی کوپ با ماشین موزر باید به چند نکته مهم که می تواند به شما کمک کند دقت کنید. دقت به جزئیات یک مسئله بسیار مهم است، زیرا دوره های کوپ توسط هر کسی می تواند برگزار شود و اگر شما یک انتخاب اشتباه داشته باشید فقط هزینه و وقت خود را تلف کرده اید.

الف) مربی دوره

از دوره های استفاده کنید که مربیان باتجربه، ماهر، شناخته شده و دارای مدرک معتبر دارند. زیرا که خدمات کوپ نیاز به مهارت بالای دارند و این مهارت تنها توسط مربیان با تجربه و آشنا به مدل های روز دنیا امکان انتقال به هنرجویان را دارد.

ب) ارائه مدرک فنی معتبر

در دوره های شرکت کنید که پس از اتمام دوره آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران به شما مدرک معتبر فنی ارائه می دهند زیرا با این مدرک شما به راحتی آماده ورود به بازار کار خواهید بود و می توانید برای خود در سالن های شغلی برای خود بیابید. ما 

ج) آموزش عملی و تمرین

همان‌طور که بیان کردیم کوپ یک مهارت فنی است و شما زمانی آن را به‌خوبی فرا می گیرید که در کنار آموزش تئوری آموزش عملی نیز داشته باشید و تمرینات عملی را سپری کنید. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم از دوره های آموزش کوپ که تمرین عملی دارند استفاده کنید.

شما میتوانید برای ثبت نام در دوره آموزش کوپ با ماشین موزر در غرب تهران با شماره های زیر تماس بگیرید

02166560418

09126440705

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)