فیبروز ابرو تهران

دوره آموزش شینیون مو

فیبروز ابرو یکی از روش های بسیار خوبی می باشد که باعث می شود شما آرایش دائمی بر روی ابرو های خود داشته باشید و چهره ی شما را زیباتر خواهد کرد و موجب پوشاندن کاستی ها و نقص‌ های موجود روی ابروهای شما خواهد شد. امروزه این اقدام در اکثر سالن های زیبایی و آرایشی انجام می شود و فیبروز ابرو تهران نیز در سالن های آرایشی معتبر زیادی قابلیت انجام دارد که سالن سمیه بانو یکی از همین سالن های بسیار معتبر می باشد که در حوزه ی فیبروز ابرو فعالیت می کند.

 

شماره تماس و آدرس آکادمی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

02166560417 

09126440705

فیبروز ابرو تهران
بهترین سالن برای فیبروز ابرو

قیمت فیبروز ابرو تهران

فیبروز ابرو تهران در سالن های آرایشی متعددی انجام می شود و هر سالن آرایشی با توجه به نوع خدماتی که ارائه می دهد قیمت خاصی را تعیین می کند، این موضوع باعث شده است عوامل مختلفی روی قیمت فیبروز تاثیر بگذارند.

مهمترین عاملی که روی قیمت فیبروز ابرو تهران تاثیر می گذارد نوع سالن زیبایی منتخب شما خواهد بود. اگر شما یک سالن زیبایی معتبر را انتخاب کنید که دارای افراد متخصص در حوزه زیبایی باشد و خدمات خود را با کیفیت بسیار بالا ارائه دهد و از بهترین تجهیزات و دستگاه ها و مرغوبترین مواد اولیه استفاده کند، طبیعتاً قیمت خدمات آن سالن زیبایی نیز بالاتر خواهد بود.

زیرا انجام فیبروز ابرو در چنین سالن های زیبایی معتبری باعث می‌ شود که شما با کوچک ترین عوارضی بعد از فیبروز، روبرو نشوید و به بهترین شکل ممکن ابروهای خود را فیبروز کنید.

برخی از سالن ها نیز وجود دارند که خدماتی با کیفیت پایین تر ارائه می دهند و طبیعتاً قیمت آن ها کم تر خواهد بود.‌ در این میان یافتن یک سالن برای فیبروز ابرو تهران که در عین حال که خدمات با کیفیت را ارائه می دهد، قیمت کم تری داشته باشد، کار دشواری می باشد. اما نگران نباشید زیرا ما قصد داریم که با معرفی سالن سمیه بانو این مشکل را برای شما برطرف کنیم.

سالن زیبایی سمیه بانو که در ستارخان واقع شده است یکی از بهترین سالن هایی می باشد که هم به آموزش فیبروز ابرو و هم به انجام خدمات فیبروز ابرو می‌پردازد و بهترین سالن زیبایی فیبروز ابرو تهران به شمار می‌ آید. که با ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسبی را نیز ارائه می‌ کند تا بدین ترتیب افراد بتوانند با خیالی راحت به این سالن مراجعه کنند و از خدمات با ارزش آن بهره ببرند.

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو یکی از جدیدترین روش ها برای آرایش نیمه دائمی ابرو ها می باشد که با استفاده از سوزن های یکبار مصرف انجام می‌ شود و این سوزن ها نقش ایجاد هاشور را روی ابرو ها ایفا می کنند. بدین ترتیب نواقص ابرو به خوبی برطرف خواهند شد و ابرو طرح زیبا و خاصی به خود می‌ گیرد. فیبروز یک روش دائمی نیست و بعد از گذشت چند ماه اثر اولیه ی آن از بین می‌ رود و نیازمند ترمیم دوباره می باشد.

برای انجام فیبروز ابرو تهران و تمام سالن های آرایشی دیگر در سراسر کشور نیازمند قلم میکروبلیدینگ، دستگاه مخصوص برای انجام هاشور و سایه ابرو در روش فیبروز خواهید بود. این دستگاه کمک می کند که خطوط و نقاط ظریف ریز روی سطح ابرو ایجاد شود تا نقص‌ ها و کم پشتی ها برطرف شوند.

مزایای انجام فیبروز ابرو:

انجام فیبروز ابرو مزایای زیادی را با خود به همراه خواهد داشت که این مزایا باعث می شوند افراد زیادی ترغیب به فیبروز ابرو تهران شوند و حتی در سایر استان‌ ها و شهرستان‌ ها نیز بانوان علاقه ی زیادی به انجام فیبروز ابرو داشته باشند. در ادامه به این مزایا می پردازیم:

 • قرینه سازی ابرو ها
 • زیباتر شدن و طبیعی تر شدن تارهای ابرو
 • رفع نواقص و کم پشتی های موجود روی ابرو
 • در آوردن ابرو در طرح و شکل دلخواه امکان
 • پاک کردن رنگ ابرو و پیاده سازی طرح جدید
 • درد و التهاب بسیار کم نسبت به سایر روش های زیباسازی ابرو
 • تغییر مدل ابرو به راحت ترین شکل ممکن
 • هزینه ی پایین
 • ایجاد تراکم بالا روی ابرو ها
 • بدون درد و سوزش

عوارض ناشی از فیبروز ابرو:

انجام فیبروز ابرو با تمام مزیت هایی که ذکر شد ممکن است که عوارضی را نیز داشته باشد. البته این عوارض برای همه ی افراد پیش نمی آیند و ممکن است برای برخی از افراد رخ دهد. برای مثال افرادی که قبلا ابروهای خود را تتو کردند به هیچ عنوان نباید از فیبروز استفاده کنند زیرا باعث ایجاد التهاب بسیار شدید در قسمت ابروها خواهد شد و کیفیت کار نیز کاهش پیدا می‌ کند.

اگر به یک سالن زیبایی نامعتبر مراجعه کنید ممکن است که از رنگ‌های نامرغوب و غیر اورجینال استفاده کنند، که در این صورت هم با عوارض متعددی روبرو خواهید شد و التهاب و قرمزی زیادی در قسمت پوست ابروی شما رخ می دهد.

برای جلوگیری از این عوارض و انجام فیبروز ابرو تهران به بهترین شکل ممکن بهتر است که حتماً سالن زیبایی سمیه بانو را انتخاب کنید. زیرا این سالن زیبایی با افراد متخصصی که به خدمت گرفته است و رنگ های اورجینال و باکیفیت که استفاده می کند، روند فیبروز ابروی شما را به خوبی انجام خواهد داد به طوری که بعد از فیبروز هیچ عوارضی را مشاهده نمی کنید.

فیبروز ابرو تهران
بهترین فیبروز ابرو در تهران

بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران:

بهترین مرکز فیبروز ابرو تهران سالن زیبایی سمیه بانو می باشد زیرا این سالن زیبایی با ارائه خدماتی که در زمینه فیبروز ابرو انجام می دهد توانسته است که مشتری های ثابت زیادی را جذب کند و در این زمینه کیفیت کار خود را به صورت دائمی حفظ کند.

علاوه بر انجام خدمات، این سالن زیبایی در حوزه ی آموزش هم فعالیت های جدی دارد زیرا این سالن زیبایی به مدیریت سرکار خانم سمیه یادگاری اداره می شود و ایشان در حوزه گریم و رشته‌ های مرتبط با آرایشگری دارای مدارک با ارزشی می باشد و یک فرد کاملا متخصص است، که علاوه بر ارائه ی خدمات، مسائل مربوط به آموزش را نیز انجام می دهد.

اگر دوست دارید که به یادگیری فیبروز ابرو در یک آموزشگاه معتبر بپردازید، پیشنهاد می کنیم که به آموزشگاه سمیه بانو مراجعه کنید. زیرا آموزشگاه فیبروز ابرو از جمله آموزشگاه هایی است که ممکن است به سختی پیدا شود و در این میان این آموزشگاه با ارائه ی بهترین آموزش ها بر اساس جدیدترین متدهای روز می‌تواند انتخاب مناسبی برای هنرجو ها باشد.

مراقبت های قبل از فیبروز ابرو:

قبل از انجام فیبروز ابرو باید مراقبت هایی را انجام دهید تا روند انجام این کار با کیفیت بالاتری انجام شود و عوارض کمتری داشته باشد.

مهم ترین اقدام این است که با ابروهای سالم به سالن زیبایی مراجعه کنید و این یعنی روی پوست اطراف ابروی شما اثری از جوش، اگزما، سوختگی، زخم و سایر جراحات وجود نداشته باشد و حتماً پوستتان کاملاً صاف و سالم باشد. و حتی الامکان ۲۰ روز قبل از انجام فیبروز ابرو سعی کنید که اقداماتی مانند بوتاکس، لایه برداری، اسید تراپی، لیزر و گرفتن حمام آفتاب را انجام ندهید.

مراقبت های بعد از انجام فیبروز ابرو:

 • استفاده از پماد استریل چشمی A تا سه روز بعد از انجام فیبروز 
 • عدم شستن صورت به مدت سه روز
 • چرب نگه داشتن پوست اطراف ابرو و خود ابرو تا سه روز
 • عدم استحمام تا سه روز

روش های ماندگاری بیشتر فیبروز ابرو چیست؟

اگر دوست دارید که ماندگاری فیبروز ابروی شما افزایش پیدا کند، می توانید مراقبت بهتری نسبت به ابروهای خود داشته باشید و سعی کنید که بعد از انجام فیبروز ابرو تهران همواره با روغن‌ های مخصوص مانند روغن رزماری که برای ابرو مناسب می باشد ابروهای خود را چرب نگه دارید.

علاوه بر این شستشوی مکرر و مداوم صورت خود را کنار بگذارید و حداکثر ۲ بار در روز صورت خود را شستشو دهید. زیرا هر چقدر که تعداد دفعات شستشو بیشتر باشد فیبروز نیز اثر خود را زودتر از دست خواهد داد. اما با رعایت این نکات بدون شک به مدت ۶ ماه تا یکسال اثرات فیبروز روی ابروی شما باقی خواهد ماند و زیبایی خود را مانند روز اول حفظ خواهد کرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)