ژلیش ناخن تهران

آموزش مراقبت و احیای مو

ژلیش ناخن یکی از بهترین راه ها برای زیبا سازی ناخن ها می باشد. ناخن ها بخش مهمی از اعضای بدن به شمار می‌ آیند که زیبایی آن ها در زیبایی استایل افراد تاثیر زیادی می‌ گذارد. امروزه ژلیش ناخن تهران گسترش زیادی پیدا کرده است و بانوان و دختران زیادی ترجیح می‌ دهند که برای زیباتر شدن ناخن های خود اقدام به ژلیش ناخن داشته باشند. 

تفاوت مهمی که ژلیش با لاک معمولی دارد، این است که لاک معمولی ممکن است چند روز دوام داشته باشد، اما ژلیش تا هفته های متمادی بدون تغییر روی ناخن باقی می ماند و باعث جلوه ی زیبای ناخن می شود. 

برای انجام این کار آرایشگاه ها و سالن های زیبایی زیادی وجود دارند که ژلیش ناخن تهران را انجام می دهند. هر سالن زیبایی نیز خدمات خود را به شکلی خاص، ارائه می دهد. 

اما شما باید یک آرایشگاه یا سالن زیبایی مناسب را پیدا کنید تا با خیالی راحت ناخن های خود را در آن سالن زیبایی ژلیش کنید و مطمئن باشید که از لاک های با کیفیت و مواد اولیه ی مناسب در فرایند ژلیش ناخن استفاده می کنند.

شماره تماس و آدرس آکادمی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

02166560417 

09126440705

ژلیش ناخن تهران
بهترین سالن برای ژلیش ناخن

قیمت ژلیش ناخن تهران:

قیمت ژلیش ناخن تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین عامل این است که شما به کدام سالن زیبایی و یا آرایشگاهی مراجعه می‌ کنید. زیرا هر آرایشگاه با توجه به سوابقی که دارد و بر اساس خدماتی که ارائه می دهد و مواد اولیه و لاک هایی که استفاده می کند، قیمت خاصی را برای ژلیش در نظر می‌ گیرد. هیچ سالنی مانند یک سالن دیگر عمل نمی‌ کند و هر سالن آرایش قیمت مختص خود را در نظر می‌گیرد.

عامل دیگری که روی قیمت ژلیش تاثیر می گذارد، میزان بلندی ناخن می باشد. هرچقدر که ناخن یک فرد بلند تر باشد هزینه ی ژلیش نیز افزایش پیدا می‌ کند. زیرا از مواد بیشتری استفاده می شود پس اگر ناخن های کوتاه دارید باید بدانید که هزینه ی ژلیش شما کاهش پیدا خواهد کرد.

سالن زیبایی سمیه بانو یکی از معتبر ترین سالن هایی است که به ارائه ی خدمات مختلف زیبایی از جمله ژلیش ناخن می‌ پردازد و بهترین سالن برای ژلیش ناخن تهران به حساب می‌ آید. اگر ساکن استان تهران هستید و قصد دارید که ناخن های خود را ژلیش کنید، می توانید به سالن زیبایی سمیه بانو مراجعه داشته باشید.

زیرا سالن زیبایی سمیه بانو خدمات با کیفیتی را ارائه می‌ دهد که این خدمات قیمت بسیار مناسبی نیز دارند و از بهترین لاک ها و مواد اولیه در فرایند ژلیش استفاده می‌ کنند، که این مسئله باعث شده است تا این سالن زیبایی اعتبار بسیار بالایی در حوزه ی خدمات ناخن به وِیژه ژلیش، داشته باشد.

فواید انجام ژلیش ناخن چیست؟

انجام ژلیش ناخن تهران دارای فواید زیادی می باشد و باید بدانید که استفاده از ژلیش به جای لاک معمولی نکات مثبت زیادی را به ارمغان می آورد. در ادامه به تفصیل این مزایا را به شما معرفی می کنیم.

 • ماندگاری: ژلیش ناخن نسبت به لاک های عادی ماندگاری بیشتری دارد. زیرا از دستگاه UV و یا LED برای خشک کردن ژلیش ناخن استفاده می شود و این موضوع باعث می‌ شود که یک لایه ی بسیار سفت روی ناخن ایجاد شود و این مسئله به افزایش ماندگاری و ثبات بیشتر لاک ژل روی ناخن ها منجر خواهد شد.
 • محافظ مناسب برای ناخن: یکی از فایده های ژلیش ناخن تهران این است که شما با انجام ژلیش یک لایه ی محافظ بسیار خوب روی ناخن های اصلی خود خواهید داشت و وقتی که این لایه ی محافظ و نسبتاً سخت، روی ناخن اصلی قرار بگیرد، ناخن شما در برابر عوامل محیطی و شکنندگی مقاومت بالایی پیدا می‌ کند. به‌ خصوص اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که ناخن های شما در اکثر موارد می شکنند و یا ترک بر می دارند، انجام ژلیش می تواند برای شما بسیار مناسب و کاربردی باشد.
 • جلوه ی کاملا طبیعی: اگر دوست دارید که ناخن های خود را ژلیش کنید، اما نگران این هستید که غیر طبیعی به نظر برسد، باید بگوییم که تصور شما کاملاً اشتباه است. زیرا ژلیش ناخن بر خلاف کاشت ناخن اصلاً جلوه ی طبیعی ناخن را از بین نمی برد و فقط یک لایه روی ناخن های اصلی شما قرار خواهد گرفت. اگرچه این لایه سخت و بسیار با دوام است، اما هیچ تغییری در شکل اصلی ناخن های شما ایجاد نمی کند و ظاهری کاملاً طبیعی دارد.
 • خطر عفونت کمتر: برخلاف کاشت ناخن که ممکن است عفونت های قارچی شدیدی را به وجود بیاورد، ژلیش، کمتر در معرض عفونت قرار دارد و تشخیص عفونت وقتی که ناخن ها ژلیش شده باشند، بسیار آسان تر خواهد بود و به طور کل میزان ابتلا به عفونت در ناخن های ژلیش شده بسیار پایین می باشد. 

پس اگر ناخن هایی حساس دارید که ممکن است دچار عفونت های قارچی شوند، اما در عین حال دوست دارید که ناخن های خود را زیباتر و جذاب تر کنید، می توانید به جای کاشت ناخن، از فرایند ژلیش که خطر کمتری دارد، استفاده داشته باشید.

ژلیش ناخن تهران
ژلیش ناخن تهران

فرایند انجام ژلیش ناخن چگونه است؟

برای انجام ژلیش ناخن در ابتدا ناخن ها با استفاده از ابزار مانیکور مرتب و هم اندازه می شوند و پوسته های اضافی که در اطراف ناخن وجود دارد پاک می شود. بعد از آن، ناهمواری ها نیز برطرف خواهند شد. تا ناخن ها کاملاً آماده برای لاک زدن باشند.

پس از این، مواد لازم ژلیش را به صورت مرحله به مرحله روی ناخن ها اضافه می کنند بعد. از زد لاک روی ناخن، تمامی ناخن ها در معرض نور UV یا LED قرار می گیرند تا لاک کاملا خشک شود. آخرین مرحله استفاده لاک ژل روی ناخن ها می باشد، که یکی از مهم ترین مراحل در فرآیند ژلیش ناخن تهران است.

زیرا اگر لاک ژل به موقع استفاده نشود و سر زمان معین خشک نشود، فرایند ژلیش ناتمام باقی می ماند و نتیجه ی مثبتی که انتظارش را دارید اتفاق نخواهد افتاد.

 سالن زیبایی سمیه بانو برای انجام فرآیند ژلیش از بهترین دستگاه های LED و UV استفاده می کند. علاوه بر این لاک ها و لاک ژل هایی که در این سالن مورد استفاده قرار می گیرند نیز، کیفیت بسیار بالایی دارند و شما می توانید با خیالی راحت، سالن سمیه بانو را یک آرایشگاه مناسب برای ژلیش ناخن تهران بدانید و به آن مراجعه کنید.

لوازم مورد نیاز برای انجام ژلیش ناخن:

 • روغن کوتیکول ناخن
 • سوهان دستی ناخن
 • نیپر و پوشر ناخن
 • بافر ناخن
 • ضد قارچ یا دهیدراتور ناخن
 • بیس کت
 • تاپ کت
 • دستگاه لامپ UV/ LED

بهترین آموزشگاه برای یادگیری خدمات مربوط به ژلیش در تهران:

امروزه انجام ژلیش ناخن یکی از خدمات پرطرفدار محسوب می‌ شود و اگر فردی به انجام این خدمات مشغول باشد، قطعاً مشتری های زیادی خواهد داشت و بازار کار مناسبی نیز دارد.

در نتیجه می توانید در آموزشگاه های مختلف به یادگیری خدمات ژلیش ناخن تهران در آکادمی زیبایی بپردازید، تا بتوانید به خوبی در این زمینه تخصص کافی را کسب کنید. آکادمی زیبایی سمیه بانو علاوه بر اینکه خدمات مربوط به ژلیش را ارائه می دهد، در این زمینه دارای آموزش های مختلف نیز می باشد و هنرجویان می توانند با مراجعه به این آکادمی زیبایی، در حوزه ی ژلیش ناخن تخصص کافی به دست بیاورند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)