رنگ و مش ولنجک

رنگ و مش ولنجک

در دنیای امروز رنگ و مش ولنجک بسیار بین افراد محبوب و ترند شده است. رنگ و مش مو باعث زیبایی و جوانسازی چهره افراد می شود. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال مدل های روز دنیا هستند. تا بتوانند موهای خود را به جدیدترین مدل رنگ و مش، رنگ کنند. همانطور که می دانید رنگ و مش مو یک نوع رنگ مو می باشد. البته خود رنگ و مش هم انواع مختلفی دارد که در ادامه صحبت خواهیم کرد. رنگ و مش علاوه بر این که انواع مختلفی را دارا می باشد، به روش های مختلفی هم انجام می شود.

اما انجام رنگ مو و همچنین رنگ و مش ولنجک دارای قواعد خواصی می باشد. بنابراین انجام این کار نیاز به متخصص و رنگ کار حرفه ای دارد. علاوه بر انتخاب بهترین رنگ کار مو در تهران باید دقت داشته باشید که سالن زیبایی مناسبی را بری خدمات رنگ و مش انتخاب کنید. زیرا که مو حساس ترین عضو بدن است و با انتخاب اشتباه ممکن است که عواقبی مانند آسیب دیدگی و سوختگی پیش آید. در انتخاب سالن زیبایی باید به چند نکته توجه کرد که در ادامه توضیح کاملی به شما خواهیم داد، با ما همراه باشید.

سمیه بانو بهترین سالن زیبایی رنگ و مش محمودیه و ولنجک در تهران می باشد، زیرا که دارای تیمی مجرب و حرفه است. سمیه یادگاری بهترین مدرس رنگ و مش در ایران می باشد. ایشان هلاوه بر ارائه خدمات رنگ و مش به صورت حرفه ای، دوره های آموزشی رنگ و مش مو و همچنین دوره های کوتاهی مو و… برگذار می کند.

 1. 02166560418
 2. 02166560417
 3. 09126440705

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برجهای ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

روش های رنگ و مش

همانطور که گفته شد رنگ و مش مو به روش های مختلفی انجام می شود. رنگ و مش کار حرفه ای باید توانایی انجام تمام تکنیک ها را به صورت حرفه ای داشته باشد. علاوه بر آن باید آگاهی کامل از مدل های روز دنیا داشته باشد. تا بتواند بدون هیچ گونه مشکلی رنگ و مش ولنجک را برای مشتریان انجام دهد. سمیه بانو با توجه به این که سوابق درخشانی در ارائه خدمات رنگ و مش و همچنین برگذاری دوره های آموزش رنگ و مش، بهترین سالن زیبایی در تهران می باشد.

متداول ترین روش های رنگ و مش به شرح زیر است:

 • رنگ و مش با کلاه
 • رنگ و مش با فویل

نمی توان گفت که کدام روش برای رنگ و مش مناسب است. زیرا که هر دو کاربردی است و رنگ کار مو از هر دو روش استفاده می کنند. البته به این مورد هم بستگی دارد که شما چه نوع رنگ و مش ولنجک را انتخاب کنید. فراموش نکنید که برای انتخاب رنگ مو باید به نکاتی مانند توناژ رنگ پوست، رنگ چشم، چاقی و لاغری صورت و… توجه داشته باشید. سمیه بانو قبل از انجام رنگ و مش شما را برای انتخاب رنگ موی مناسب با چهره شما، شما را راهنمایی خواهد کرد.

انواع رنگ و مش

همان طور که گفته شد، رنگ و مش ولنجک انواع مختلفی دارد. رنگ و مش دو حالت دارد، در حالت اول زمینه مو تیره، دسته های باریکی از موها را روشن تر می کنند. حالت دوم زمینه مو روشن و لایه های نازک را تیره می کنند. اما انواع رنگ و مش فقط تیره و روشن کردن مو نیست. رنگ و مش به مدل های مختلفی انجام می شود که در ادامه درباره مدل های جدید رنگ و مش صحبت خواهیم کرد.

رنگ و مش ولنجک

انواع رنگ و مش ولنجک

 • مش کردن با تکنیک سوزنی
 • هایلایت
 • مش مون لایت
 • مووی لایت
 • هاف لایت
 • دارک لایت
 • سان لایت

تمامی این رنگ و مش ها با استفاده از تجهیزات و امکانات بروز دنیا در سالن زیبایی سمیه بانو انجام می شود. البته فراموش نکنیم که رنگ مویی که انتخاب می کنید باید با چهره ما سازگار باشد که چهره ما را زیبا تر و جوانتر نشان دهد. بهترین رنگ کار مو باید بتواند توانایی راهنمایی کردن شما را داشته باشد. تا شما بتوانید با توجه به توناژ پوست و رنگ چشم و… رنگ موی مناسبی انتخاب کنید.

بهترین سالن زیبایی رنگ و مش ولنجک

سالن زیبایی رنگ و مش ولنجک باید دارای ویژگی هایی باشد. تا با آشنا با آن ویژگی ها بتوان سالن زیبایی مناسبی را انتخاب کرد. در نتیجه برای اینکه بهترین مرکز برای رنگ و مش در ولنجک را پیدا کنیم نیاز داریم اطلاعاتی راجب مراکز نیاوران بدست آوریم. این اطلاعات امکانات و تجهیزات سالن زیبایی، ویژگی های سالن زیبایی، محیط سالن و… می باشد.

ویژگی های سالن زیبایی به شرح زیر است:

 • استفاده از مواد مرغوب
 • محیطی کاملا آرام و صمیمانه
 • دارای تیمی مجرب و حرفه ای
 • توجه به انتخابات و سلایق مشتری
 • امکانات و جهیزات بروز
 • پاکیزه و رعایت پروتکل های بهداشتی

با رعایت این موارد می توانید بهترین سالن زیبایی رنگ  و مش ولنجک را پیدا کنید. سمیه بانو مرکز تخصصی رنگ و مش در ولنجک می باشد. این مرکز دارای رنگ کار مو حرفه ای می باشد. با توجه به تخصص سمیه یادگاری علاوه بر ارائه خدمات به صورت حرفه ای، آموزش های رنگ مو و کوتاهی مو انجام می دهند. شما پس از اتمام دوره موفق به کسب فنی حرفه ای در کنار بهترین رنگ و مش کار ایران خواهید شد. برای اطلاع بیشتر درباره دوره های آموزشی با شما های زیر تماس بگیرید.

 1. 02166560418
 2. 02166560417
 3. 09126440705

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

جمع بندی:

سالن زیبایی سمیه بانو بهترین سالن زیبایی رنگ و مش ولنجک می باشد. با انجام رنگ و مش در مرکز تخصصی رنگ و مش و زیر نظر متخصص رنگ و مش کار می توانید این زیبایی مو های خود را چندین برابر کنید. برای انجام رنگ و مش باید سالن زیبایی معتبر را انتخاب کنیم. همچنین باید از مهارت و دانش رنگ کار مو در تهران اطمینان داشته باشیم. زیرا که با انتخاب اشتباه ممکن عواقب ناگواری برای موهایمان پیش آید.

4.2/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)