آموزش رنگ و مش مشهد

آموزش رنگ و مش مشهد

در دوره آموزش رنگ و مش مشهد، فرآیند کامل رنگ کردن مو با انواع تکنیک‌های زیباسازی مو به شما آموزش داده می‌شود. این دوره آموزش سمیه بانو، شامل آموزش‌های جامع مرتبط با آموزش رنگ مو شامل: آموزش تشخیص انواع رنگ مو، آموزش ترکیب رنگ‌های مختلف، آموزش نحوه صحیح زدن رنگ ریشه، آموزش دکلره مو، آموزش رنگ مو و آموزش رنگ موی جدید می‌باشد.

در این دوره آموزش رنگ و مش مشهد را با حضور بهترین رنگ کار مو در تهران دانشجو یاد می‌گیرد که چگونه رنگ‌ها و ژورنال‌های ترکیبی بسازد و رنگ مو را بر اساس پوست صورت مشتری انتخاب کند. هدف از برگزاری این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که قادر به انجام کلیه تکنیک‌های رنگ آمیزی مو بر اساس خواسته و سلیقه مشتری باشند.

شماره های تماس:

  • 02166560418
  • 02166560417
  • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم.

مراحل آموزش رنگ و مش مشهد

  1. در ابتدای آموزش ویژه رنگ مو مشهد با شناخت و ترکیب انواع رنگ‌ها آشنا می‌شوید.
  2. سپس مربی رنگ آمیزی، رنگ آمیزی ریشه و رنگساژ را آموزش می‌دهد.
  3. در این مرحله یاد می‌گیرید که چگونه موهای خود را به درستی دکلره کنید بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود.
  4. در مرحله چهارم با انواع تکنیک‌های رنگ آمیزی مو مانند آمبره، بالیاژ، سامبره آشنا می‌شوید.
  5. در نهایت با کمک مربی مدل‌های مختلف رنگ مو را روی مدل مطالعه خواهید کرد.

تمامی این آموزش‌ها در مرکز زیبایی سمیه بانو با استادان حرفه‌ای در زمینه آموزش رنگ و مش مشهد انجام می‌شود.

 

دوره مبتدی رنگ و مش مشهد در سمیه بانو

دوره مبتدی: ابتدا به هنرجو آموزش رنگ آمیزی پایه تئوری داده می‌شود، سپس دانشجو در مورد ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ سنجی، ترکیب رنگ، رنگ کردن موهای طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موهای سفید، دکلره اطلاعات کامل خواهد داشت. تمامی آموزش زیر نظر اساتید حرفه‌ای سمیه بانو به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود.

دوره پیشرفته رنگ و مش مشهد در سمیه بانو

در دوره حرفه‌ای آموزش رنگ و مش مشهد آکادمی سمیه هنرجو با مباحث مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، ماساژ مرد، هایلایت‌های فانتزی، کهربا، سامبر، انواع از نور، بالاژ، رنگ‌های کهکشانی. آموزش عملی: ترکیب رنگ، رنگ کردن موهای طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موهای سفید، دکلره (سفید کردن مو)، مش با کلاه، رنگساژ و تمرینات عملی روی مدل.

 

پس از اتمام دوره آموزش رنگ و مش مشهد، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره می‌توانید به رنگ و مش از جمله آموزش حرفه‌ای رنگ مو، مش فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، ماساژ مرد، هایلایت‌های فانتزی، کهربا، سامبر، انواع light، تسلط کامل داشته باشید. این آموزش‌ها علاوه بر مدل‌های توضیح داده شده در قسمت سرفصل‌ها شامل آموزش رنگ و مش مشهد با کلاه، آموزش مش سوزنی، آموزش رنگ موی فانتزی، آموزش رنگ موی فانتزی بدون دکلره، آموزش دکوپاژ، آموزش هایلایت، آموزش لایت مو با فویل، سوزن می‌باشد. آموزش مش با کلاه، آموزش مش مو، آموزش رنگ آمیزی مو و آموزش هایلایت با فویل. این آموزش تا تسلط کامل شما ادامه خواهد داشت.

آموزش رنگ و مش مشهد

 

 

آموزش تخصصی رنگ مو در مشهد

مو بخش مهمی از بدن است. زیرا همه افراد را زیبا می‌کند و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش می‌دهد. به همین دلیل در رنگ کردن مو باید بسیار حساس و محتاط باشیم. اگر رنگ مو با اصول و مواد درست انجام نشود، به مو آسیب می‌رساند که موضوعی بسیار نگران‌کننده و ناراحت‌کننده است. برای کسب درآمد برای خود و داشتن مشتریان زیاد در زمینه رنگ مو، نیاز به آموزش خاص رنگ مو دارید. در این دوره شما باید تمام مهارت‌ها و نکات کلیدی در مورد رنگ مو را بیاموزید. برای یادگیری حرفه‌ای این مهارت می‌توانید در دوره تخصصی آموزش رنگ مو زیر نظر بهترین آرایشگاه‌های مشهد و در سالن زیبایی سمیه بانو شرکت کنید.

 

 

 

انواع دوره های آموزش رنگ و مش در مشهد

در یک بخش، دوره‌های آموزش رنگ و مش در مشهد مانند سایر دوره‌های آموزشی خدمات آرایشگری در سه نوع، خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می‌شود تا هنرجویان با توجه به نیاز خود دوره مناسب را بگذرانند. در سایر رده‌ها دوره‌های آموزشی رنگ مو به صورت دوره‌های مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شود و هنرجویان با توجه به توانایی خود می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند.

 

بازار کار رنگ و مش چطور است؟

اگر به دنبال درآمد بالا در زمینه آرایشگری هستید، آموزش رنگ و مش در مشهد شما را به این هدف می‌رساند. بسیاری از افراد به صورت تجربی این کار را انجام می‌دهند و متاسفانه آشنایی حرفه‌ای با این رشته ندارند که در این صورت می‌توانند به موهای مشتریان آسیب برسانند. از طرفی به روز بودن در زمینه آرایشگری بسیار مهم است، زیرا هر روز مدل‌های مختلف رنگ مو وارد دنیای مد می‌شود و باید به آن‌ها تسلط داشته باشید؛ به همین دلیل با گذراندن دوره آموزش رنگ و مش مشهد مبتدی و پیشرفته می‌توانید بر تمامی راه‌های جدید دنیا مسلط شوید.

 

آموزش رنگ و مش مشهد

 

آموزشگاه تخصص رنگ و مش در مشهد

از آنجایی که آموزش رنگ و مش در مشهد بسیار پرطرفدار است، بسیاری از افرادی که مهارت‌های لازم را در آموزشگاه خصوصی رنگ و مش و بهترین دوره‌های آموزش رنگ و مش مشهد را کسب کرده‌اند، به دنبال آموزش رنگ و مش مشهد در بهترین سالن و آموزشگاه زیبایی هستند. داشتن مهارت رنگ و مش بسیار مفید است، زیرا امروزه رنگ و مش مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

از آنجایی که فقط نیازی به مراجعه به سالن زیبایی نیست، می‌توانید به راحتی از این راه کسب درآمد کنید. یکی از بهترین آموزشگاه‌های رنگ و مش در مشهد سالن زیبایی سمیه بانو است که مشتریان و هنرجویان زیادی دارد و یکی از پر طرفدارترین سالن‌های زیبایی می‌باشد.

 

 

هزینه آموزش رنگ و مش مشهد چقدر است؟

هزینه آموزش رنگ مو برای دوره‌های عمومی و اختصاصی در وسط همین صفحه درج شده است. هزینه دوره‌های آموزش آرایشگری هنرجویان در دوره‌های دولتی طبق جدول قیمت موسسه فنی حرفه‌ای ایران می‌باشد که می‌توانید در صفحه هزینه‌های آموزش آرایشگری مشاهده نمایید.

 

سخن پایانی

رنگ و مش کردن موها کار بسیار پر زحمت و دقیقی است، بهتر است این کار را در آرایشگاه و توسط متخصص انجام دهید، اما اگر به دلایلی نمی‌توانید به آرایشگاه مراجعه کنید، می‌توانید این کار را در منزل انجام دهید. باید در رنگ کردن و مش کردن مو بسیار دقت و حوصله داشته باشید تا موهایتان آسیب جدی نبیند و استفاده از مواد و رنگ‌های خوب در بهبود رنگ موهایتان بی‌تاثیر نخواهد بود. همچنین می‌توانید برای آموزش رنگ و مش در مشهد به آکادمی زیبایی سمیه بانو مراجعه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)