دوره آموزشی موی کودک

دوره آموزش شینیون مو

دوره آموزشی موی کودک یکی از جدیدترین دوره‌ ها است که آموزشگاه های زیبایی آن را برگزار می کنند. این دوره در آموزشگاه معتبر سمیه بانو نیز برگزار می‌ شود. تا کسانی که علاقه‌مند هستند، به صورت تخصصی وارد حوزه کوتاهی موی کودک شوند و مدرک معتبر شان را از این آموزشگاه دریافت کنند. به علت ظرافت جسم کودک، روند کوتاهی موی آن ها کمی متفاوت نسبت به موی بزرگسالان می باشد و فردی که قصد کوتاهی موی کودک را دارد باید تخصص و مهارت کافی در این زمینه داشته باشد. تا هم زیباترین مدل مو را روی موهای کودک پیاده سازی کند و هم از بروز هرگونه آسیب در هنگام کوتاهی مو جلوگیری داشته باشد.

همانطور که کوتاهی موی بزرگسالان نیاز به یادگیری نکات خاص خود دارد، کوتاهی موی کودکان نیز برخی از نکات مهم را شامل می شود که آرایشگران باید نسبت به آن آگاهی کامل کسب کنند.

 شما با شرکت در این دوره یک روند کامل از کوتاه کردن موی کودک، فرم دهی مو و حفظ بهداشت موی کودک را یاد می‌ گیرید. تا ضمن کوتاهی با کیفیت برای کودکان، مشاوره ی کامل و مناسبی را هم به کودکان ارائه دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های آموزشگاه سمیه بانو می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

آدرس ما: خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

انواع تکنیک های کوتاهی مو برای کودکان در آموزشگاه سمیه بانو از صفر تا صد به هنرجویان علاقه مند آموزش داده می شود و کافی است که با این آموزشگاه تماس بگیرید و درخواست شرکت در این دوره را داشته باشید.

سرفصل های دوره آموزشی موی کودک

آشنایی با سرفصل های دوره آموزشی موی کودک جزو الزامات مهم برای هنرجویان محسوب می شود‌. زیرا برای کوتاهی موی کودکان باید با سرفصل های اختصاصی این مهارت آشنا شد.

دوره آموزشی موی کودک
دوره آموزشی موی کودکان

در ادامه‌ی این سرفصل ها را با هم مروری‌کنیم تا هنرجویان نسبت به آنها آگاهی و شناخت کامل پیدا کنند. این سرفصل ها عبارتند از:

 • آشنایی با آلودگی زدایی محیطی و بهداشت فردی کودک
 • آشنایی با ابزار مورد نیاز برای کوتاهی مو
 • یادگیری کار با شانه و قیچی
 • یادگیری کوپ دخترانه
 • یادگیری مدل قارچی
 • یادگیری مدل آلمانی 
 • یادگیری انواع چتری های دخترانه 
 • یادگیری کوتاهی موی پسران
 • یادگیری مدل موی مصری
 • آموزش مدل های فانتزی
 • آشنایی با مدل موی کرنلی

هر کدام از این سرفصل ها در آموزشگاه زیبایی سمیه بانو به صورت اختصاصی و کامل به شما آموزش داده می شود. تا بتوانید در حوزه ی کوتاهی موی کودک در جایگاه یک فرد متخصص عمل کنید و در سالن های زیبایی مختلف، لاین مربوط به کوتاهی موی کودک را اداره کنید.

 یادگیری انواع مدل های کودک و اصول کوتاهی موی کودک برای تمام آرایشگرانی که دارای مشتری های کودک نیز هستند الزامی است. تا در این زمینه به بهترین شکل ممکن عمل کنند.

مراحل آموزش کوتاهی مو کودک

اگر دوست دارید که فرآیند کوتاهی موی کودک را به شکل تخصصی پیش ببرید، باید در دوره آموزشی موی کودک سالن زیبایی سمیه بانو شرکت کنید.تا تمام مراحل کوتاهی را به ترتیب و به صورت کاملا تخصصی و درست انجام دهید. مراحل کوتاهی موی کودک به این شکل است که؛ در ابتدا فرایند آموزش کوتاهی موی کودک با آماده کردن موی کودک بازی کوتاهی شروع می شود و آرایشگر باید یاد بگیرد که چگونه موهای کودک را برای فرایند کوتاهی آماده کند.

 در مرحله ی دوم مدرس تقسیم بندی مو برای کوتاهی موی کودک را به هنرجو می آموزد و در مرحله ی سوم انواع روش های کوتاهی و مدل های کوتاهی مو آموزش داده می شوند.

 در مرحله ی چهارم روش درست انجام کار و جزئیات هر روش و هر مدل مو به صورت عملی به هنرجویان یاد داده می شود و در آخر هنرجو باید بتواند که با کمک مربی تمرین های عملی خود را به درستی روی مدل های موی مختلف انجام دهد. وقتی که هنرجو این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارد، می تواند مدرک معتبر خود را دریافت کند و به عنوان یک فرد متخصص در حوزه ی کوتاهی موی کودک مشغول به فعالیت شود.

نحوه برگزاری دوره آموزشی موی کودک

نحوه برگزاری دوره کوتاهی مو در تهران در سالن زیبایی سمیه بانو هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری انجام می‌ شود. تا کسانی که در شهرستان هستند، بتوانند به راحتی در این دوره‌ ها شرکت کنند و کوتاه کردن موی کودک را به بهترین شکل بیاموزند‌.

کوتاهی موی کودکان نیاز به تخصص خاص خود دارد و هر آموزشگاهی نمی‌ تواند با موفقیت از پس آن بر بیاید. ولی آموزشگاه معتبر سمیه بانو از جمله آموزشگاه هایی می باشد که دوره آموزشی موی کودک را به شکل تخصصی و کاملاً جذاب و با کیفیت برای هنرجویان علاقه‌مند در سراسر کشور برگزار می کند.

اگر علاقه‌مند هستید که این نوع از فرآیند کوتاهی مو را بیاموزید، می توانید همین حالا از طریق وب‌سایت سمیه بانو اطلاعات تکمیلی را کسب کنید و یا با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۶۰۴۱۷ ارتباط برقرار کنید و در دوره مورد نظر ثبت نام کنید.

این دوره با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت برگزار می‌ شود. علی رغم اینکه سالن زیبایی سمیه بانو یک سالن بسیار معتبر محسوب می‌ شود که دوره‌های تخصصی زیادی را برگزار می‌ کند، اما همواره قیمت منصفانه ای را برای این دوره‌ ها در نظر گرفته است تا هنرجویان بتوانند با هر میزان از بودجه ای که دارند به راحتی در این دوره‌ ها شرکت کنند.

دوره آموزشی موی کودک
دوره آموزشی موی کودکان ذر تهران

تفاوت بین دوره آموزشی موی کودک حضوری و آنلاین

بسیاری از افراد تصور می کنند که شاید دوره های آنلاین کیفیت دوره های حضوری را نداشته باشند و از این لحاظ نگران هستند. این اطمینان را به شما می دهیم که در صورتی که در دوره آنلاین آموزشگاه سمیه بانو شرکت کنید می‌ توانید سطح کیفیت بسیار بالایی را تجربه کنید و قطعا هیچ تفاوتی از لحاظ کیفی بین دوره های حضوری و آنلاین وجود ندارد و تمام نکات و جزئیات در دوره آنلاین هم ذکر می‌ شوند و از آن مهمتر شما پس از اتمام دوره آنلاین هم مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای را دریافت خواهید کرد.

شاید بتوان تنها تفاوت بین دوره آموزشی موی کودک آنلاین و دوره آموزشی موی کودک حضوری را در مکان برگزاری کلاس ها دانست.

کسانی که در این دوره به صورت آنلاین شرکت می کنند، در مجازی فرایند آموزش خود را پشت سر می‌ گذارند و کسانی که به صورت حضوری این در دوره ثبت نام می کند، شخصا در محیط آموزشگاه حضور پیدا می‌ کنند.

 در هر صورت و در هر شرایط و موقعیتی، اینکه شما تحت نظر شخص خانم سمیه یادگاری اصول کوتاهی موی کودک را بیاموزید، کفایت می کند و قطعا دوره ی آنلاین هم می‌ تواند بسیار مفید و تاثیر گذار باشد.

سخن آخر

آموزشگاه زیبایی سمیه بانو انواع مهارت های مربوط به زیبایی و پیرایش را در دوره های مفید و مناسب برگزار می‌ کند. این دوره ها دارای تنوع بالایی هستند تا آرایشگران، هنرجویان و حتی افراد مبتدی بتوانند طبق سلیقه، مهارت و استعداد خود در هر دوره شرکت کنند.

 یکی از دوره های پرطرفدار دوره آموزش موی کودک می باشد. این دوره توسط آموزشگاه سمیه بانو برگزار می‌ شود و همه می‌ توانند از سراسر کشور با شرکت در این دوره چگونگی کوتاه کردن موی کودک را به صورت تخصصی و حرفه‌ ای بیاموزند. با شرکت در این دوره و دریافت مدرک معتبر در این زمینه می‌ توان به راحتی جذب بازار کار شد و به درآمد بالایی هم رسید.

 

4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)