آموزش کوپ در غرب تهران

آموزش کوپ در غرب تهران

اگر برای آموزش خدمات کوپ در غرب تهران به دنبال یک آموزشگاه معتبر هستید و میخواهید که سریع حرفه ای شوید و مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت کنید پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله  با ما همراه باشید

آموزش کوپ در غرب تهران از جمله دوره های آموزشی خدمات آرایشگری بانوان است که در سمیه بانو با بهترین کیفیت به شکلی که هنرجویان بعد از گذراندن این دوره می تواند وارد بازار کار این حوزه شوند، برگزار می شود. دقت داشته باشید تمام دوره های سمیه بانو توسط متخصصین حرفه ای و برگزار و تمام دوره ها دارای مدارک معتبر فنی و حرفه ای می باشد که فرد به علاوه این که یک به متخصص تبدیل می شود، مجوز فعالیت این حوزه را نیز دریافت می کند.

آدرس  و تلفن تماس آموزش کوپ در غرب  :

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

 

نکات مهم قبل از ثبت نام در کلاس کوتاهی در غرب تهران:

قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی کوتاهی مو حتما باید اطلاعاتی را راجب آموزشگاه مدنظر داشته باشید. زیرا که شما در این دوره باید تمامی مراحل کوتاهی مو و آموزش تخصصی کوپ را به صورت حرفه ای یاد بگیرید. نکاتی هستند که با رعایت آن نکات شما می توانید بهترین آموزشگاه را انتخاب کنید.

 • محیط آموزشگاه
 • تسلط و مهارت هنرآموز
 • تجهیزات آموزشگاه
 • مدرک معتبر پس از اتمام دوره
 • توجه به نوع برخورد کادر آموزشگاه با هنرجویان و مشتریان
 • سابقه آموزشگاه و هنرآموز

با رعایت این نکات و توجه به تک به تک این موارد باعث می شود که شما بدون نگرانی آموزش های دوره های کوتاهی مو زیر نظر هنرآموز مجرب داشته باشید.

آدرس کلاس کوتاهی مو غرب تهران:

با توجه به این که غرب تهران مرکز تخصصی آموزش های رنگ و مش و آموزش انواع کوتاهی مو می باشد، بسیاری از افراد به دنبال آدرس این مرکز هستند. سالن زیبایی سمیه بانو مرکز تخصصی در غرب تهران می باشد. آدرس و شماره تماس این آموزشگاه در ابتدای مقاله ذکر شده است.

کوپ چیست؟

کوپ مجموعه خدمات پیرایشگری مو زنان است که بخش مهمی از خدمات سالن های زیبایی و آرایشگران محسوب می شود.

ضرورت فراگیری کوپ

بخش جدای ناپذیری از خدمات آرایشگری زنان شامل پیرایشگری موی بانوان است و نیاز مهارت خاصی داشته و فرد باید تکنیک های مختلف پیرایش متناسب با انواع مختلف مو و فرم صورت را بداند.

 

کوتاهی و کوپ

لزوم دریافت مدرک

مانند هر خدمت دیگری کوتاهی مو نیاز به داشتن مدرک معتبر دارد تا فرد بتواند در سالن های زیبایی مشغول به کار شود لذا فرد می بایست حتماً مدرک فنی خدمات کوپ را داشته باشد.

دوره های آموزش کوپ در غرب تهران

به‌منظور جذب حداکثری هنرجو در دوره های آموزشی دوره های آموزش کوپ در غرب تهران مانند سایر نقاط تهران به سه شکل خصوصی که برای 1 یا 3 نفر برگزار می گردند، دوره های نیمه خصوصی که برای 5 نفر برگزار می شوند و چون کوتاهی طرفدار بیشتر دارد دوره های عمومی که برای جمعیتی در حدود 15 نفر برگزار می گرند.

 

انتخاب دوره آموزش کوپ در غرب تهران

در هنگام انتخاب دوره آموزش کوپ در غرب تهران می بایست به چند مهم که می تواند میزان یادگیری شما را بیشتر کرده و شما را به یک متخصص تبدیل نماید را مورد نظر داشته باشید و در هنگام انتخاب یک دوره‌ی آموزشی به این موارد دقت کنید.

 1. مربی

در دوره های شرکت کنید که مربی آن فردی متخصص و دارای مدرک معتبر کوپ و با تجربه باشد. دقت کنید زمانی می توانید در بازار کاری موفق باشید که آموزش درستی دیده باشید و این تنها توسط مربی با شرایط یاد شده امکان پذیر است.

 1. مدرک معتبر

همانطور که قبلاً هم ذکر کردیم تنها در دوره های شرکت کنید که مدرک معتبر فنی پس از اتمام دوره به شما ارائه می کند.

 1. تناسب با نیاز و توان

از آنجایی که دوره های آموزش کوپ تهران مانند سایر دوره های آرایشگری به شکل های مختلف و با قیمت های مختلف برگزار می گردد، در هنگام انتخاب دوره آموزشی به قیمت و سطح توانایی و مهارت آموزی خود توجه کنید. اگر نیاز به تمرین بیشتری برای فراگیری مهارت های دیگر داشته داشته‌اید به شما توصیه می کنیم که از دوره های خصوصی استفاده کنید هرچند که قیمت بالاتری دارند. به یاد داشته باشید داشتن مدرک ضامن موفقیت شما نیست بلکه داشتن مهارت ضامن موفقیت شماست.

 1. تناسب با زمان

دوره های آموزش کوپ در زمان های مختلفی در طول هفته برگزار می شوند لذا با جستجوی مناسب می توانید دوره ای مناسب با زمان خود پیدا کنید.

 1. تمرین و رفع اشکال

تقریباً همه دوره ای آموزش کوپ در غرب تهران همراه با تمرین عملی و رفع اشکال هستند، ولی به‌طور کلی به شما توصیه می کنیم دوره های را انتخاب کنید که تعداد جلسات بالاتری را به تمرین عملی و رفع اشکال اختصاص داده‌اند.

 1. بروز بودن

به یاد داشته باشید که سبک های مختلف جدیدی به طور مستمر در مهارت های آرایشگری وارد می شوند که شامل کوپ نیز می شود لذا از دوره های که مطابق با آخرین تغییرات دنیایی کوپ هستند استفاده کنید.

سالن زیبایی در ستارخان -آموزش کوپ در غرب تهران

سرفصل های دوره‌ی آموزش کوپ در غرب تهران

در دوره های آموزش کوپ در غرب تهران تمامی موارد لازمه برای کوپ به هنرجویان آموزش داده می شود. سرفصل های آموزش کوپ شامل بخش های بسیار مختلف است که هنرجو را به یک متخصص تبدیل می کند. این دوره را می توان یکی از بهترین دوره های آموزش کوپ در غرب تهران دانست که شامل سرفصل های زیر است.

 1. چهره شناسی

شناخت زوایای صورت یکی از مهم ترین کارهایی است که یک آرایشگر باید به آن واقف باشد تا بتواند بهترین نوع آرایش برای یک فرد تشخیص دهد. در این دوره به طور کامل به چهره شناسی که یک علم بسیار عالی و مفید است به طور کامل پرداخته شده است.

 1. ساختار مو

ساختار مو یکی از مهمترین موارد برای انتخاب نوع کوپی است که باید روی مو اعمال شود و اگر فردی ساختارهای مو را به درستی نشناسد عملا هیچ چیز از آرایشگری نمی داند چه برسد به انجام کوپ به شیوه های مختلف.

 1. انواع برش ها

برش یکی از کارهای ظریف در کوپ است که فرد باید به آن مسلط باشد تا موهایی یکپارچه و بسیار زیباد بتواند به مشتری تحویل دهید از این رو متخصصین سمیه بانو به انواع برش بسیار اهمیت می دهند و به نحوه ی به هنرجویان آموزش می دهند که تمام هنرجویان در برش مو به شکلی عالی مسلط شوند.

 1. کوپ به روش های مختلف

در این دوره تمام روش های کوتاهی مو به خصوص که بسیار پرطرفدار هستند به هنرجو آموزش داده می شود تا هنرجو، به یک کارشناس و متخصص کوپ در حوزه ی های مختلف تبدیل شود، در این دوره کوپ به روش های مختلفی نظیر به روش پر، قارچی، گرد، کرنلی، 4 زوایه، سیبل، آناناسی، چتری، کلوش و ستاره ای به هنرجو آموزش داده می شود.

سالن زیبایی خوب در ستارخان

 1. آموزش تغییر سبک

در این قسمت هنرجو فرا می گیرد که چگونه می توان از یک سبک مدل موهای مشتری را به سبک دیگر تغییر داد. همچنین فرا می گیرد که امکان تغییر چه سبک های از کوپ به هم وجود دارد.

 1. همخوانی با رنگ مو و مش

یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب نوع کوپ مدل رنگ مو و مش مشتری است. به طبع انواع مختلف سبک های رنگ مو و مش نیازمند انواع خاصی از سبک کوپ هستند و هنرجو در این دوره ها به‌طور کامل فرامی گیرد که متناسب با نوع رنگ مو و یا مدل مش مشتری چه سبکی از کوپ را انتخاب کرده و به مشتری پیشنهاد دهد.

 1. اصول انتخاب

در این قسمت هنرجو به‌طور کامل اصول انتخاب سبک کوپ متناسب با طول موی افراد را فرا می گیرد. به طبع برای هر نوعی از کوپ موی فرد باید طول خاصی داشته باشد.

 1. کار با دستگاه موخوره گیر

یکی از مهمترین مشکلات سلامت مو در بانوان موخوره است که منجر به آسیب فراوان به بدنه موی بانوان می شود این مسئله باعث شده تا خدمات برطرف کردن موخوره از خدمات پرطرفدار در بین بانوان باشد و هنرجویان در دوره های آموزش کوپ در غرب تهران به خوبی فرا می گیرند که از دستگاه موخوره استفاده کنند.

 1. آموزش میزانپیلی

میزانپیلی از جمله خدمات تخصصی مو است که مشتریان بسیاری نیز دارد و برای فعالان حوضه کوپ بسیار اهمیت دارد که این خدمت را به‌طور تخصصی فرابگیرند.

 1. کار با قیچی

هنر جو در این قسمت با انواع مختلف قیچی های موجود در فن کوپ آشنا شده روش صحیح کار با هریک را فرا می گیرد.

 1. کار با ماشین

هنرجو در این قسمت از آموزش انواع مختلف ماشین های مورد استفاده در کوپ را فراگرفته و همچنین انواع مختلف شانه مناسب با هر نوع ماشین را نیز فرا می گیرد. همچنین کار با ماشین و شانه های مختلف دستی را نیز فرا می گیرد.

 1. تکنیک های سریع

در این قسمت هنرجو تکنیک های را فرا می گیرد تا بتواند با نحوه صحیح به کارگیری قیچی، شانه و ماشین به سرعت خدمات مختلف کوپ را انجام دهد بدون اینکه از کیفیت کارش کاسته شود این تکنیک ها به فرد کمک می کنند تا به تعداد مشتری بیشتری در طول روز خدمات ارائه کنند و از طرفی دیگر باعث جلب رضایت مشتریان می گردد زیرا که در وقت ایشان نیز صرفه جویی می شود.

 1. آشنایی با برندها

در این قسمت هنرجویان با انواع مختلف برندهای معتبر در حوضه کوپ و تجهیزات کوپ آشنا می شوند تا بتوانند ابزار کار با کیفیت و قیمت مناسبی برای خود تهیه کنند.

جمع بندی

آموزش کوپ یکی از مهارت های مهم برای هر هنرجویی است که باعث تبدیل شدن این هنرجو به یک متخصص کوپ در غرب تهران می شود و او را از مزایایی بسیاری مانند بازار کار عالی این حوزه بهره‌مند می کند، به علاوه این دوره توسط آکادمی زیبایی سمیه بانو برگزار شده و دارای مدارک معتبر است که موفقیت هنرجو را دوچندان می کند.

3.6/5 - (7 امتیاز)

7 thoughts on “آموزش کوپ در غرب تهران

 1. Zeinab میگوید:

  سلام و خسته نباشید
  ممنون برای برگذاری دوره های آموزش کوپ در تهران
  شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو با حضور بهترین مدرس افتخاری بود که نصیبم شد و موفق به کسب مدرک شدم
  خیلی ممنون از آکادمی سمیه بانو و خانم یادگاری عزیز

 2. سانی میگوید:

  سلام عزیزم مرسی بابت مقاله مفیدتون توضیحاتتون خیلی کامل بود.
  چجوری میتونم تو دوره های آموزش کوپ شرکت کنم؟

  • سمانه قنبری میگوید:

   سلام سانی عزیز
   هم میتونید با شماره های سالن تماس بگیرید و هم میتونید به آموزشگاه مراجعه کنید.

 3. مریم فراهانی میگوید:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم حرفه ای آکادمی سمیه بانو
  دوره هاتون بسیار عالی و حرفه ای هست ممنونم برای تمام زحماتتون و اینکه برای تمامی هنرجو هاتون وقت میذارید

 4. Faezah میگوید:

  یکی از بهترین دوره هایی بود که شرکت کردم ممنونم بابت تمام زحمات و توضیحات مفیدتون عالی هستید?❤

 5. Sepide میگوید:

  سلام و وقت بخیر
  من میخواستم تو دوره هاتون شرکت کنم ولی راهم دوره متاسفانه…
  دوره های مجازی هم برگذار میکنید؟

  • سمانه قنبری میگوید:

   سلام سپیده عزیز
   بله عزیزم دوره های مجازی هم برگذار میشه برای اطلاعات بیشترر درباره دوره های مجازی با شماره ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)