دوره آموزشی کوتاهی مو

آموزشگاه کوتاهی مو زنانه در تهران

برای شرکت در دوره آموزشی کوتاهی مو باید سعی کنید که یک آموزشگاه معتبر و شناخته شده را پیدا کنید. زیرا کوتاه کردن مو نکات بسیار ریز و جزئی دارد. که هر کدام از این نکات باید به صورت کامل و به تفصیل به هنرجویان آموزش داده شوند. تا فرد به مهارت و تجربه بالا در حوزه کوتاهی دست پیدا کند.

در واقع آموزش های مربوط به کوتاهی مو سرسری و ساده نیستند و نیاز به مهارت بسیار بالا خواهند داشت. که این موضوع باعث می‌ شود تا هنرجویان در انتخاب آموزشگاه مورد نظر خود احتیاط بیشتری به خرج دهند و سعی کنند که همواره آموزشگاه مناسب‌ تری را برای یادگیری اصول آموزش  کوتاهی مو از پایه  انتخاب کنند و در همین راستا می توانیم آموزشگاه معتبر سمیه بانو را به شما معرفی کنیم.

دوره های آموزشی یکی از قسمت های مهم یک سالن و آموزشگاه زیبایی در غرب تهران است که شما باید به آن دقت داشته باشید. بررسی کیفیت این دوره ها نه تنها می تواند بهترین سالن و بهترین مدرس رنگ مو در ایران را برای شما آشکار کند، بلکه می تواند باعث انتخاب بهترین دوره های آموزشی برای یادگیری باشد تا تضمینی برای یادگیری درست و حرفه ای باشد.

شماره تماس و آدرس سالن زیبایی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

 این آموزشگاه معتبر دوره های مختلف مربوط به کوتاهی مو را در شرایط بسیار خوب و عالی به هنرجویان گرامی می آموزد و هنرجویان می توانند با اطمینان خاطر در این دوره شرکت کنند.

 

سرفصل های دوره آموزشی کوتاهی مو

سرفصل های دوره آموزشی کوتاهی مو با توجه به سالن آموزش زیبایی که در آن شرکت می‌ کنید، متفاوت خواهد بود.

 اگر شما در آموزشگاه زیبایی سمیه بانو شرکت کنید و دوره کوتاهی مو را در این آموزشگاه معتبر پشت سر بگذارید، سرفصل های زیر را به تفصیل خواهید آموخت.

 1. شناخت قسمت های مختلف سر
 2. یادگیری تقسیم بندی اصولی مو
 3. آشنایی با زوایای مختلف کوتاهی 
 4. آشنایی با انواع مسیر حرکتی
 5. یادگیری ژورنالی خوانی 
 6. یادگیری کوتاهی از روی عکس و تصویر
 7. یادگیری کار با شانه و قیچی 
 8. یادگیری تکنیک کوتاهی های یکدست مثل مدل موی مصری و کلوش 
 9. آموزش تکنیک لیر مثل مدل های فارا، سیبل، پر ۹۰ درجه، پر ۴۵ درجه و…
 10. یادگیری تکنیک شانه قیچی و کار با تیغ پیتاژ و موزر
 11. یادگیری کوتاهی های فشن و ژورنالی مثل مدل های آناناسی، پیکسی کوتاه، مدل های مردانه با موزر و…
 12. یادگیری تکنیک شعاعی مثل مدل های باب کوپ، گرد و سوفیا 
 13. آموزش کوتاهی ویج فرانسوی ۴۵ عمودی شعاعی 
 14. یادگیری مدل های کوتاه مثل قارچی، ژورنالی هشتی، پیکسی آلمانی و….
دوره آموزشی کوتاهی مو
دوره آموزشی کوتاهی مو

مراحل آموزش کوتاهی مو چیست؟

مراحل کوتاهی مو در دوره آموزشی کوتاهی مو شامل موارد مختلف می باشد که هنرجو باید تمام این مراحل را به ترتیب و به صورت کامل یاد بگیرد. این مراحل شامل موارد زیر می شوند.

 

یادگیری انواع مدل های مختلف مو در زاویه‌ های مختلف

 

یادگیری با نکات تئوری کوتاهی و مشاوره های لازم در این زمینه

 

یادگیری ژورنالی خوانی

 

شناخت نواحی مختلف سر و صورت و آناتومی و زوایای صورت

 

انجام کارهای عملی روی مدل هایادگیری کوتاهی های زاویه ی صفر درجه و ساده به صورت تئوری و عملی

 

 

در آموزشگاه سمیه بانو تمام این مراحل به ترتیب و یک به یک به تفصیل به شما آموزش داده خواهند شد. شما می‌ توانید کوتاهی مو را به صورت کامل و صد در صد یاد بگیرید تا به یک آرایشگر حرفه ای در حوزه ی کوتاهی مو تبدیل شوید.

دوره کوتاهی مو از مبتدی تا پیشرفته

دوره آموزشی کوتاهی مو از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه سمیه بانو انجام می‌ شود و هنرجوی مبتدی تحت نظر سرکار خانم سمیه یادگاری اصول کوتاهی را می آموزد و یک مدرک معتبر از این موسسه دریافت می کند. تا بازار کار شود.

 دوره پیشرفته شامل آن دسته از افرادی می شود که دوره مبتدی را پشت سر گذاشته‌ اند و دوست دارند که هنر خود را آپدیت کنند و در زمینه ی کوتاهی به آگاهی و تخصص بیشتری دست پیدا کنند. مباحث دوره پیشرفته از صفر تا صد به هنرجویان آموزش داده می شوند و بعد از اتمام این دوره هم شما یک مدرک حرفه‌ ای دریافت می کنید و بعد از دریافت مدرک دوره پیشرفته هم به صورت جداگانه می توانید مشغول به کار شوید و هم در سالن های زیبایی مختلف در لاین کوتاهی توانایی انجام کار خواهید داشت.

 

 

بازار کار کوتاهی مو

کسانی که در دوره آموزشی کوتاهی مو شرکت می‌ کنند، نگران بازار کار این حرفه هستند و این موضوع باعث می‌ شود تا کمی مردد شوند. اما باید به شما بگوییم که تمام خدمات مربوط به آرایش و زیبایی همواره جزو خدمات پرطرفدار به حساب می‌ آیند و کوتاهی مو نیز از این قاعده مستثنا نیست.

به همین علت اگر شما به فردی حرفه ای و متخصص در حوزه کوتاهی تبدیل شوید، قطعاً با موفقیت وارد بازار کار می شوید و درآمد نسبتاً بالایی خواهید داشت. لازمه ی رسیدن به این درآمد و موفقیت بالا شرکت در یک دوره آموزشی پربار و مناسب است.

 دوره ای که تمام محصولات تخصصی را از صفر تا صد به شما بیاموزد و شما را به یک فرد ماهر و حرفه ای در این زمینه تبدیل کند. در این صورت قطعا بازار کار خوبی را هم شاهد خواهید بود. که می توانید در این حیطه، روز به روز موفق تر شوید. 

دوره آموزشی کوتاهی مو
دوره آموزشی کوتاهی مو

هزینه دوره آموزشی کوتاهی مو در آموزشگاه سمیه بانو

هزینه دوره آموزشی کوتاهی مو در آموزشگاه سمیه بانو نسبت به سایر آموزشگاه های زیبایی بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر می باشد. بدین ترتیب شما نیازی نیست که هزینه‌ ی بسیار زیادی را صرف این کار کنید و می توانید با هزینه ی نسبتاً مناسب و مقرون به صرفه تر، در دوره آموزش کوتاهی در این آموزشگاه معتبر شرکت کنید.

 با وجود اینکه این آموزشگاه دوره های بسیار پربار و عالی را برگزار می‌ کند، همواره قیمت خوبی را برای خدمات و آموزش های خود در نظر گرفته است. تا امکان شرکت در این دوره های پر بار برای تمام هنرجویان علاقه مند با هر میزان از بودجه ی مالی، فراهم باشد.

با توجه به هزینه ی مناسبی که آموزشگاه سمیه بانو در نظر گرفته است، بعد از اینکه مدرک خود را دریافت کردید و وارد بازار کار شدید به درآمد چندین برابری دست پیدا می کنید و این یعنی از این اقدام از سود خالص نصیب شما خواهد شد.

 پس همین حالا با مراجعه به وبسایت سمیه بانو از جزئیات دوره آگاهی پیدا کنید و سعی کنید که حتما این موقعیت مناسب را قدر بدانید و در این دوره ی آموزشی پربار شرکت داشته باشید.

سخن آخر

دوره آموزشی کوتاهی مو یکی از محبوب‌ترین دوره‌ ها در زمینه ی خدمات زیبایی به حساب می‌ آید و افراد علاقه مند به شرکت در این دوره ها، می توانند در حوزه کوتاهی مهارت و تخصص بالایی کسب کنند و در سالن های زیبایی مختلف در لاین کوتاهی مو مشغول به کار شوند. وقتی صحبت از تخصص بالا می شود، یعنی شما به عنوان هنرجو بعد از دریافت مدرک به فردی تبدیل می‌ شوید که با دیدن عکس مدل موی یک فرد می توانید به راحتی استایل موی موجود در عکس را روی موهای فرد مورد نظر پیاده سازی کنید.

4.7/5 - (27 امتیاز)

One thought on “دوره آموزشی کوتاهی مو

 1. آرزو میگوید:

  شما فوق العاده ترین هستید
  عالی هستید هیچکس از شرکت تو دوره های سمیه ی عزیز پشیمون نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)