آموزش رنگ و مش کاشان

آموزش رنگ و مش کاشان

این روزها که اکثر خانم‌ها به دنبال زیبایی بیشتر هستند، بازار رنگ و مش رونق زیادی پیدا کرده است. بنابراین شروع به فعالیت در زمینه آموزش رنگ و مش کاشان می‌تواند بسیار سودآور باشد.  اگر به دنبال یادگیری حرفه‌ای رنگ و مش و شروع فعالیت به صورت حرفه‌ای در این زمینه هستید حتماً باید در کلاس‌های آموزش رنگ و مش کاشان شرکت کنید تا قادر باشید، به صورت کاملاً باتجربه جوابگوی نیازهای مشتریان خود در زمینه زیبایی و رنگ و مش باشید.

دوره تخصصی و حرفه‌ای رنگ و مش به دوره‌ای گفته می‌شود که هنرجویان تمام کارهای زیبایی در زمینه رنگ و مش را از پایه تا پیشرفته با تمام جزئیات فرامی‌گیرند، و سپس تمام آموزش‌های تئوری را باید به صورت تجربی اجرا نمایند، تا به طور کامل همه چیز را پیرامون رنگ و مش را به صورت تئوری و تجربی فرا بگیرند.

اگر شما هم ساکن شهر کاشان هستید و تمایل دارید در زمینه رنگ و مش آموزش‌های لازم و کافی را دریافت نمائید، و در این زمینه به صورت فردی حرفه‌ای و با تجربه مشغول به فعالیت شوید، همراه ما باشید، تا با بهترین آموزشگاه در زمینه رنگ و مش و نحوه برگزاری کلاس‌ها و هچنین بهترین رنگ و مش کار مو در تهران آشنا شوید.

آدرس : خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برجهای ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

تماس با سمیه بانو:

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

آموزش رنگ و مش کاشان

آموزش رنگ و مش در آموزشگاه سمیه بانو

هنرجویان گرامی شهرستان کاشان،  که در جستجوی آموزشگاهی کاملاً حرفه‌ای در زمینه رنگ و مش با بروزترین متدهای جهان هستند، با ثبت نام در دوره‌های آموزش رنگ و مش کاشان سمیه بانو به آسانی قادر خواهند بود، تمام روش‌های نوین رنگ و مش را با آسانترین متدها و با عالی‌ترین قیمت فرا گیرند. از مزایای دوره‌های آموزشی سمیه بانو، اعطای مدرک فنی و حرفه‌ای به هنرجویان عزیز از سازمان فنی و حرفه‌ای است.

دوره رنگ و مش در این آموزشگاه، تمام نکات را به صورت دقیق و کامل بیان می‌کند، و کلیه موارد  مانند شناسایی انواع رنگ‌های ترکیبی و انواع مش و بقیه مواردی که در ادامه به آن می‌پردازیم، را به طور کامل انجام می‌دهد.

 

آموزش رنگ و مش کاشان فهرست کامل دوره رنگ و مش

 1. آشنایی کامل با همه نوع رنگ
 2. یادگیری حرفه‌ای تمام رنگ‌ها از پایه تا پیشرفته
 3. بررسی کامل مثلث رنگ‌ها
 4. آموزش کامل چگونگی مخلوط کردن رنگ‌های اولیه
 5. آموزش کامل چگونگی مخلوط کردن رنگ‌های ثانویه
 6. آشنایی کامل و جامع با تمام رنگ‌های ترکیبی
 7. آموزش خواندن کاتالوگ رنگ‌ها به صورت کامل
 8. آموزش جامع تمام پایه‌های رنگ‌ها
 9. آموزش تشخیص رنگ‌ها از روی ژورنال
 10. اموزش رنگ‌گذاری برروی موها
 11. آشنایی کامل با نحوه رنگ و ریشه
 12. آشنایی کامل با رنگساژ
 13. فراگیری رنگ کردن موهای سفید با رنگ‌های پایه
 14. آشنایی همه جانبه با رفله‌گیری

علاوه براین با تمام تکنیک‌های جدید رنگ و مش مانند آمبره، بالیاژ و…آشنا خواهید شد.

 

همه موارد ذکر شده ابتدا به صورت تئوری و بعد از آن به صورت عملی به هنرجویان عزیز تا یادگیری همه جانبه آموزش داده می‌شود. دوره‌های آموزش رنگ و مش از مبتدی شروع و به پیشرفته ختم می‌شود. در دوره اولیه یا همان مبتدی همه چیز به صورت تئوری به هنرجویان آموزش داده می‌شود، در این دوره هنرجویان با مفاهیم کلی به صورت تئوری آشنا می‌شوند.

مفاهیمی که هنرجویان در این دوره فرا خواهند گرفت شامل، انواع رنگ موهای پایه، تشخیص چگونگی ترکیب رنگ‌ها، انواع روش‌های مراقبتی از مو بعد از رنگ کردن و در حین رنگ کردن،  آموزش دکلره و آشنایی با آنتی‌اکسیدان‌ها و …است، و بعد از یادگیری تئوری به صورت کامل، تمام موارد به صورت تجربی و عملی به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

بعد از دوره مبتدی، نوبت به دوره پیشرفته می‌رسد، در دوره پیشرفته کارآموزان و هنرجویان  با تمام روش‌های جدید رنگ و مش مانند آمبره، انواع هایلایت‌های فانتزی، بالیاژ و غیره آشنا خواهند شد.

 

شرایط برگزاری کلاس‌ها

معمولاً کلاس‌ها به صورت گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی برگزار می‌شود. سالن زیبایی رنگ مو  سمیه بانو با سال‌ها تجربه در زمینه رنگ و مش،  با در نظر گرفتن شرایط هنرجویان عزیز شهرستانی، اقدام به برگزاری کلاس برای آن دسته از عزیزانی که در شهر کاشان زندگی می‌کنند و مایل به آموزش در زمینه رنگ و مش هستند، کرده است. هنرجویان کاشانی می‌توانند حرفه‌ای‌ترین کلاس‌های آموزش رنگ و مش کاشان را در آموزشگاه سمیه بانو در تهران تجربه نمایند.

برای راحتی هنرجویان شهرستانی، کلاس‌ها در پایان هفته به صورت فشرده و یا در ایام تعطیلات برگزار می‌شود، تا هنرجویان شهرستانی نیز قادر باشند، آموزش‌ها را به صورت حرفه‌ای فراگیرند، و در پایان دوره با دریافت مدرک بین‌المللی از سازمان فنی و حرفه‌ای به شهر خود کاشان با تجربه و مهرت زیاد در مش و رنگ بازگردند.

 

آموزش رنگ و مش کاشان کسب تجربه در کلاس‌های سمیه بانو

هنرجویان گرامی به محض اتمام دوره آموزش رنگ و مش کاشان و دریافت مدرک می‌توانند به صورت حرفه‌ای به کار رنگ و مش مشغول شوند. و با تجربه  و دانش زیاد خود در زمینه انواع رنگ و مش، کلیه هایلایت‌های فانتزی با رنگ‌های زیبا، آمبره، بالیاژ تمام نیازهای مشتری را در زمینه رنگ و مش برآورده ساخته، و مشتری با حداکثر رضایت از سالن زیبایی شما خارج شود!

رنگ و مش، حرفه‌ای پرسود!

چند خانم را سراغ دارید که تا حالا موی خود را رنگ و مش نکرده باشند؟ هنگامی که صحبت از تغییر چهره به میان می‌آید اولین تغییری که به ذهن هر خانمی می‌رسد رنگ و مش است. این روزها، بسیاری از دختران جوان با سن کم اقدام به هایلایت فانتزی با انواع رنگ‌های فانتزی، زیبا  می‌کنند، هایلایت‌های فانتزی معمولاً عمر کوتاهی دارند، و پس از چندین بار شستشو دیگر آن رنگ اولیه را ندارند، بنابراین نیاز به ترمیم این نوع از مش وجود دارد. علاوه براین خانم‌ها به مناسبت‌های گوناگون اقدام به رنگ و مش و یا تغییر رنگ موی خود می‌کنند، تا تغییر کنند و هرروز زیباتر از روز قبل بشوند.

بازار کار رنگ و مش به همین دلیل بسیار پررونق است، و اگر شما دوره‌های حرفه‌ای آموزش رنگ و مش کاشان را در یک آموزشگاه عالی گذرانده باشید، و توانایی‌های لازم را در زمینه رنگ و مش به نحوی عالی بدست آورده باشید، به راحتی می‌توانید، با انجام کار رنگ و مش و انجام هایلایت‌های حرفه‌ای و فانتزی به درآمد فوق‌العاده خوبی دست یابید.

کلاس‌های آموزشی، آموزشگاه سمیه بانو در تهران فرصت بسیار مناسبی برای حرفه‌ای شدن و جذب مشتریان و نگهداری این مشتریان است، شما باید آن‌قدر در کار خود حرفه‌ای شوید که مشتریان بعد از یکبار مراجعه با رضایت تمام نه تنها دوباره به سالن زیبایی شما مراجعه کنند بلکه افراد دیگر را نیز تشویق به مراجعه به سالن زیبایی شما برای انجام رنگ و مش و هایلایت‌های زیبا و فانتزی کنند!

 

 

3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)