دوره کوتاهی مو در تهران

دوره آموزش شینیون مو

دوره کوتاهی مو در تهران در آموزشگاه های مختلف برگزار می‌ شود تا کسانی که علاقمند به این کار هستند، بتوانند در دوره‌ های مختلف شرکت کنند و در نهایت با دریافت مدرک در این زمینه مشغول به کار شوند.

 آموزش کوتاهی مو از صفر تا صد باید به صورت کاملا اصولی باشد. تا هنرجو تمام نکات لازم در این زمینه را فرا بگیرد‌. آموزشگاه زیبایی سمیه بانو به عنوان یک آموزشگاه معتبر که دارای سابقه ی ۲۰ ساله در حوزه ی رشته های مختلف آرایش و پیرایش می باشد، ارائه دهنده و برگزار کننده ی دوره آموزش کوتاهی مو در تهران برای بانوان است.

 بانوان علاقمند می توانند در این دوره شرکت کنند و مهارت های لازم را در این زمینه کسب کنند. در نهایت می توانند به فردی حرفه ای در این حیطه تبدیل شوند و یک متخصص تمام عیار به شمار بیاید‌.

آدرس ما: خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

 مدرکی که از این آموزشگاه دریافت می کنید، یک مدرک بسیار معتبر می باشد که دارای ارزش بالا است و با همین مدرک می توانید در ادامه در سالن های زیبایی مختلف مشغول به فعالیت شوید و حتی به عنوان مربی اصول کوتاهی مو را به هنرجو های مختلف بیاموزید.

 در ادامه ی این مطلب سعی داریم که دوره کوتاه کردن مو را بیشتر بررسی کنیم تا اگر شما هم جزو یکی از هنرجویان علاقمند در این زمینه محسوب می‌ شوید، اطلاعات کافی از این دوره کسب کنید و در نهایت آموزشگاه خوبی را برای یادگیری این هنر انتخاب کنید.

هزینه دوره کوتاهی مو در تهران

هزینه دوره کوتاهی مو در تهران به آموزشگاهی که انتخاب می‌ کنید بستگی دارد. آموزشگاه های مختلف بر اساس میزان آموزشی که ارائه می دهند و سرفصل هایی که پوشش می‌ دهند و با توجه به مدرس و میزان تخصص این افراد، قیمت های مختلف را برای دوره های خود در نظر می‌ گیرند. باید بدانید که تمام این عوامل به صورت جداگانه روی هزینه ی این دوره اثر گذار می باشند.

آموزشگاه سمیه بانو به عنوان بهترین آموزشگاه برای دوره کوتاهی مو در تهران شناخته می‌ شود. زیرا هم از لحاظ کیفی آموزش با کیفیت و فوق العاده مناسب را ارائه می‌ دهد و هم از لحاظ هزینه قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسبی را در نظر گرفته است. تا تمام علاقمندان با میزان بودجه اندک هم بتوانند در این دوره شرکت کنند و مدرک معتبر را دریافت کنند.

آموزش کوتاهی مو در تهران
دوره کوتاهی مو دربهترین آموزشگاه تهران

آموزش دوره کوتاهی مو زنانه

یکی از پرطرفدار ترین و کاربردی ترین آموزش هایی که در آموزشگاه های زیبای مختلف ارائه می‌ شود، دوره کوتاهی مو در تهران و یا سایر شهرها می باشد‌.

 کسانی که علاقمند به یادگیری کوتاهی مو به خصوص برای زنان و بانوان هستند، دوست دارند که در این زمینه تمام نکات را یاد بگیرند و با بهره‌گیری از آموزش‌ های لازم، در آینده کسب و کار خاص خود را داشته باشند و به موفقیت های کاری دست پیدا کنند.

 آموزشگاه سمیه بانو به عنوان یک آموزشگاه معتبر در حوزه ی زیبایی، به آموزش رنگ و مش و انواع خدمات زیبایی می‌ پردازد. دوره های کوتاهی مو را هم در سطح کیفی بسیار بالا ارائه می‌ کند. تا بدین ترتیب تمام هنرجویان علاقه مند و مستعد بتوانند آموزش‌ های لازم را در این زمینه فرا بگیرند.

 امروزه بانوان زیادی برای ایجاد تنوع در چهره ی خود به دنبال کوتاه کردن موهایشان هستند و دیگر مانند گذشته کوتاهی مو به شکل ساده و روتین انجام نمی‌ شود.

کوتاهی مو استایل های مختلفی دارد که شما در دوره آموزش کوتاهی مو به صورت کامل استایل های مختلف کوتاهی را یاد خواهید گرفت. تا بتوانید برای موی بانوان هر کدام از این استایل ها را پیاده سازی کنید.

بانوان به علت روحیه لطیفی که دارند، علاقمند هستند که موی خود را به شکل خاص و منحصر به فرد کوتاه کنند و هر استایل مو ممکن است که با صورت یک فرد سازگاری داشته باشد. به همین منظور شما باید در این دوره‌ ها استایل های مختلف و متنوع را یاد بگیرید تا برای هر فرد مناسب ترین استایل کوتاهی را پیاده سازی کنید.

سرفصل های دوره کوتاهی مو

اینکه شما در طی یادگیری کوتاهی مو چه سرفصل هایی را بیاموزید، اهمیت زیادی دارد و به همین منظور قصد داریم که سرفصل های دوره کوتاهی مو در تهران را برای شما بیان کنیم تا قبل از اقدام برای یادگیری، با این موارد آشنا شوید.

 این سرفصل‌ها به دو دسته ی مختلف مبتدی و پیشرفته تقسیم بندی می شوند. سرفصل های مبتدی آموزش کوتاهی مو عبارتند از:

 • شستشوی موی سر
 • کوتاهی پایه
 • کوتاهی ویولت
 • کوتاهی کرنلی
 • کوتاهی آلمانی
 • کوتاهی قارچی
 • کوتاهی سیبل
 • کوتاهی تخم مرغی
 • کوتاهی عایشه 
 • کم کردن حجم مو
 • فرم دادن به مو 

 

دوره تخصصی سرفصل های کوتاهی مو هم شامل موارد زیر می‌ شوند‌ که افراد بعد از یادگیری سرفصل‌ های مبتدی این موارد را هم پشت سر خواهند گذاشت. که عبارتند از:

 • ژورنالی خوانی
 • کوتاهی ترکیبی مو
 • کوتاهی مو به صورت ژورنالی
 • کار با موزر
 • کار با قیچی پیتاژ
 • کار با تیغ پیتاژ 
 • پیاده‌سازی و یادگیری انواع پیتاژ 
 • براشینگ مخصوص با هر نوع کوتاهی
 • فرم دادن به مو
 • ویتامینه کردن مو
 • پیتاژ ترکیبی
 • کوتاه کردن مو از روی عکس
 • مراقبت های لازم بعد از کوتاهی مو

اگر بتوانید یک آموزشگاه معتبر پیدا کنید که تمام این سرفصل‌ ها را از مبتدی تا پیشرفته و تخصصی به صورت کامل و صد در صدی به شما بیاموزد، بدون تردید می توانید به فردی کاملا حرفه ای و متخصص در زمینه کوتاهی مو تبدیل شوید.

 آموزشگاه سمیه بانو در لیست آموزشگاه هایی قرار می‌ گیرد که دوره کوتاهی مو در تهران از مبتدی تا پیشرفته را به شما می آموزد.

دوره کوتاهی مو بانوان در تهران
دوره کوتاهی مو درغرب تهران

مراحل یادگیری کوتاهی مو 

یادگیری کوتاهی مو شامل مراحل مختلف می‌ شود که باید این مراحل را به ترتیب طی کنید تا در انتها، به فردی ماهر در زمینه کوتاهی مو تبدیل شوید و دوره کوتاهی مو در تهران هم دقیقا به همین منظور برگزار می شود. تا شما این مراحل را به صورت کامل بیاموزید.

 این مراحل شامل موارد زیر می‌ شود که به ترتیب آن ها را بیان می کنیم:

 1. یادگیری نکات تئوری کوتاهی مو
 2. آشنایی با قسمت های مختلف سر و صورت، آناتومی و زوایای صورت
 3. یادگیری کوتاهی زاویه ۳۰ درجه و ساده به شکل تئوری و عملی
 4. یادگیری انواع مدل های کوتاهی مو در زاویه های مختلف
 5. یادگیری ژورنال خوانی و سایر مواردی که در سرفصل های تخصصی کوتاهی مو قرار می گیرند.

سخن آخر

کوتاه کردن مو جزو مهارت هایی می باشد که قطعاً تمام آرایشگران حرفه‌ ای باید سعی کنند که آن را به صورت کامل بیاموزند. از آن‌ جایی که امروزه این نوع خدمات طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند، بازار کار بسیار خوبی هم دارند و قطعا یادگیری این مهارت، خالی از لطف نیست و می تواند مفید واقع شود.

فرقی نمی‌ کند که شما فردی مبتدی یا حرفه ای در این زمینه باشید. در هر شرایط آموزشگاه سمیه بانو، با برگزاری دوره کوتاهی مو در تهران این امکان را برای تمام آرایشگران مبتدی و حرفه ای فراهم کرده است تا در این زمینه هم مهارت کافی کسب کنند و با دریافت مدرک بین المللی و معتبر، وارد بازار کار شوند و به صورت اختصاصی یا با سایر سالن های زیبایی فعالیت کاری خود را با درآمد بسیار بالا و مناسب آغاز کنند.

 

2.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)