رنگ و مش در سعادت آباد

رنگ و مش در سعادت آباد

با توجه به اینکه صنعت مد و ارایش در چند سال اخیر بسیار پر طرفدار بوده، تکنیک رنگ و مش سعادت آباد هم از این قاعده مستثنا نیست. این تکنیک هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل انجام می باشد و باعث زیبایی و درخشندگی موها می شود. رنگ و مش در اکثر سالن های زیبایی انجام می شود.

اما به دلیل اینک موها تاثیر بی شماری در زیبایی ما دارند، پس نمیتوانیم به هر آرایشگری اعتماد کنیم و مو های خود را به آنها بسپاریم. پس باید به دنبال آرایشگر متخصص و ماهر باشیم تا به صورت حرفه ای موهای ما را رنگ کند. در ادامه قصد داریم در رابطه با مرکز تخصصی رنگ و مش سعادت آباد، روش های انجام و همچنین آسیب های رنگ و مش حرف بزنیم، پس با ما همراه باشید.

سالن زیبایی سمیه بانو

رنگ و مش در سعادت آباد در سالن زیبایی سمیه بانو که به صورت تخصصی دوره های آموزش برای کلیه خدمات آرایشی دارند. میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های فوق العاده با شماره های،02166560417 ، 02166560418 ، 09126440705 تماس بگیرید.

همچنین می توانید به سالن زیبایی مراجعه کنید و نمونه کار هایشان را از نزدیک ببینید و شاهد کارهای بی نظیر و بی نقصشان باشید.

آدرس :تهران، ستارخان، بین خیابان شادمان و بهبودی روبروی برج های ستارخان، ساختمان پزشکان پلاک۸، طبقه سوم، واحد 12

رنگ و مش 

رنگ و مش رنگ و مش در سعادت آباد بیشتر برای روشن کردن و تغییر رنگ مو می باشد. این تغییر می تواند تاثیر بسزایی در چهره افراد ایجاد کند. اما باید سالن زیبایی رنگ مو و آرایشگر مناسبی را انتخاب کرد که با روش و موادی که استفاده می کنند مو هایمان آسیب نبینند. سالن زیبایی سمیه بانو به صورت تخصصی رنگ و مش در سعادت آباد را بدون هیچگونه آسیبی انجام می دهد و دیگر لازم به هیچ گونه تغییری در مو ها نیست.

انواع رنگ و مش

 هایلایتمو ها روشن تر از رنگ زمینه مو است.
 لولایتزمینه روشن و تار های مو تیره است.
فریزینگدو رنگ مو تیره و روشن انتخاب می شود تا بین رنگ مو اختلاف ایجاد شود.
سان لایتساقه مو تیره و ریشه موها روشن تر است.
مون لایتریشه مو تیره پایین مو روشن می باشد.
مووی لایتاز ترکیب چند رنگ برای رنگ کردن بخشی از موها استفاده می شود.
هاف لایتمو ها به دو بخش تیره و روشن رنگ می شوند.
لایت گربه‌ ایبعد از بافت مو، مو ها به صورت پنجه گربه ای رنگ می شوند.
دارک لایتمو ها به صورت سایه روشن با رنگ های هم خانواده رنگ می شوند.
لایت پلنگیبا استفاده از کلاه مش مو ها به صورت نیمه رنگ می شوند.
ببری لایتبخشی از میانه مو های دکلره رنگساژ تیره می شوند.
لایت شطرنجیمو ها به صورت سفید و مشکی مانند شطرنج رنگ می شوند.
ویو لایتمشی که در آن از رنگ بنفش استفاده می شود.

روش های رنگ و مش در سعادت آباد

در حالت کلی رنگ و مش به روش انجام میشود:

  1. رنگ و مش با کلاه
  2. رنگ و مش با فویل
رنگ و مش سعادت آباد
یهترین سالن رنگ و مش سعادت آیاد

1)رنگ و مش با کلاه:

خدمات رنگ و مش سعادت آباد به این صورت می باشد که موهای کاملا خشک را شانه میزنند، کلاه را بر روی مو ها قرار داده و با قلاب موها به بیرون کشیده می شوند. مقداری که باید موها را با قلاب بیرون کشید کاملا دلخواه است. مواد به آرامی و با دقت بالا بر روی مو ها کشیده می شود. با نایلون و با یک حوله پوشانده می شود و بعد از آبکشی به اتمام می رسد.

2)رنگ و مش با فویل:

موها را شانه میزنند به طوری که مو ها کاملا صاف و بدون هیچ گره ای باشد. مو ها را با استفاده از شانه ها مخصوص آرایشگری تقسیم میکنند. هر قسمت از مو را روی فویل گذاشته و مو ها را آغشته به مواد می کنند. فویل ها را منظم جمع می کنند و بعد از مدتی مو ها شسته می شود.

رنگ و مش در منطقه سعادت آباد

آیا رنگ و مش به مو آسیب میزند؟

طبیعتا هر کسی که بخواهد رنگ مو انجام دهد نگران این موضوع می باشد که مو هایش بعد از رنگ، آسیب هایی مانند ریزش مو، وز شدن مو و… نبیند. یا این که به سراغ کدام سالن زیبایی برود که کار را با کیفیت بالایی انجام دهد؟

همانطور که قبلا اشاره شد آسیب دیدن مو ها بستگی به نوع نگهداری مو ها و مواد استفاده در رنگ و مش و همچنین نوع انجام کار توسط آرایشگر دارد.

سالن زیبایی سمیه بانو با بهترین کیفیت و با ماهر ترین آرایشگر رنگ و مش در سعادت آباد را بدون آسیب دیدگی مو ها انجام می دهد.

مراقبت مو ها بعد از رنگ و مش مو:

مو ها همیشه و در هر حالتی احتیاج به مراقبت دارند. این مراقبت ها می تواند با استفاده از ماسک های مناسب با مو ها که تحت نظر دکتر پوست پیشنهاد می شود باشد، هم می تواند با استفاده از ماسک های خانگی که مواد لازم در همه خانه ها پیدا می شود استفاده کرد. اما نکاتی هست که باعث جلوگیری از آسیب دیدن و تثبیت مو ها می شود:

  • موهایتان را با آب داغ نشورید.
  • استفاده از حرارت را کاهش دهید. مانند استفاده از اتو مو، سشوار و… تا جایی که ممکن است کمتر استفاده کنید.
  • استفاده از سشوار و دستگاه های حرارتی را به حداقل برسانید.
  • برای شستن مو های خود حتما از نرم کننده های قوی استفاده کنید.
  • سعی کنید هر چند وقت یک بار نوک موهای خود را کوتاه کنید.
  • نوک مو ها را مرتب کوتاه کنید.
  • از آسیب دیدن مو ها جلو گیری کنید. برای مثال زمان طولانی در معرض نو خورشید نباشید.
  • استفاده از شامپوی مناسب برای مو ها.

موارد گفته شده نیاز به رعایت بعد از انواع خدمات رنگ و مش در سعادت آباد و سالنهای زیبایی مو دارد.

رنگ و مش در سعادت آباد:

همانطور که گفتیم رنگ و مش در سعادت آباد باید بر اساس و قواعد خاصی انجام شود تا اولا رنگ مورد دلخواه مشتری باشد، و ثانیا از موادی که استفاده نشود که باعث شود مو های مشتری آسیب ببینید. اما مسئله ای که وجود دارد این است که بسیاری از بانوان علاقه مند به یاد گیری رنگ و مش مو هستند. قصد دارند از این طریق کسب در آمدی داشته باشند.

سالن زیبایی سمیه بانو در تهران با بیش از 400 هنرجو به صورت تخصصی رنگ و مش در سعادت آباد را انجام می دهد و در کنار این کار، زیر نظر بهترین رنگ کار مو در تهران و آرایشگر ها آموزش هم دارند که خیلی راحت می توانید آموزش ببینید و رنگ کردن مو رو به صورت کاملا حرفه ای یاد بگیرید.

جمع بندی:

در این مقاله به بررسی رنگ مو و انواع خدمات آن همچنین نحوه مراقبت از موها بعد از فرایند رنگ پرداختیم. بررسی این موارد برای رسیدن به بهترین نتیجه در موها بسیار ضروری است. خدمات رنگ و مش سعادت آباد دارای مزیت های فراوانی می باشد که می توانید به راحتی از این مزیت های استفاده کنید و چهره شما، هر روز زیباتر شود. سالن زیبایی سمیه بانو هم دارای آموزش حرفه ای خدمات هم ارائه خدمات به صورت تخصصی و ماهرانه را دارند.

 

4.3/5 - (84 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)