رنگ و مش در ستارخان

رنگ و مش در ستارخان

اگر برای انجام خدمات رنگ و مش در ستارخان به دنبال یک سالن زیبایی خوب هستید که خدمات رنگ و مش در غرب تهران را به صورت حرفه ای برای شما انجام دهد پیشنهاد می کنیم که در این مقاله همراه ما باشید

یکی از بهترین مراکز رنگ و مش در ستارخان، آکادمی سمیه بانو است که با ارائه خدمات رنگ و مش با کیفیت و به صرفه توانسته نظر تمام مشتریان را به خود جلب کنید و میزان رضایت مشتری ها را به نزدیک 100 درصد برساند. رنگ و مش همیشه جزو اولین خدماتی هستند که خانم ها به سراغ استفاده از آن ها می روند، زیرا رنگ و مش می تواند در کمترین زمان ممکن چهره‌ای جذاب به فرد ارائه کند البته اگر به صورت حرفه‌ای انجام شده باشد.

شماره تماس و آدرس آکادمی سمیه بانو 

آدرس : خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

02166560417 

09126440705

خدمات رنگ و مش در ستارخان

انجام خدمات رنگ و مش در ظاهر بسیار ساده است، زیرا شما می توانید با استفاده از چند آموزش خودتان نیز اقدام به رنگ کردن موهایتان کنید، اما نتیجه کار مهم است که مطمئن باشید اگر در این زمینه تخصص کافی نداشته باشید، پشیمان می شوید.

خیلی از سالن های زیبایی هم با این که خدمات رنگ و مش ارائه می کنند، ولی نمی تواند به صورت حرفه‌ای این خدمات را برای مشتری انجام دهند که نتیجه کار بی کیفیت می شود؛ از این رو توصیه می کنیم اگر به دنبال بهترین مرکز رنگ و مش در ستارخان با حضور بهترین رنگ کار مو در تهران هستید، حتما از خدمات سمیه بانو برای یکبار هم که شده استفاده کنید.

 

آموزش رنگ و مش در ستارخان:

سالن زیبایی سمیه بانو نه تنها مرکز تخصصی رنگ مو در تهران می باشد، بلکه به دلیل مهارت و تجربه فراوان سمیه یادگاری دوره های آموزشی رنگ و مش در این سالن برگذار می شود. سمیه یادگاری بهترین هنرآموز در زمینه آموزش رنگ و مش در ستارخان می باشد. سالن زیبایی سمیه بانو آموزش 0 تا 100 رنگ و مش را به هنرجویان و علاقه مندان این رشته آموزش می دهد. تمامی نکات و مسائل مهم آموزشی در این دوره گفته می شود.

در این دوره با انجام عملی رنگ و مش تمامی اشکالات شما رفع می شود. بعد از اتمام دوره موفق به کسب مدرک فنی حرفه ای کی شوید و دیگر نیازی به هیچ گونه کلاس و آموزش های دیگر نخواهید داشت.

سمیه یادگاری با سابقه بیش از 20 سال در این زمینه حرفه ای ترین و بهترین رنگ کار مو در تهران می باشد. هنرجویانی که در این دوره شرکت کردن انواع رنگ مو و انواع رنگ و مش را آموزش دیده و به راحتی وارد بازار کار و تخصص خود شده اند.

سرفصل های دوره رنگ و مش در سالن زیبایی سمیه بانو:

همان طور که گفته شد سالن زیبایی سمیه بانو در کنار خدمات رنگ مو دوره های آموزشی هم برگذار می کند. در این دوره سرفصل هایی آموزش داده می شود که با آموزش این سرفصل ها تمام ابهامات شما رفع می شود.

این سرفصل ها به شرح زیر است:

رنگ و مش در ستارخان

 • آشنایی با انواع اکسیدان

 

 • آشنایی با پایه های رنگ

 

 • آشنایی با انواع پایه دکلره

 

 • ترکیب رنگ های اولیه و ثانویه

 

 • آموزش پوشش سفیدی مو با رنگ

 

 • آشنایی با کاتالوگ خوانی رنگ ها

 

 • آموزش انواع رنگ و مش

 

 • آموزش رنگ گذاری چند مرحله ای

 

 • آموزش انواع هایلایت

 

 • تکنیک های دکلره

 

همانطور که مشاده می کنید سرفصل های این دوره فراوان است. برای آگاهی و اطلاعات کامل از دوره های آموزشی رنگ و مش، دوره تخصصی کوپ و… سالن زیبایی سمیه بانو با شماره تماس های بالا تماس بگیرید.

 

قیمت و هزینه دوره های آموزش رنگ و مش در ستارخان:

دوره های آموزش رنگ و مش و دوره های کوتاهی مو و.. تعرفه مشخص و تعیین شده ای ندارند. قیمت های دوره های آموزشی متختلف و متغیر هستند. معمولا قیمت های دوره با توجه به انتخاب آموزشگاه و هنرآموز مشخص می گردد. البته فراموش نکنیم که دوره ای که انتخاب می کنیم باید جامع، کامل و با تدریس بهترین هنر آموز باشد. تا تمامی آموزش ها و نکات مهم گفته شود.

همچنین باید در بهترین مرکز تخصصی رنگ مو آموزش داده شود تا با امکانات و تجهیزات بتوان به صورت عملی هم آموزش ببینید تا اشتباهات و ایرادات شما گرفته شود. سالن زیبایی سمیه بانو آموزشگاه و مرکز تخصصی رنگ و مش در تهران می باشد. این آموزشگاه با وجود امکانات و تجهیزات کامل بهترین دوره ها را برگذار کرده و شما بعد از پایان دوره ها موفق به کسب مدرک فنی و حرفه ای می شوید.

آرایشگاه تخصصی رنگ مو در ستارخان

اگر به دنبال سالن زیبایی با کیفیت و به صرفه در اطراف ستارخان اعم از میدان صادقیه، یادگار امام، پل ستارخان، سه راه تهران ویلا و خیابان باقر خان هستید، بد نیست از خدمات تخصصی رنگ و مش سمیه بانو استفاده کنید. تمام خدماتی که در سمیه بانو ارائه می شود، توسط متخصصین آرایش رنگ و مش که خود مدرس حرفه‌ای رنگ و مش هستند، ارائه می شود که این یعنی استفاده از خدمات بسیار با کیفیت و به صرفه که مطمئن پاسخگوی نیاز هر شخصی است.

بهترین رنگ و مش کار در ستارخان

اگر تمایل به دیدن  آموزش ترکیب رنگ در تهران دارید مقاله فوق را بخوانید

دوره آموزش رنگ و مش در تهران

دوره آموزشی رنگ و مش در تهران که توسط آکادمی سمیه بانو برگزار می شود، جزو بهترین و با کیفیت ترین دوره های موجود در سطح تهران می باشد، زیرا این دوره برخلاف سایر دوره ها با سرفصل هایی کاربردی تر آماده تدریس به هنرجویان شده است و فردی که پا در این دوره می گذارد با هدف ورود به بازار کار آموزش داده می شود.

نکته مهم:

دوره تخصصی رنگ و مش آکادمی سمیه بانو دارای مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای می باشد که مسیر شما در ورود به بازار کار را هموار تر می کند و می تواند به عنوان یک رزومه خوب برای شما به حساب آید.

خدمات رنگ و مش در سمیه بانو

خدمات رنگ و مش در سمیه بانو، با توجه به مد روز ارائه می شود و در ارائه خدمات رنگ و مش، تمام سلیقه ها مورد اهمیت واقع شده‌اند. بهتر بگم که خدمات رنگ و مش سمیه بانو بسیار تکمیل هستند و شما با هر سلیقه‌ای که وارد سالن زیبایی سمیه بانو شوید، غیر ممکن است که بدون استفاده از خدمات رنگ و مش از آن خارج شوید.

رنگ و مش در ستارخان

برخی از خدمات سالن زیبایی سمیه بانو شامل موارد زیر است.

بالیاژهایلایت
آمبرهلولایت
سامبرهفریزینگ
رنگ و مشسان لایت

 

 

چرا باید از خدمات رنگ و مش سمیه بانو استفاده کنیم؟

دلایل استفاده از خدمات سمیه بانو در یک جمله خلاصه نمی شود، زیرا سالن زیبایی سمیه بانو، حاصل سال ها تجربه حرفه‌ای است؛ از این رو باید به عوامل مهمی که باعث می شوند شما از خدمات سمیه بانو استفاده کنید، اشاره داشته باشیم. با توجه به موضوعات گفته شده، مهم ترین ویژگی خدمات آکادمی سمیه بانو در موارد زیر خلاصه می شود.

 1. کیفیت فوق العاده بالا

زمانی که حرف از کیفیت زده می شود، سمیه بانو واقعا قابل مقایسه با هیچ سالن زیبایی دیگری نیست. دقت داشته باشید که خدمات رنگ و مش در سمیه بانو به صورت اختصاصی ارائه می شود و 99 درصد مشتریانی که از خدمات ما استفاده کرده‌اند راضی بوده‌اند که با توجه به این موضوع، می توان گفت کیفیت خدمات رنگ و مش سمیه بانو در بین تمام سالن های زیبایی حرف اول را می زند.

 1. تعرفه بسیار اقتصادی

تمام خدمات سمیه بانو با در نظر گرفتن این موضوع که مشتری در اولویت قرار دارد، ارائه می شود که باتوجه به این موضوع، هزینه رنگ و مش سمیه بانو بسیار به صرفه و ارزان در نظر گرفته شده‌اند تا همه بتوانند از خدمات رنگ و مش ویژه سمیه بانو استفاده کنند.

 

 1. ارائه خدمات متنوع

هر نوع رنگ و مشی که نیاز داشته باشید، متخصصان سمیه بانو می توانند با بالاترین کیفیت برای شما انجام دهند. همانطور که در بخش خدمات رنگ و مش نیز اشاره داشتیم؛ خدمات رنگ و مش سمیه بانو محدود نمی باشد و تمام روش های رنگ و مش پرطرفدار را شامل می شود که شما به راحتی می توانید از هر نوع رنگ و مش که دوست دارید، استفاده کنید.

 1. استفاده از پرسنل حرفه‌ای

تمام پرسنلی که به مشتریان، خدمات رنگ و مش ارائه می کنند، دارای سال ها تجربه حرفه‌ای می باشند و به این شکل نیست که از افراد کم تجربه و کارآموز برای رنگ و مش استفاده کنیم زیرا اعتقاد داریم زمانی رنگ و مش ارزش دارد که به صورت حرفه‌ای ارائه شده باشد.

جمع بندی

خدمات رنگ و مش جزو خدماتی است که تمام سالن های زیبایی ارائه می کنند ولی با کیفیت و هزینه های مختلف. یکی از بهترین مراکز ارائه کننده خدمات رنگ و مش در ستارخان، سمیه بانو است که با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات رنگ و مش، به شما قول با کیفیت ترین خدمات رنگ و مش را می دهد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)