آموزش صفر تا صد رنگ و مش

آموزش صفر تا صد رنگ و مش

آموزش صفر تا صد رنگ و مش در سمیه بانو با هدف آموزش تخصصی هنرجویان برای ورود به بازار کار برگزار می شود، پس اگر به دنبال یک آموزش حرفه‌ای و کسب درآمد از طریق رنگ و مش در کمترین زمان ممکن هستید، این دوره آموزش صفر تا صد رنگ و مش را به هیچ وجه از دست ندهید. در طول مقاله با ویژگی، هزینه و سرفصل های دوره آموزشی رنگ و مش بیشتر آشنا می شویم.

شماره تماس و آدرس آکادمی سمیه بانو 

آدرس: خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک 8 ، واحد 12 ، طبقه سوم

شماره های تماس:

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

دوره آموزش صفر تا صد رنگ و مش

رنگ و مش جزو خدماتی است که طرفداران زیادی دارد که با توجه به این موضوع اکثر سالن های زیبایی، خدمات رنگ و مش ارائه می دهند. اگر شما هم علاقه به رنگ و مش داشته باشید و بخواهید از این طریق کسب درآمد کنید، قبل از هر چیزی باید به فکر یک آموزش حرفه‌ای بروید تا تمام مباحث رنگ و مش را به صورت تخصصی به شما آموزش دهد. دقت داشته باشید که رنگ و مش جزو خدمات پرکاربرد و متنوع است که شما باید تمام متد های پرکاربرد آن را به صورت حرفه‌ای انجام دهید.

کلاس آآموزش صفر تا صد رنگ مو که در سمیه بانو برگزار می شود، از صفر تا صد بوده و به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد. ساده تر بگم که دوره رنگ و مش سمیه بانو با توجه به متدهای روز طراحی و توسعه پیدا کرده که با توجه به این موضوع، هنرجو از پایه و صفر تمام مباحث رنگ و مش را یاد می گیرد و به سمت رنگ و مش پیشرفته می رود.

سرفصل های دوره آموزش رنگ و مش سمیه بانو بسیار کامل و تخصصی می باشد که با توجه به استاندارد های فنی و حرفه‌ای هم تدوین شده است. هدف از این استاندارد سازی، ساده کردن فرآیند اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای می باشد که در پایان دوره به شما داده می شود.

سرفصل های آموزش صفر تا صد رنگ و مش

همانطور که گفته شد، آموزش مبتدی تا حرفه‌ای رنگ و مش سمیه بانو، با توجه به استاندارد های فنی و حرفه‌ای طراحی ولی توسعه پیدا کرده. ساده تر بگم که سرفصل های آموزش صفر تا صد رنگ و مش، همان سرفصل های دوره های فنی و حرفه‌ای است ولی تخصصی و کاربردی تر. با توجه به تمام تعاریف، سرفصل های آموزش جامع رنگ و مش، شامل مباحث زیر می شود.

شناخت مثلث رنگی و پیگمنت شناسی

آموزش پایه ی دکلرهآموزش کاتالوگ خوانی

آموزش رنگ مو

آموزش مش با کلاه و با فویلآموزش بالیاژ، آمبره و سامبره
آموزش رنگ ریشه و موهای سفیدآموزش ریموو رنگ مو

آموزش ویتامینه مو

آموزش فر مو

آموزش کراتینه و صافی موآموزش استایلینگ
آموزش مرتب  و منظم کردن موآنالیز رنگساژ مو

ترمیم لایت مو

مش شعاعیدکوپاژ دکلره

ترمیم دکلره مو

کلاس آموزش رنگ و مش

دوره های آموزش رنگ و مش در آکادمی های مختلف به شیوه های مختلفی برگزار می شود. غالب برگزار کنندگان دوره های آموزش صفر تا صد رنگ و مش، دوره خود را به دو بخش مقدماتی و تخصصی تقسیم بندی می کنند که این یعنی شما برای یک دوره باید دو بار هزینه پرداخت کنید؛ ولی در سمیه بانو چیزی به اسم تفکیک دوره وجود ندارد و آموزش رنگ و مش از صفر تا صد در یک دوره بر گزار می شود تا هم هزینه شما کاهش یابد و هم خیلی کاربردی تر بتوانید آموزش ببینید.

آموزش رنگ و مش در تهران

بازار کاری رنگ و مش چطوره؟

همانطور که گفته شد، رنگ و مش جزو خدمات رایج هر سالن زیبایی رنگ مو است که این موضوع نشان دهنده اهمیت رنگ و مش در سالن های زیبایی و بازارکاری خوبی این شغل است. البته بد نیست بدانید، زمانی بازار کاری این شغل برای شما هم به یک کسب و کار حرفه‌ای تبدیل می شود که تمام متدهای آموزش رنگ مو صفر تا صد را به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام دهید؛ پس بهترین راه برای جذب درآمد بالا از طریق رنگ و مش، گذراندن دوره آموزش صفر تا صد رنگ و مش آکادمی سمیه بانو است.

هزینه آموزش رنگ و مش

قیمت آموزش رنگ و مش با توجه به این که دوره به صورت آموزش رنگ مو از صفر تا صد می باشد، باید از هزینه بسیار بالایی برخوردار باشد ولی سمیه بانو برای این که هر فردی با هر شرایطی بتواند در دوره رنگ و مش شرکت کند، هزینه دوره آموزشی رنگ و مش را به حداقل رسانده است. با تمام تفاسیر گفته شده، هزینه آموزش صفر تا صد رنگ و مش در سمیه بانو از 4.500.000 شروع و تا 6.500.000 نیز افزایش پیدا می کند.

زمان برگزاری دوره آموزش رنگ و مش

با توجه به این که دوره آموزش صفر تا صد رنگ مو سمیه بانو، دارای محدودیت در ثبت نام هست و با توجه به استقبال هنرجویان، زمان برگزاری دوره آموزش رنگ و مش، در بازه های زمانی مختلف است که برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری دوره و ثبت نام در دوره رنگ و مش، می توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

بسیار خوشحال هستیم که تا اینجای مقاله همراه ما بوده اید پیشنهاد می کنیم که از مقاله آموزش بالیاژ در غرب تهران دیدن کنید

وسایل و ابزار مورد نیاز دوره رنگ و مشبهترین سالن رنگ مو در اقدسیه

 1. شانه و کلی پس
 2. کاسه و برس رنگ
 3. قلاب و سنجاق فلزی
 4. حوله و پیش‌بند یک‌بارمصرف
 5. کلاه رنگ نایلونی و فویل آلومینیوم با عرض ۱۱ و ۵۱ سانتی‌متر
 6. کلاه مش از جنس پلاستیک مقاوم
 7. مواد ضدعفونی برای ابزار
 8. نرم‌کننده فوری و ماده ویتامینه
 9. اکسیدان کرم ۳، ۶، ۹ و ۱۱ درصد
 10. تثبیت کننده رنگ مو مایع
 11. کرم بی رنگ کننده کرمی و پودر بی رنگ کننده پودر آبی و سفید
 12. سرشوی، سشوار کلاهی، سشوار، اتو مو و بیگودی فر، ساده و ماژورکلاس رنگ و مش

شما بعد از گذراندن دوره رنگ و مش، قادر به انجام کارهای زیر هستید

بعد از اتمام این دوره و اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای رنگ و مش، شما می توانید در هر سالن زیبایی شروع به کار کنید و از طریق رنگ و مش به درآمد بالا برسید. بعد از این دوره دیگری فرقی ندارد که مشتری چه مدل رنگ مویی بخواهد، زیرا شما می توانید تمام متد های رنگ و مش را به صورت حرفه‌ای اجرا کنید. به علاوه شما می توانید بهترین رنگ و مش متناسب با رنگ مو و پوست مشتری را به او پیشنهاد دهید که می تواند در افزایش درآمد شما بسیار کارآمد باشد.

آموزش صفر تاصد رنگ و مش

دوره آموزش صفر تا صد رنگ و مش کجا برگزار می شود

تمام دوره های رنگ و مش در تهران و تحت نظارت بهترین مدرس رنگ مو در ایران برگزار می شود. فرقی ندارد که شما به دنبال دوره رنگ و مش در شرق تهران باشید یا به دنبال دوره رنگ و مش در غرب تهران، زیرا این دوره رنگ و مش برای تمام افرادی که در تهران و اطراف آن هستند مناسب می باشد.

ویژگی دوره رنگ و مش سمیه بانو

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا باید دوره رنگ و مش سمیه بانو را انتخاب کنیم، مگر تفاوت این دوره با سایر دوره های اموزش صفر تا صد رنگ و مش در چیست؟ سوال بسیار خوبی است که در ادامه با پرداختن به ویژگی های دوره رنگ و مش سمیه بانو به طور کامل به آن پاسخ می دهیم.

 1. مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای

پس از گذراندن این دوره ها به هنرجو مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای داده می شود که برای ورود شما به بازار کار بسیار رزومه خوبی به حساب می آید. البته سرعت ورود هنرجویان به بازار کار، فقط به داشتن مدرک نیست و توانایی های خودشان نیز در ورود سریع به بازار کار بسیار موثر است.

 1. بهترین مدرسین کشوردوره جامع رنگ و مش

از سایر مزایای آموزش رنگ و مش سمیه بانو که این دوره را با سایر دوره ها متمایز می سازد، می توان به مدرس دوره اشاره نمود. هر چه مدرس یک دوره مباحث تخصصی را قابل درک و ساده تر توضیح دهد، شما بهتر مباحث را فرا می گیرد که این موضوع نیازمند تجربه مدرس است. با توجه به این موضوع سمیه بانو از بهترین مدرس کشور برای آموزش رنگ و مش استفاده می کند.

 1. بهترین تجهیزات موجود

اموزش صفر تا صد هایلایت مو و انواع رنگ مو در سالن سمیه بانو از بهترین تجهیزات استفاده می شود تا هنرجو بتواند به بهترین شکل آموزش ببیند و تجربه استفاده از تجهیزات عالی برای رنگ و مش را داشته باشد. تجهیزات رنگ و مش سمیه بانو به صورت کامل و تکمیل می باشد که هنرجو و مدرس را قادر می سازد تا مباحث درسی را به صورت عملی و با کیفیت بالاتری پیاده سازی کنند.

 1. هزینه عالی، کیفیت عالی تر

آکادمی سمیه بانو هزینه و کیفیت را همیشه در اولویت خود قرار داده تا با هزینه بسیار به صرفه بتوان در یکی از بهترین دوره های رنگ و مش شرکت نمود. ساده تر بگم شما با یک هزینه بسیار ارزان می توانید در یک دوره با کیفیت و سرفصل های بین المللی شرکت کنید.

 1. پشتیبانی کامل و تخصصی

شما قبل، در حین و بعد از دوره، می توانید از پشتیبانی تخصصی سمیه بانو استفاده کنید تا تمام مشکلات خود را به راحتی حل کنید. با توجه به این که دوره آموزش صفر تا صد رنگ و مش سمیه بانو از هر نظر تکمیل است، پس پشتیبانی این دوره هم باید به این شکل باشد که هنرجو از هیچ نظر مشکل نداشته باشد.

سوالات متداول

به عنوان آخرین بخش مقاله به مهم و پر تکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزش رنگ مو از صفر تا صد می پردازیم. این سوالات ممکن است تمام سوالات احتمالی را پوشش نداده باشد که با توجه به این موضوع، توصیه می کنیم سوال خود را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ بدهیم.

 1. تفاوت قیمت های دوره رنگ و مش در چیست؟

تفاوت قیمت دوره رنگ و مش در تعداد هنرجویانی است که در یک کلاس به صورت هم زمان حضور پیدا می کند که با توجه به این تعریف کلاس صفر تا صد رنگ و مش در سه سطح گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود.

 1. آیا این دوره ضامن ورود ما به بازار کار است؟

دقت داشته باشید که درست است این دوره از صفر تا صد می باشد و در آخر آن به شما مدرک ارائه می کنند ولی برای ورود به بازار کار شرایط دیگری نیز وجود دارد. ساده تر بگم احتمال ورود شما به بازار کار در این دوره 99 درصد است اگر خودتان بخواهید و برای آن تلاش کنید.

 1. پشتیبانی دوره تا چه زمانی ادامه پیدا می کند؟

پشتیبانی دوره تا 6 ماه بعد از دوره پابرجاست و ما به تمام سوالات شما پاسخ می دهیم. البته بعد از این مدت هم شما می توانید سوالات خود را با مطرح کنید و به جواب قطعی برسید.

 1. در این دوره مش با کلاه و مش با فویل هر دو آموزش داده می شود؟

بله: قطعا تمام مباحث مطرح در رنگ و مش که در سالن های زیبایی کاربرد دارند، در این دوره مطرح می شود و شما می توانید از آن بهره ببرید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)