رنگ و مش زعفرانیه

رنگ و مش زعفرانیه

اگر شما هم در مورد ظاهر خدمات رنگ و مش زعفرانیه تهران که توسط سمیه بانو ارائه می شود سوالی دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. مطمئناً هر سالن زیبایی می تواند رنگ و مش را ارائه دهد، اما سالن زیبایی سمیه بانو در زمینه رنگ و مش تخصص ویژه ای دارد. بهتر است بگوییم وقتی از خدمات رنگ و مش سالن زیبایی سمیه بانو استفاده می کنید فقط با زیبایی واقعی آشنا می شوید که در این مقاله به راز این زیبایی پی خواهید برد.

خدمات رنگ و مش در زعفرانیه

انجام خدمات رنگ و مش تاثیر بسزایی در ظاهر و زیبایی فرد دارد مشروط بر اینکه به صورت تخصصی انجام شود. رنگ و مش در تمام سالن های زیبایی زعفرانیه تهران ارائه می شود اما وقتی صحبت از کیفیت به میان می آید، تنها چند نام محدود به گوش می رسد که یکی از آن ها آکادمی سمیه بانو است. توصیه می کنم برای آشنایی بیشتر با خدمات رنگ و مش ارائه شده در زعفرانیه تهران توسط بهترین رنگ کار مو در تهران به قسمت رزومه و گالری سایت مراجعه نمایید.

شماره تماس های سمیه بانو:

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

 

 آرایشگاه تخصصی رنگ مو در زعفرانیه

اگر شما بخواهید یک آرایشگاه ویژه رنگ و مش زعفرانیه تهران پیدا کنید، برای شما کمی دشوار خواهد شد، سالن زیبایی سمیه بانو یکی از بهترین سالن های زیبایی در زعفرانیه تهران است که متخصص در خدمات رنگ و مش است. اگر شما در زعفرانیه تهران هستید و به دنبال بهترین سالن زیبایی هستید، می توانید از طریق شماره در صفحه سایت با متخصصان ما زمان مورد نظر خود را رزرو کنید.

دوره آموزش رنگ و مش در زعفرانیه

خدمات ویژه و حرفه ای سمیه بانو به رنگ و مش مشتریان ختم نمی شود، زیرا در آکادمی سمیه بانو تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می گذاریم. با عضویت در دوره آموزش رنگ و مش در تهران، ورود خوبی به بازار کارِ رنگ و مش را تضمین می کنید، پس اگر به رنگ و مش علاقه دارید و می خواهید از طریق رنگ و مش درآمد نیز کسب کنید، با شرکت در دوره های آموزشی مخصوص رنگ و مش زعفرانیه در سالن زیبایی سمیه بانو  به اهداف خود خواهید رسید.

توجه: تمامی دوره های تخصصی رنگ و مش زعفرانیه در آکادمی سمیه بانو دارای سطح فنی و حرفه ای می باشد که می تواند راهی برای ورود به بازار کار و رزومه خوبی به حساب آید.

رنگ و مش زعفرانیه

خدمات رنگ و مش در سال زیبایی سمیه بانو

همانطور که گفته شد رنگ و مش محمودیه فقط یک شغل پولساز در سالن زیبایی سمیه بانو نیست، بلکه تخصصی است که علاقه زیادی به رنگ و مش های افراد مختلف داشته است. ما در آکادمی و سالن زیبایی سمیه بانو کلیه خدمات رنگ و مش زعفرانیه را به صورت تخصصی ارائه می دهیم که مهم‌ترین آن ها به شرح زیر می باشد.

سان لایت

 

بالیاژ

 

لولایت

 

هایلایت

 

آمبره و سامبرفریزینگ

 

 

 

مزایای خدمات رنگ و مش زعفرانیه در سالن زیبایی سمیه بانو

همانطور که گفتم، خدمات سالن زیبایی سمیه بانو به طور تصادفی به عنوان یکی از بهترین خدمات رنگ و مش زعفرانیه تهران شناخته نمی شود و برتری این خدمات به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن است. بهتر است به ویژگی های رنگ و مش و سایر خدمات نیز توجه داشته باشیم.

کیفیت باورنکردنی

اولویت اول ما در سالن زیبایی سمیه بانو رضایت مشتری است و رضایت مشتری با دریافت کیفیت عالی حاصل می شود. یکی از افتخارات سالن زیبایی سمیه بانو رضایت 99 درصدی مشتریان است که همواره باعث رشد کسب و کار ما شده است. اگر فقط یک بار از خدمات سمیه بانو استفاده کنید به کیفیت واقعی رنگ و مش پی خواهید برد.

تعرفه مقرون به صرفه

موفقیت هر کسب و کار بستگی به کارکنان دارد و با توجه به آنچه که ما گفتیم، تمام خدمات سمیه بانو با کیفیت عالی ارائه می شود، بنابراین سالن زیبایی سمیه بانو، فقط مختص کارکنان حرفه ای است. تمام کارکنان آکادمی سمیه بانو سال ها تجربه کسب کرده اند و می توانند از خدمات رنگ و مش زعفرانیه ما با خیال راحت استفاده کنند.

 ارائه خدمات تکمیلی

با توجه به اینکه سالن زیبایی سمیه بانو سالهاست به صورت تخصصی در زمینه خدمات رنگ و مش فعالیت می کند، بنابراین جای تعجب نیست که کلیه خدمات رنگ و مش زعفرانیه سمیه بانو از سایر سالن های زیبایی در زعفرانیه کامل تر باشد. هر روشی که در رنگ و مش استفاده شود در سمیه بانو نیز قابل اجراست.

 سالن زیبایی سمیه بانو ارائه دهنده ی انواع خدمات رنگ و مش است که از مواد اولیه مطمئن و با کیفیت استفاده می کند. سالن زیبایی سمیه بانو، خدمات متنوعی از رنگ و مش زعفرانیه را برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته و به روزترین مدل های رنگ و مش را اراٸه می دهد. سالن زیبایی سمیه بانو همواره تلاش می کند تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد تا رضایت آن ها را کسب کند.

روش های مش کردن مو

رنگ مو یکی از مهمترین بخش‌های ارائه شده در خدمات سالن های زیبایی می باشد، به همین دلیل انتخاب آموزشگاه مناسب برای آموزش رنگ و مش که توسط بهترین اساتید انجام شود بسیار سخت است. زیرا، در دوره مش کردن مو انواع تکنیک‌های مختلفی وجود دارد که باید بر اساس نوع خواسته مراجعه کننده توانایی ارائه خدمات همچون چتری مو یا چتری مش با بهترین متریال ها و مارک‌های رنگ مو انجام دهید، پس به بهترین آموزشگاه رنگ و مش زعفرانیه مراجعه کنید تا بتوانید از روش‌های جدید مش کردن موها برای ورود به بازار کار استفاده کنید .

 • مرحله اول

در نخستین مرحله از مش کردن مو شما باید مرحله روشن کردن لایه هایی از موهای سر را سپری کنید. در این مرحله باید با نحوه دکلره و اکسیدان کردن موها آشنا شوید. دکلره دارای انواع مارک‌های مختلف است که باید با آنها آشنایی داشته باشید. زیرا، پودر دکلره بر اساس نوع کاربردی که دارند به پودر دکلره آبی و پودر دکلره سفید تقسیم بندی می شوند. در این روند تقسیم بندی دکلره پودر آبی رنگ قوی تر از پودر دکلره سفید دارد و اصولاً برای موهای سالم که دارای رنگ تیره می باشند و بهتر از استفاده شود، ولی پودر سفید معمولاً برای موهای حساس و نازک استفاده می‌شود. لیکن لازم به ذکر است که در طی مرحله دکلره و اکسیدان نیاز است که توجه بسیار زیادی به زمان داشته باشید. چرا که دقیقاً پس از سپری شدن ۴۵ دقیقه پودر دکلره خاصیت خود را از دست داده و اکسیدان باعث از بین رفتن ریشه مو می‌شود.

 • مرحله دوم

بعد از سپری شدن مرحله دکلره و اکسیدان به مرحله رنگساژ می رسید؛ یعنی به رنگ کردن مو بعد از مرحله دکلره، رنگساژ می‌گویند. برای این مرحله شما باید  رنگ مورد نظر خودتان را به مدت ۱۰ دقیقه روی دکلره قرار دهید و صبر کنید،  بعد یکی از روش های مش کردن مو را انتخاب کنید و رنگ اصلی را بر روی موها قرار دهید.

 

 

خدمات رنگ و مش در سالن زیبایی سمیه بانو

 • لایت شانه ای
 • لایت با کلاه
 • هایلایت با کلاه
 • مش خطی
 • مش نواری
 • مش چتری

رنگ و مش در سالن زیبایی سمیه بانو در زعفرانیه

رنگ و مش زعفرانیه یکی از خدماتی است که در بسیاری از موارد ساده گرفته می شود و به آن اهمیتی که شایسته آن است داده نمی شود. رنگ و مش یکی از مهم ترین خدماتی است که می توانید برای زیبایی خود از آن استفاده کنید، به شرطی که توسط متخصص زیبایی رنگ و مش انجام شده باشد. زیبایی خود را با خیالی آسوده به دستان هنرمند پرسنل حرفه ای سالن زیبایی سمیه بانو بسپارید.

در صورتی که تصمیم دارید قبل از سال نو جلوه زیبایی به موهای خود بدهید و همچنین نگران این موضوع هسید که موهای شما آسیب نبیند، به شما پیشنهاد می دهیم به سراغ یکی از بهترین رنگ و مش کار های حرفه ای در زعفرانیه یعنی سالن زیبایی سمیه بانو مراجعه کنید.

 

سالن زیبایی سمیه بانو، با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا و همچنین به کار گیری مواد اولیه استاندارد و مرغوب، تجربه رنگ و مش لذت بخشی را برای شما فراهم خواهد کرد.

سالن زیبایی سمیه بانو، به عنوان بهترین سالن زیبایی در زعفرانیه است که تجربه و فراوان و سابقه درخشانی در رنگ و مش دارد.

4/5 - (46 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)