کوتاهی شیک در تهران

کوتاهی شیک در تهران

کوتاهی شیک در تهران توسط سالن های زیبایی و آرایشی مختلف انجام می شود. اما شما باید بر اساس نوع مدلی که انتخاب کرده اید، سالن مورد نظر را انتخاب کنید و حتماً قبل از انجام کوتاهی از آرایشگر خود بپرسید آیا توانایی پیاده سازی مدل مورد نظر را روی موهای شما دارد یا خیر. تا در نهایت فرایند کوتاه کردن موی شما با موفقیت طی شود.

یکی از بهترین راه ها برای ایجاد تغییر در چهره کوتاه کردن مو می باشد. به خصوص که امروزه استایل ها و مدل های بسیار متنوع برای مدل مو وجود دارند و همین باعث می شود تا فرایند کوتاهی تکراری و قدیمی نباشد و دارای تنوع بسیار بالا باشد. تا هر فرد بر اساس فرم صورت، رنگ پوست و سلیقه ای که دارد، بتواند بهترین مدل برای کوتاهی را انتخاب کند.

 اگر ساکن استان تهران هستید و دوست دارید که بهترین سالن برای کوتاهی شیک در تهران را پیدا کنید، تا به آن سالن مراجعه داشته باشید، باید سالن سمیه بانو را به شما معرفی کنیم. این سالن زیبایی یک سالن بسیار معتبر و شناخته شده در حوزه ی خدمات زیبایی و به خصوص خدمات کوتاهی مو می باشد که انواع جدیدترین استایل های مو را بر اساس متد روز دنیا می تواند پیاده سازی کند و بهترین کوپ مو در تهران را انجام می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های کوتاهی و خدمات کوتاهی مو سمیه بانو با شماره های زیر تماس بگیرید.

آدرس ما: تهران خیابان ستارخان، مابین شادمهر و بهبودی، روبروی برج های ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

این خدمات با کیفیت باعث شده اند که نه تنها تهرانی‌ های گرامی بلکه حتی شهرستانی هایی که دسترسی به آرایشگر حرفه ای ندارند، علاقمند به حضور در این سالن زیبایی و کوتاهی موهای خود در این سالن زیبایی باشند. اکنون می توانید به میزان اهمیت آرایشگر در فرایند کوتاهی مو پی ببرید.

معرفی سالن برای کوتاهی شیک در تهران 

بهترین سالن برای کوتاهی شیک در تهران سالنی می باشد که خدمات کوتاهی خود را به صورت گسترده ارائه دهد و محدودیت خاصی نداشته باشد.

 منظور از محدودیت، این است که سالن زیبایی مورد نظر باید انواع و اقسام مدل های کوتاهی مو را پشتیبانی کند و اگر مشتری یک عکس ژورنالی به آرایشگر نشان داد و درخواست کوتاهی با آن سبک را داشت، آرایشگر بتواند دقیقا همان مدل را روی موهای مشتری پیاده سازی کند. چنین سالنی در لیست بهترین ها قرار می گیرد و قطعاً طرفداران زیادی پیدا می‌ کند.

 سالن زیبایی سمیه بانو از جمله سالن هایی می باشد که در استان تهران مشغول به فعالیت است. این سالن زیبایی خدمات مختلف حوزه ی زیبایی را در سطح کیفی بالا ارائه می دهد که خدمات مربوط به کوتاهی هم جزو یکی از پرطرفدارترین خدمات این سالن محسوب می شوند.

 اگر دوست دارید که دوره کوتاهی مو در تهران را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما سالن زیبایی سمیه بانو است. این سالن زیبایی با وجود اینکه سطح کیفی کار خود را بسیار بالا و خوب ارائه می کند، همواره در تلاش است که قیمت منصفانه ای را برای خدمات خود در نظر بگیرد و این خدمات با کیفیت در کنار قیمت مناسب باعث شدند تا افراد زیادی از سایر شهرستان‌ های کشور علاقمند به حضور در این سالن زیبایی و کوتاه کردن موهای خود در سالن سمیه بانو باشند.

کوتاهی شیک در تهران
کوتاهی شیک در تهران

کوتاهی مو بر اساس فرم صورت

جهت کوتاهی شیک در تهران باید سعی کنید که نوع مدل موی کوتاه را بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید.

 به همین منظور قصد داریم که انواع مدل های مو را بر اساس فرم صورت برای شما توضیح دهیم تا شناخت کامل تری در این زمینه داشته باشید و بتوانید در نهایت مناسب ترین مدل را برای کوتاهی انتخاب کنید.

مدل کوتاهی مو برای صورت بیضی

کسانی که صورت بیضی شکل دارند می توانند از مدل های متنوع برای کوتاهی مو استفاده داشته باشند. اما مدل هایی مثل لایه های بلند تا روی شانه، مدل پیکسی، مدل مو باب و… از جمله مدل هایی هستند که با صورت های بیضی سازگاری زیادی دارند و باعث افزایش زیبایی چهره خواهند شد.

مدل کوتاهی مو برای صورت مربعی

کسانی که صورت مربعی شکل دارند بهتر است که مدل هایی را برای کوتاهی انتخاب کنند که لبه نرم روی موها ایجاد می‌ کنند. بدین ترتیب زاویه دار بودن قسمت فک کمتر جلب توجه می کند و باعث می شود که تعادل نسبی در چهره پدید بیاید.

مدل کوتاهی مو برای صورت گرد

مدل موی باب بلند تا شانه برای صورت گرد بهترین انتخاب خواهد بود. زیرا این مدل باعث می شود که چشم ها به سمت پایین کشیده شود و از لحاظ بصری فرم صورت بلند تر و جذاب تر دیده می شود.

 اگر دارای صورت گرد هستید و میخواهید کوتاهی شیک در تهران را انجام دهید، حتما سعی کنید که لبه موی شما به صورت تیز کوتاه شود تا چهره ی متعادل تری داشته باشید.

مدل کوتاهی مو برای صورت قلبی

کسانی که صورت قلبی شکل دارند، با مدل کوتاهی چتری و یا لایه های مواج به همراه چتری تا چانه می تواند جذابیت بیشتری در چهره داشته باشند.

 این مدل ها زاویه در زیر صورت ایجاد می‌ کنند و باعث می‌ شوند که تعادل خوبی در اندازه ی پیشانی ایجاد شود و پیشانی بسیار بلند به نظر نرسد.

مدل کوتاهی مو برای صورت مستطیلی

اگر جزو افرادی هستید که صورت مستطیلی دارید باید از رویه ای پیروی کنید که در رابطه با صورت مربعی ذکر کردیم. لبه ها و خطوط فک قوی را با لایه ها، حجم و حاشیه‌ های نرم در کوتاهی متعادل کنید.

مدل کوتاهی مو برای صورت الماسی

مدل چتری برای صورت الماسی بسیار زیبا است. به خصوص اگر چتری ها به شکلی کوتاه شوند که در دو طرف را روی استخوان گونه بریزند و فرم صورت زیباتر کنند.

کوتاهی شیک در تهران
کوتاهی شیک در تهران

جدیدترین مدل کوتاهی مو

شما می توانید جدیدترین کوتاهی شیک در تهران را با سالن سمیه بانو تجربه کنید. زیرا این سالن زیبایی همواره فرایند کوتاهی خود را با جدیت تمام دنبال می‌ کند و سعی می‌ کند که از جدیدترین مدل های روز پیروی کند.

اما به طور کلی تنها چیزی که به مدل کوتاهی مو جذابیت می‌ بخشد، تشخیص آرایشگر از استایل منحصر به فرد هر شخص می باشد.

برای مثال اگر یک فرد دارای موهای هایلایت شده می باشد، بهتر است که مدل لایه ای را برای کوتاهی موهای آن فرد انتخاب کنید. یا آن دسته از کسانی که رنگ موهای فانتزی دارند دوست دارند که موهایشان بسیار کوتاه شود.

جدید بودن مدل مو تا حدی اهمیت دارد. اما بیشترین چیزی که حائز اهمیت است این است که مدل موی مورد نظر به صورت فرد بیاید و باعث افزایش جذابیت و زیبایی آن شود. در این صورت قطعاً فرد از کوتاهی موهای خود راضی خواهد بود.

 اما در هر صورت اگر علاقمند هستید که طبق مد روز پیش بروید و موهای خود را با استایل های جدید کوتاه و جذاب کنید، سالن زیبایی سمیه بانو همواره در خدمت شما است.

سخن آخر

برای تجربه کوتاهی شیک در تهران انتخاب سالن زیبایی مورد نظر حائز اهمیت است و پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید در این زمینه نهایت دقت را به خرج دهید‌. تا در نهایت از نتیجه ی کار احساس رضایت داشته باشید و آسیبی به موهای شما وارد نشود. سالن زیبایی سمیه بانو این تضمین را می‌ دهد که ضمن ایجاد یک مدل جذاب روی موهای شما هیچ آسیبی به تارهای موی شما وارد نکند و با نهایت رعایت نکات بهداشتی فرایند کوتاهی را انجام دهد.

4.5/5 - (13 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)