آموزش کوتاهی مو از پایه

آموزش کوتاهی مو از پایه

آموزش کوتاهی مو از پایه باید به شکل کاملا اصولی به هنرجویان یاد داده شود. زیرا کوتاهی مو جزو مهارت های نسبتاً پیچیده و دشوار آرایشگری به حساب می‌ آید که به این سادگی ها یک فرد نمی تواند در آن به فردی متخصص تبدیل شود و نیازمند تمرین و ممارست در یادگیری می باشد.

 در همین راستا آموزشگاه های زیبایی زیادی مشغول به فعالیت شده‌ اند که اصول مربوط به کوتاهی را هم به هنرجویان خود می آموزند. اما اینکه در بین تمام این آموزشگاه ها، هنرجویان چه آموزشگاهی را انتخاب کنند و به آن مراجعه داشته باشند، مسئله ی بسیار مهمی است که باید جدی گرفته شود.

 همانطور که گفتیم کوتاهی مو پیچیدگی زیادی دارد و شامل جزئیات بسیار زیادی می باشد. که این جزئیات و پیچیدگی ها باید با جزوه های تخصصی و کامل به هنرجو توضیح داده شوند و در همین راستا انتخاب یک آموزشگاه می تواند نقش مهمی در موفقیت شغلی هنرجو ایفا کند.

زیرا یک فرد، بعد از یادگیری دوره مربوط به کوتاهی و کسب مدرک، دوست دارد که وارد بازار کار شود و شغل اختصاصی خود را داشته باشد. در صورتی که هنرجو نتواند مهارت کافی در این زمینه کسب کند قطعاً به راحتی وارد بازار کار هم نخواهد شد. اما با انتخاب یک آموزشگاه خوب مانند آموزشگاه سمیه بانو می توان از پایه و صفر، این آموزش را فرا گرفت و در زمینه ی کوتاهی مو به فردی موفق و متخصص تبدیل شد.

آموزش کوتاهی مو از پایه در آموزشگاه سمیه بانو

دوره آموزش کوتاهی مو از پایه یکی از کاربردی ترین دوره های آرایشگری محسوب می‌ شود و هنرجویان زیادی هم دارد. آموزشگاه سمیه بانو یکی از بهترین آموزشگاه ها در حوزه ی برگزاری دوره مهارت های آرایشگری در تهران می باشد که دوره های مربوط به کوتاهی را هم بر اساس متد روز دنیا و با کامل ترین جزوه ها برگزار می کند. تا تهرانی های گرامی و حتی کسانی که ساکن تهران هستند بتوانند در این دوره‌ ها شرکت کنند. زیرا کلاس های این آموزشگاه هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار می شوند. تا امکان شرکت برای همه وجود داشته باشد.

 نکته ی بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که بعد از اتمام دوره هنرجو ها مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت می‌ کنند که این مدرک برای ورود به بازار کار بسیار موثر است و وجهه ی بالایی دارد.

این آموزشگاه با مدیریت سرکار خانم سمیه یادگاری اداره می‌ شود و مدرس اصلی آموزشگاه نیز خانم یادگاری می باشد. این شخص دارای مهارت های تخصصی آرایشگری و پیرایشگری می باشد و چندین مدرک معتبر دارد و توانسته است که در سال های اخیر تعداد بسیار بالایی از هنرجو را به بازار کار معرفی کند.

تمام این عوامل و نکات مثبت باعث می شوند که شما بتوانید با خیال راحت این آموزشگاه معتبر را برای یادگیری کوتاهی مو انتخاب کنید. تا صفر تا صد آموزش کوتاهی مو از پایه را یاد بگیرید.

تمام سرفصل ها در این آموزشگاه به صورت جزئی و با نهایت دقت به شما آموزش داده می شوند و می توانید به بهترین شکل ممکن از این دوره در آموزشگاه سمیه بانو استفاده داشته باشید.

 

 

آموزش کوتاهی مو از پایه

 

آموزش کوتاهی مو از پایه چگونه است؟

برای اینکه بدانید آموزش کوتاهی مو از پایه چگونه است باید این دوره را پشت سر بگذارید تا از جزئیات برگزاری آن به شکل کامل آگاه شوید. اما در این مطلب به صورت کلی توضیحات کاملی را در رابطه با آموزش کوتاهی مو به شما ارائه می کنیم تا اگر به این مهارت آرایشگری علاقه مند هستید بتوانید با آگاهی کامل وارد این حوزه شوید و در دوره های مرتبط با آن شرکت کنید و به موفقیت برسید.

دوره کوتاهی مو با توجه به اینکه برای موی بانوان، آقایان و کودکان باشد به صورت متفاوت برگزار می‌ شود و سرفصل های مختلفی را شامل می‌ شود. معمولاً دوره های مربوط به کوتاهی موی زنانه جزء دوره‌ های پرطرفدارتر به حساب می آیند و به همین منظور اکثر آموزشگاه ها دوره های خود را با این مضمون برگزار می کنند.‌‌

آموزشگاه سمیه بانو هم دوره آموزش کوتاهی موی زنانه را به بهترین شکل ممکن برای هنرجویان علاقه مند برگزار می‌ کند. در این دوره شما خدمات مبتدی تا پیشرفته حوزه کوتاهی موی بانوان را خواهید آموخت تا در نهایت بتوانید به تخصص بالا در این حوزه برسید. دوره پیشرفته شامل ژورنالی خوانی می شود و وقتی که فرد به دوره پیشرفته می رسد باید بتواند که انواع مدل های موی ژورنالی را به سرعت و به صورت کاملا دقیق روی موهای مشتری پیاده سازی کند.

از آنجایی که کوتاهی مو جزو خدمات پرطرفدار در سالن های آرایشی به حساب می‌ آید و همیشه لاین مربوط به کوتاهی جزو شلوغ‌ ترین لاین ها است، هنرجویان زیادی هم با هدف ورود به بازار کار و کسب درآمد بالا علاقه دارند که در این دوره‌ ها شرکت کنند و در صورتی که آموزش مبتدی تا پیشرفته را به خوبی یاد بگیرند قطعا می‌ توانند وارد بازار کار شوند و به درآمد بالا دست پیدا کنند.

مباحث آموزش کوتاهی مو از پایه

سرفصل های آموزش کوتاهی مو از پایه بسیار گسترده هستند و آموزشگاهی می تواند جزو بهترین آموزشگاه ها قرار بگیرد که بتواند تمام این سرفصل ها را به صورت کامل به هنرجویان خود بیاموزد. به همین علت است که تاکید می کنیم آموزشگاه سمیه بانو را برای یادگیری فرآیند کوتاهی مو انتخاب کنید‌‌. این آموزشگاه معتبر تمام سرفصل های زیر را در دوره های آموزشی خود برگزار می‌ کند که این سر فصل ها عبارتند از:

 • شناسایی انواع جنس مو
 • شناخت انواع مدل های کوتاهی
 • توانایی شستشوی موی سر 
 • توانایی یادگیری انواع مدل های کوتاهی پایه
 • یادگیری کوتاهی با زوایای مختلف
 • توانایی کم حجم کردن موها 
 • توانایی فرم دهی صحیح به مو 
 • توانایی انجام پیتاژ ترکیبی
 • توانایی کار با قیچی پیتاژ 
 • شناخت آناتومی سر و صورت
 • کسب مهارت کوتاه کردن مو بر اساس مدل در عکس 
 • شناخت جدیدترین مدل های کوپ مو
 • نحوه درست دست گرفتن شانه و قیچی

فردی که می‌ خواهد در حوزه ی کوپ مو به تخصص بالا برسد و در لاین مربوط به کوتاهی آرایشگاه های معتبر فعالیت کند، بدون تردید باید تمام مباحث ذکر شده در این سرفصل ها را به صورت کاملاً دقیق هم به شکل تئوری و هم به شکل عملی بیاموزد.

 

آموزش کوتاهی مو از پایه

 

بازار کار کوتاهی مو

بازار کار کوتاهی مو می‌ تواند خیلی خوب و عالی باشد به شرطی که شما آموزش کوتاهی مو از پایه را در یک آموزشگاه معتبر و بسیار خوب پشت سر بگذارید. زیرا آموزشگاه و نوع مدرکی که دریافت می‌ کنید تاثیر مستقیم روی موقعیت شغلی و میزان درآمد شما خواهد داشت.

طبیعتا آن دسته از افرادی که مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای دارند و کاملا بر مهارتی که آموخته اند مسلط هستند و کار با کیفیت را ارائه می‌ دهند، می‌ توانند روند جذب مشتری بهتر و سریعتری داشته باشند و در مدت زمان بسیار کوتاهی پس از دریافت مدرک به درآمد بالا برسند.

 در همین راستا اگر انتخاب شما به عنوان یک هنرجو آموزشگاه زیبایی سمیه بانو باشد و  آموزش کوتاهی مو زنانه در تهران  را در این آموزشگاه یاد بگیرید، می توانید بعد از دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ ای جذب بهترین سالن های زیبایی و آرایشی شوید و مشتری های ثابت خود را پیدا کنید و به درآمد خیلی بالایی برسید. زیرا خدمات مربوط به کوتاهی همیشه مشتری های زیادی دارند و در صورتی که کیفیت کار شما بالا باشد، قطعاً درآمد شما نیز بالا خواهد بود.

حقیقتی که وجود دارد این است که اکثر مهارت های مربوط به آرایش و پیرایش، جزو مهارت های پرطرفدار محسوب می شوند و همواره افراد به این نوع از مهارت ها نیاز دارند. برای مثال کوتاهی مو، رنگ مو، صافی مو، میکاپ، اصلاح صورت و… از جمله خدماتی هستند که در تمام سالن های آرایشی به صورت کامل انجام می شوند و لایه های تخصصی خود را دارند.

 کوتاهی مو از آنجایی که باعث ایجاد تنوع در چهره افراد می‌شود، طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده است و به همین علت تاکید می‌ کنیم که در صورت کسب مهارت بالا می توانید درآمد خوبی داشته باشید.

سخن آخر

برای یادگیری آموزش کوتاهی مو از پایه انتخاب آموزشگاه خوب می‌ تواند بسیار موثر باشد و آموزشگاه سمیه بانو در خدمت تمام هنرجویان علاقه‌مند از سراسر کشور می باشد. قطعا با انتخاب این آموزشگاه به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا خواهید کرد و به سرعت وارد بازار کار می شوید. 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)