دوره آموزش رنگ مو در تهران

آموزشگاه کوتاهی مو زنانه در تهران

دوره آموزش رنگ مو در تهران یکی از دوره های پرطرفدار می باشد که معمولا اکثر آموزشگاه های زیبایی این دوره را برگزار می کند. اگر به آموزشگاه های زیبایی مشغول در تهران نگاهی بیندازید، مشاهده می کنید که همواره خدمات مربوط به رنگ جزو خدمات بسیار پرطرفدار هستند.

زیرا اکثر افراد برای ایجاد تنوع در چهره خود ترجیح می‌ دهند که موهای خود را رنگ کنند و رنگ کردن مو جزو پرکاربردترین خدماتی است که در سالن های زیبایی انجام می‌ شود و طبیعتاً این مسئله موجب این امر شده است که هنرجویان علاقه مند به حوزه ی رنگ و مش هم گسترش پیدا کنند و افراد زیادی خواهان این باشند که بخواهند مهارت های لازم در حوزه رنگ را به دست بیاورند و بتوانند وارد بازار کار شوند و به درآمد بالایی دست پیدا کنند.

سالن زیبایی سمیه بانو بهترین مرکز رنگ و مش در تهران می باشد. این مرکز در کنار خدمات رنگ و مش دوره های آموزش رنگ و مش و دوره آموزش تخصصی کوپ را برگذار می کند. برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی و تعرفه خدمات رنگ و مش اندرزگو با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • 02166560418
 • 02166560417
 • 09126440705

آدرس:

خ ستارخان، بین شادمهر و بهبودی، روبروی برجهای ستارخان، ساختمان ﭘزشکان، ﭘﻼک 8، واحد 12، طبقه سوم

 رنگ کردن مو تکنیک های خاص خود را دارد و کار آسانی نیست. اما اگر شما یک آموزشگاه خوب را در این زمینه پیدا کنید و به آموزشگاه مراجعه داشته باشید و از نکات تخصصی و جزئی که در آموزشگاه موردنظر ذکر می‌شود نهایت استفاده را داشته باشید، قطعاً به یک رنگ کار موفق تبدیل خواهید شد.

پس باید بدانید که انتخاب یک آموزشگاه خوب از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه شما قرار بگیرد. آموزشگاه سمیه بانو به عنوان یکی از موفق ترین آموزشگاه های زیبایی در تهران انواع خدمات مربوط به زیبایی را ارائه می‌ کند و دوره های متفاوت را در زمینه های مختلف برگزار می‌ کند که دوره آموزش رنگ و مش، جزو دوره های بسیار پرطرفدار در این آموزشگاه به حساب می آید.

هزینه دوره آموزش رنگ مو در تهران

هزینه دوره آموزش رنگ مو در تهران بستگی به آموزشگاهی دارد که آن را انتخاب می کنید. زیرا نرخ قیمت در آموزشگاه های مختلف متفاوت و متغیر است‌.

 اگر دوست دارید که یک آموزشگاه معتبر در این زمینه پیدا کنید که آموزش های با کیفیت و بسیار خوب را ارائه کند و در عین حال قیمت مناسبی را هم برای آموزش ها و دوره های خود در نظر بگیرد، پیشنهاد ما به شما مراجعه به آموزشگاه سمیه بانو می باشد.

دوره آموزش رنگ مو در تهران
دوره آموزش رنگ مو در تهران

 این آموزشگاه دارای ۲۰ سال سابقه در حوزه خدمات زیبایی و آموزش رشته های مختلف آرایشی می‌ باشد. که به مدیریت خانم سمیه یادگاری اداره می شود. این فرد دارای تخصص، تجربه و مهارت بسیار بالا در حوزه‌ های مختلف زیبایی و به ویژه رنگ مو می باشد. که تحصیلات دانشگاهی خود را هم در حیطه گریم و کاربر مواد و کوپ رشته های مرتبط با آرایشگری در دانشگاه تهران مو پشت سر گذاشته است.

این آموزشگاه زیبایی تا به حال توانسته است که بیش از ۴۰۰ هنرجو را آموزش دهد و به بازار کار معرفی کند و امروزه جزو معتبرترین سالن های آموزشی زیبایی در تهران محسوب می‌ شود. که دوره‌ های تخصصی و عمومی زیادی را برگزار می‌ کند.

 این آموزشگاه در خیابان ستارخان واقع شده است و تمام هنرجویان علاقه مند از تهران و سایر شهرها و استان‌ های کشور می توانند برای یادگیری آموزش های زیبایی به ویژه رنگ مو به آموزشگاه سمیه بانو مراجعه داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نوع و نحوه برگزاری دوره های آموزشگاه سمیه بانو می توانید با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۶۴۱۱۸ ارتباط برقرار کنید و اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کنید.

سرفصل های دوره رنگ مو در آموزشگاه سمیه بانو

سرفصل های دوره آموزش رنگ مو در تهران در سالن سمیه بانو شامل موارد مختلف می‌ شود و اگر شما در دوره رنگ مو در آموزشگاه سمیه بانو شرکت کنید، تمام این مبحث ها را از صفر تا صد به صورت کامل خواهید آموخت. که عبارتند از:

 • شناخت رنگ ها 
 • یادگیری رنگ شناسی مبتدی و حرفه ای
 • شناخت مثلث رنگ ها
 • یادگیری ترکیب رنگ های اولیه
 • یادگیری ترکیب رنگ های ثانویه 
 • یادگیری شناخت رنگ های ترکیبی
 • شناخت پایه رنگ ها
 • توانایی کاتالوگ خوانی رنگ ها
 • ژورنالی خوانی عکس های ژورنالی 
 • توانایی یادگیری رنگ گذاری چند مرحله ای
 • مهارت رنگ ریشه
 • مهارت رنگ کامل
 • یادگیری انواع رنگساژ های مکمل 
 • پوشاندن سفیدی مو با رنگ های پایه بالا
 • رفله گیری با رنگ
 • شناخت انواع اکسیدان 
 • یادگیری ریمو رنگ

اگر دوست دارید که تمام سرفصل های ذکر شده را به صورت کامل بیاموزید و به یک رنگ کار حرفه ای و متخصص در این زمینه تبدیل شوید، باید آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه سمیه بانو را انتخاب کنید. تا بتوانید این نکات را بر اساس متد های روز دنیا و تخصص و تجربه بالای مدرس خود بیاموزید.

نحوه برگزاری کلاس رنگ مو

کلاس دوره آموزش رنگ مو در تهران در آموزشگاه های مختلف بر اساس اصول متفاوت برگزار می‌ شود. هر آموزشگاه طبق اولویت هایی که در نظر دارد این کلاس‌ها را برگزار می‌ کند و شما باید طبق سلیقه ی خود یک آموزشگاه خوب را انتخاب کنید.

آموزشگاه سمیه بانو به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه های رنگ مو دوره های مختلف رنگ مو را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار می کند. تا هنرجویانی که ساکن تهران نیستند بتوانند از دوره غیرحضوری استفاده داشته باشند و نهایت بهره را از آموزش‌های تخصصی سمیه بانو ببرند.

دوره آموزش رنگ مو در تهران
دوره آموزش رنگ مو در تهران

 این کلاس ها با هزینه ی بسیار مناسب و مقرون به صرفه و در شرایط بسیار عالی برگزار می‌ شوند‌. تا تمام هنرجویان علاقه مند بتوانند با صرف هزینه مناسب تمام نکات لازم جهت تبدیل شدن به یک رنگ کار حرفه‌ ای را بیاموزند و پس از اتمام کلاس ها وارد بازار کار شوند و تحت نظر سالن های زیبایی یا به صورت اختصاصی در حوزه ی رنگ مو فعالیت کنند.

درآمدی که بعد از دریافت مدرک در این زمینه خواهید داشت، یک درآمد نسبتاً بالا و بسیار مناسب می باشد که این مسئله جزو نکات تشویق کننده در زمینه یادگیری رنگ مو برای هنرجو ها به حساب می آید. چون خدمات مربوط به رنگ مو بسیار پرطرفدار هستند، اگر شما به رنگ کار متخصص و حرفه ای تبدیل شوید، مشتری های زیادی خواهید داشت و این یعنی درآمد بالایی هم دارید.

سخن پایانی

دوره آموزش رنگ مو در تهران جزو دوره های پرطرفدار قرار می‌ گیرد که هنرجویان بسیار زیادی از سراسر استان های کشور به آموزشگاه های معتبر در تهران مراجعه می‌ کنند تا بتوانند این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند و اصول لازم را در این زمینه بیاموزند.

 آموزشگاه سمیه بانو در خدمت تمام هنرجویان مستعد و علاقه‌مند از مبتدی تا پیشرفته می باشد و این اطمینان را می‌ دهد که با آموزش های مفید خود افراد را به یک رنگ کار حرفه ای تبدیل کند. قطعاً شما با شرکت در این دوره، بعد از دریافت مدرک وارد بازار کار می‌ شوید و به درآمد بالا دست پیدا می کنید.

4.4/5 - (26 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سالن (کلیک کنید)